• Měl jsem zvolit jiný způsob dopravy. Zatím nemám český návod na použití a tak nemohu hodnotit kvalitu navigace.

Zásilkovnu v Liberci nedoporučuji.
    Předpokládal jsem, že inzerovaný český návod je součástí balení.

Klamavě informují o dostupnosti zboží

Jsem spokojená s jednáním, ale stalo se že nebyl přibalen český návod k
    navigaci který byl součástí v nabídce. Doufám že bude poslán dodatečně.

Reakce obchodu B-Techs.cz

děkujeme za hodnocení. Český návod se zasílá v příloze e-mailu při odeslání objednávky k zákazníkovi. Zkotrolujte prosím svou e-mailovou schránku, popř. nás kontaktujte na [email protected].

Bezproblémová komunikace i platba

Reakce obchodu B-Techs.cz

děkujeme za kladné hodnocení. Jsme rádi, že jsme Vám usnadnili nákup po internetu.

Přejeme hezký den.

Špatná komunikace a neochota jednat.Stále se odkládá dodání výrobku.Dosud jsem se nesetkal s takovým jednáním.

• Poradili mi před nakupem
    • Velký výběr
    • Příznivé ceny
    • Malo produktů skladem

Za mě vše v pořádku, jen výběr mi trval delší dobu kvůli skladové dostupnosti. Nebyl však problém zavolat a poradit s výběrem. Doporučuji

Reakce obchodu B-Techs.cz

děkujeme za pozitivní recenzi. Uděláme vše pro to, aby naše služby potěšíli mnohem více zákazníků.

Přejeme hezký den.

• Dobrá komunikace s pracovníkem obchodu, ochota poradit a pomoci.

Jsem spokojen!

• přehledná nabídka zboží
    • cenově dostupné
    • vždy dodání zboží bylo vždy řádně dodáno, ale toto mě zarazilo / zboží není na skladě /

doporučuji i nadále ostatním zájemcům zde nakupovat

Reakce obchodu B-Techs.cz

děkujeme za hodnocení. Už to tak bývá, že některé zboží skladem máme a některé bohužel ne. Samozřejmě se snažíme mít co největší škálu sortimentu skladem, abychom zákazníkům poskytli rychlou dobu dodání.

Věříme, že příště Vás s dostupností produktu nepřekvapíme.

Ondřej Janků, zákaznický servis B-Techs.cz

• Zboží popisujete jako nejnovější aplikaci a je z roku 2015 aktualizaci nejde nikde stáhnout.

Nedoporučuji

Reakce obchodu B-Techs.cz

velice mě mrzí Vaše nespokojenost. Abych uvedl věci na pravou míru - rok 2015 je pouze licenční údaj navigačního programu v navigaci, nejde o aktuální verzi map, ta je samozřejmě z letošního roku. Aktualizaci Vám rádi zprostředkujeme, pro Vaší navigaci však není potřeba, má nejnovější aktualizaci již nainstalovanou, jelikož jste navigaci kupovala v tomto roce. To byste si mohla potvrdit uskutečněním aktualizace podle našeho návodu, který je jednoduchý, rychlý a zvládne ho každý během několika minut.

Budeme rádi, pokud Vám tato nesrozumitelnost nezkazí pohled na celý internetový obchod.

S přáním hezkého dne

Ondřej Janků, zákaznický servis B-Techs.cz

• nedodrží co je nabízeno v objednávce
    • strašně dlouhá dodací doba
    • prostě horšího dodavatele jsem nepoznal

varuji před tímto obchodem

Reakce obchodu B-Techs.cz

velice se omlouváme za Vaší špatnou zkušenost. Jak jsme Vás již informovali, Vámi objednaný produkt nebyl skladem a jeho dostupnost byla nastavena na 10 dnů, tuto lhůtu dodání jsme také dodrželi.

Věříme, že budeme mít příležitost dokázat, že se tato situace již nikdy nebude opakovat.

• nakupuji z domova

obchod doporučuji,jsou rychlí a spolehliví

Reakce obchodu B-Techs.cz

děkujeme za pozitivní recenzi. Všechny naše úlohy se snažíme splnit na 100% spokojenost zákazníka a jsme velice rádi, pokud se nám toto daří splnit.

Ondřej Janků, zákaznický servis B-Techs.cz

• Velmi dobrý web obchod - spolehlivý !
    • Neškodil by širší sortiment....třeba časem.

Velmi dobrý web obchod - spolehlivý. Vřele DOPORUČUJI !

Reakce obchodu B-Techs.cz

mnohokrát Vám děkujeme za krásnou recenzi a doporučení. Rozšíření sortimentu do budoucna určitě plánujeme. Snažíme se však o dokonalé znalosti sortimentu, proto může přidávání nových produktů trvat déle. Pokud byste cokoliv potřeboval, jsme tu pro Vás. Děkujeme za pochopení.

Marek Svoboda,
    b-techs.cz

Jednoduché, přehledné, rychlé

Reakce obchodu B-Techs.cz

mnohokrát Vám děkujeme za kladnou recenzi. Pokud byste cokoliv potřeboval, jsme tu pro Vás.

Marek Svoboda,
    b-techs.cz

• Snazila jsem se dovolat na cislo uvedene v kontaktech, bohuzel jsem se ovsem nedovolala

Nedoporucuji, objednala jsem si Elephone s7, prislo mi pouzite zbozi, reklamace bohuzel neprobehla protoze se do obchodu nelze dovolat.

Reakce obchodu B-Techs.cz

v druhé polovině května tohoto roku měnil internetový obchod majitele. Velice nás mrzí Vaše zkušenost, proto Vám nabízíme situaci řešit s novým provozovatelem, kontaktovat nás můžete na [email protected].

Přejeme hezký den
    B-Techs.cz

• Hlavní slabinou tohoto obchodu jsou reklamace. Při reklamaci výrobku mi tato nebyla uznána, že je vše v pořádku a přístroj stejně nefunkční mi byl vrácen. Ale s tím rozdílem, že byl vrácen bez odeslaného příslušenství. Prostě reklamace neuznána a ještě Vás okradou.

Nákup v tomto obchodě byla zásadní chyba a důrazně varuji ostatní. Je potřeba číst i diskuze a nejen recenze.

Reakce obchodu B-Techs.cz

v druhé polovině května tohoto roku změnil internetový obchod provozovatele, včetně reklamačního střediska, a tak se už podobné situace nebudou opakovat. Budeme rádi, pokud nám Vaší zkušenost napíšete na [email protected], abychom mohli napravit chyby předchozího provozovatele.

Přejeme hezký den
    B-Techs.cz

• Bez českého manuálu v dodávce zboží,odkaz na webovky je k ničemu

Reakce obchodu B-Techs.cz

návod k telefonu se zasílá v elektronické podobě do e-mailu uvedeného v objednávce. Pokud jste manuál neobdržel, neváhejte nás kontaktovat na [email protected], rádi Vám jej znovu zašleme.

Hezký den

Vše bylo OK

• Dobrý servis

Rychlé a spolehlivé

• Doprava českou poštou

Aź na dopravu vše O.K.

• Vyborne vyreseni reklamace.Perfektni komunikaci zakaznicke podpory.Drobna chyba ve fakturaci okamzite vyresena.

Tento obchod rozhodne doporucuji.Perfektni komunikace a zakaznicky servis.