Objednal jsem, byl jsem vyzván k vyzvednutí u stánku partnera, trmácel jsem se pro objednávku autem přes celou Prahu, aby mi tam řekli, že smůla, že mou objednávku zaměnili s jiným zbožím, a že je třeba to objednat znova. Na to jsem se jim už vykašlal.

možná obchod není až tak špatný, ale přístup prodejce k zakázníkovi(přes telefon) je otřesný. Pán mi ani nechtěl dát další informace, které jsem žádala, poté mi hovor vypnul!!!

• PROTOŽE JSEM OBCHOD ZRUŠIL TAK ŽÁDNÉ
    • LŽOU VE SVÝCH INSERCÍCH

NEKUPOVAT !!! VYBRAT SI PODSTIVĚJŠÍ INTERNETOVÝ OBCHOD

• šíře sortimentu + dobré ceny
    • řešení reklamace

bohužel námi zakoupené zboží avizováno jako nové mělo v setu starou a použitou nabíječku, což jsem reklamovala, k reklamaci se mi ani po 14 dnech nikdo nevyjádřil.

• zboží na stránkách je skladem a když je objednám, posléze mi volal obchodník s tím, že objednaný tel již není skladem

• Podle internetových stránek vše ok - realita je bohužel úplně jiná.
    • Špatná komunikace - neochota - nezájem - zavádějící informace.

Bohužel nejlevnější není nejlepší.

• Nekomunikují.

Nedoporučuji.

• Drzost,od vašeho operátora,nebo co to tam mate za člověka.

Špatný přístup

• komunikace

již se na obchod nikdy neobrátím

• ---
    • nepříjemná a nevstřícná obsluha něco mi vysvětlovat

nedoporučuji

Má uvedeno "skladem", ale zboží nedorazilo ani po 14dnech a 3 tel. urgencích. Objednávku tedy ruším.

• komunikace

budte opatrni, pokud mate jiny obchod, prejdete tam

• Zadne
    • Jednani, kontaktovani o zbozi

Nemel jsem s nim dobre zkusenosti, uz s jednanim pri telefonatu, navic jsem nebyl vubec informovam o zasilce a az po 7 dnech co jsem tam volal, tak teprv mi bylo receno, ze druh meho zbozi nemaji, pritem na internetu bylo neco jineho.

• cenově levnější
    • negativní recenze kam se podíváš....

I když jsem byl zčásti zaražen, že během vyzkoušení si provozu mobilu proběhly mezi podávajícím a kupujícími tři reklamace, přesto výrobek fungoval jak měl, tak sem do koupě šel...ale jsem na rozpacích dále, co s týče recenzí ohledně reklamací v tomto obchodě...doufám, že telefon bude fungovat co nejdéle a já tam nebudu muset zavítat, dle jiných je záruční list pro tuto firmu jen cár papíru... :-(

• Nízké ceny
    • Klamavé informace o skladové dostupnosti zboží
    • Nereagují na maily

Cena není všechno. Nedoporučuji.

• neozvali se

Nic nekupovat.

• Neochotný majitel, peníze za vrácený telefon jsem dostal až pod pohrůžkou trestního oznámení.

Rozhodně by zákazníci neměli naletět jako já na nízkou cenu. Určitě nedoporučuji,

• vůbec žádná komunikace
    • veškeré slabiny nedoporučuji

podvodný obchod

• Velmi špatná komunikace ze strany prodejce. Při telefonické komunikaci se prodejce tváří že je obětžován. Písemná ani není. Klame zákazníka na svém e-shopu že má uvedeno že je zboží skladem ale ani po 3 týdnech objednávky skladem není a nikdo neupozornil ani neinformoval že zboží nedorazilo či kdy vubec kdy dorazí. Tvrdí že je jedno co je napsáno na e-shopu, a zda se má postavit na hlavu. V tom případě porušuje zákon.

Tomuto obchodu se vyhněte!!!!!!!!!!!!!

• doba dodání výc než měsíc