• menší výběr

Objednané zboží dorazilo rychle. Zatím nemám žádný problém.

• super a rychle
    • mozna svuj katalog produktu

mohu doporucit

• Nedodání požadovaného zboží
    • Velmi špatná komunikace prodejce zákazník.
    • Vezvedají telefon.

Na internetu nakupuji celkem často a do současné doby jsem platíval předem na účet. S takovýmto chováním jsem se doposud nesetkal. Shrnuto: objednávka 17.01.2017
    zaplaceno převodem 17.01.2017
    výsledek: 03.02.2017 stále nemám peníze ani telefon a ani zprávu o vyskladnění popř expedici. Případně požadovanou kopii odesílacího lístku České pošty o zaslání zboží taky ne.

• Dobrá cena.
    • Telefon nemá 100 % češtiny. Hodně výrazů je v angličtině. Uvidím v dalším používání telefonu, jestli se nebudou objevovat čínské reklamy.

• Přehledný eshop
    • Trošku vázla komunikace

Vše v pořádku,doporučila bych ostatním

• Přehled a popis
    • Nevím

• Zaujala mne cena produktu.Byla to má první objednávka vůbec v E-obchodu.
    • Nevím o žádné.

• není český manuál,když to máte stáhnout do počítače,nefunguje,registrace v počítači nefunguje,aktualizace map nefunguje.Museli mi to poslat z prodejny.

nekupovat takové věci

• Zbozi co jinfe nemaji a za dobrou cenu.
    • Zbozi neni skladem.

Objednal jsem telefon v sede barve. Prisel mi email,ze tel. ve zlate barve bude za tyden. Ja jim napsal,ze jestli je ve zlate, tak objednavku zrusi. Ze jsem objednal sedy a to jsem v objednavce prosil v poznamce i o kontrolu parametru a barvy.A at si to pripadne na strankach opravi. A odpoved? Kde mame chybu? Nemam naladu si kvuli jedne objednavce s nekym tyden dopisovat. Co objednam, to chci. Priste at si prodejce cte emaily cele. Objednavku jsem pote zrusil a vyuzil mobilpohotovost, kde do dvou dnu i mezi svatky zbozi dorazilo.

• Špatná komunikace, klamavou reklamou nabízejí na slevových portálech zboží v akci, které mají na svých stránkách za stejné neakční ceny.

Zde bych už znovu nenakoupil. Objednal jsem si navigaci, která měla obsahovat min. 4 GB nahraných map, přišla se zaplněností 0,21 GB. Nešla spárovat s Windows 10, který je třeba k aktualizaci a nahrání map. Po kontaktu eshopu mi bylo sděleno, že to funguje s Windows 7 (nikde v popisu neuvedeno). Ihned jsem navigaci odeslal zpět s tím, že odstupuji od smlouvy ve 14 ti denní lhůtě. Den před vypršením lhůty na vrácení peněz mi od nich přišla navigace nepochopitelně znovu. Ani jsem ji nepřebíral a nechal zaslat hned zpět. EShop se omlouval za jakési chyby, už skoro nekomunikoval, nakonec po měsíci mi přišly peníze na účet. Zaplať pánbůh.

• zatím nevím
    • příliš složitý postup s vouchery.Je zbytečný

Nejsem příliš přesvědčena o Výhodách.Je to příliš komplikované.

• Jediný dodavatel
    • Nevím o žádných

• Perfektní komunikace a rychlost dodání.
    • Nic.

Korektní a slušné jednání.

• Český návod.

• Zaujal mě druh výrobku, jeho cena i služby.
    • Platil jsem dobírku, přestože jsem měl zakoupen voucher přes hyperslevy.

Přestože mám ještě stále někde jednu platbu, jsem s dodávkou i komunikací velmi spokojen, včetně pomoci s navigací a jejím fungováním.
    Okamžitá reakce a komunikace ve vánočním shonu mě skutečně mile překvapila. Nyní se mi však objevil nový zádrhel v navigaci není mapa Itálie ???

Rychlé dodání zboží skladem. Dobrá cena.

• 3iroký výběr zboží, výborná komunikace, rychlé dodání
    • O žádných nevím

V tomto obchodě mohu nákup jen doporučit

• Fantasticky pristup ,rychle a ustretove jednanie,kratky cas objednavky a realizacie,bezproblemove dorucenie,profesionalny ,ludsky pristup.
    • Žiadne

Doporučujem a chválim .Jednotky vo svojej praci.

• Líbí se mi především rychlost dodávky a kvalita dodávky.
    • Nelíbí snad částečná neinformovanost případná aktuálnost uvedení výrobku ,tedy uvedení do provozu.

Výrobek jsem vrátil z důvodu nefunkčnosti.Několik e-mailů,vše je vyřešeno k mé spokojenosti a peníze vráceny.Za mě O.K. obchod doporučuji.