• komunikace po telefonu

29.7. jsem odeslala objednávku (zboží bylo uvedeno-skladem). Po pěti dnech jsem volala, kdy si můžu zboží vyzvednout, byla jsem odbyta s tím, že zboží není skladem, že ho ten den mají naskladnit a ozvou se, čekala jsem. Když mi přišlo poděkování, že jsem v obchodě nakoupila a že mám nákup ohodnotit, znovu jsem zavolala, zda si můžu zboží vyzvednout, bylo mi řečeno, že moje objednávka neexistuje, že můžu být ráda, že mi dotyčný vzal telefon, protože mají až od 12ti hodin (volala jsem v 10 hodin)a bez rozloučení mi práskl telefonem.

Nedůvěryhodný.

• nabízí zboží které nemá, na e-shopu "skladem". Aktualizace nabídky neproběhla ani po měsíci od mé připomínky. Nedůstojný přístup k zákazníkům
    • výhodu tento obchod nabízi že vás obere o penize . Za mobil jsem platila i s drahou poštou přes 11 000. Zboží dorazilo poškozené a zásilka stále leži na poště odeslání mě stálo přes 100 kč
    • Kašlou na vracení peněz a jen slibují.

NENAKUPUJTE zde radějí se nesnažte ušetřit jako ja, můj nákup stál přes 11 000kč plus 200kč poštovné, přišel mí telefon který mi zablokoval sim kartu, prodejci jsem vše oznámila telefonicky a zaslala zboží pojištěné s nálepkou křehké a stálo to dalších více jak 100kč a NIKDO zatím zásilku nevyzvedl. Prostě tomu nerozumim

• Lživě nabízí skaldem zboží co nemá a pak se snaží vnutit jiné

Arogsantní prodavač

• neprofesionální jednání

rozhodně nenakupovat

• Aktualizace nabízených produktů na webu.

Mohlo dojít pouze k individuálnímu selhání, proto nechci obchod hodnotit negativně.

• nelíbilo se mi jednání prodejce

• nižší cena zboží
    • nepravdivé informace o dostupnosti zboží

Přestože byla na webových stránkách informace o uskladnění požadovaného zboží, toto zboží skladem nebylo a nebylo přes příslib prodejce ani po pěti dnech. Po celou tu dobu byla na webových stránkách informace o tom, že zboží je na prodejně skladem.

• nízká cena
    • špatná komunikace se zákazníky, arogantní jednání
    • na stránkách mají uvedeno, že je zboží skladem, ale není tomu tak
    • nedá se nastavit rozdílná fakturační a doručovací adresa
    • během času, co jsem čekala na zboží se u něj minimálně 2x změnila cena

Ihned po objednávce jsem do obchodu volala, protože se nedala nastavit jiná fakturační a doručovací adresa. Prodavač byl dost nepříjemný, že to se mnou bude řešit, až zboží bude mít skladem (což jsem si do té doby myslela, že skladem je) a že se mi ozvou. Toto bylo v pátek a bylo mi řečeno, že snad telefony přijdou ve středu. Ve středu se nikdo neozval, tak jsem ve čtvrtek volala znovu, prý čekají velkou zásilku. Počkala jsem ještě do pondělí, ale nikdo se neuráčil ozvat, tak jsem objednávku zrušila a objednala si telefon jinde. Ani mi nebyli schopní odpovědět na mail ohledně zrušení objednávky.
    Kdyby se mi ozvali sami a řekli, že se omlouvají, ale zboží není a bude tehdy a tehdy, tak bych to pochopila, ale takovéto jednání, že čekají, až se zákazník ozve sám by si opravdu neměli dovolit. Také jsem pracovala v obchodě a vždy jsme museli vyhovět zákazníkovi a i když jsme si o něm mysleli svoje, neexistovalo, abychom na něj byli nepříjemní!

• nízké ceny
    • nemá zboží skladem, nesedí dodací lhůta

• Jednání
    • změna ceny produktu

Rozhodně nedoporučuji při čtvrtém nákupu a čtvrtém zvýšení ceny oproti e-shopu jsem se slušně zeptal jak je možné ze čtyř objednávek jsou čtyři se změnou ceny. Pán začal být sprostý a nakonec zavěsil. Co se týká obchodu na spořilově, jedná se o velice znečištěnou a zanedbanou kancelář, kde skladem není ani jeden telefon. všechny objednávky potvrzují až následující den, podle toho, jestli telefon seženou.
    Jedná se o podvod a rozhodně nepoporučuji!!!!!
    rozdíl mezi objednávkou a konečnou cenou mohu doložit!!!

• Dobré ceny
    • Nepořádek v produktech

Objednal jsem telefon, když jsem si ho jel vyzvednout zjistil jsem, že má jinou barvu.
    Poté mi bylo zděleno, že tu barvu kterou chci vůbec nemají.

• Pokud si chcete zvednout hladinu adrenalinu , tak mohu doporučit !
    • Při objednání produktu dne 24.6. v 0.15 hodin jsem si na potvrzujícím emailu přečetl , že mne bude prodejce do 24 hodin kontaktovat . Třetí den , tj.26.6. jsem vznesl dotaz emailem a přišla mi velice strohá odpověď : Mobil bude v pátek 27.6. , nebo v pondělí 30.6. ! Ve středu 2.7. jsem se opět dotázal na stav objednávky , bohužel bez jakékoli reakce obchodu , no a ve čtvrtek 3.7. jsem byl nucen objednávku zrušit , opět bez jakékoli reakce obchodu !!!

Obchod NEDOPORUČUJI ani náhodou !!!!!!!!

• Spatna komunikace

Nenakupujte

Klamavá reklama.Nízká cena při vyhledávání, ve skutečnosti jiná.

• Levná cena, rychlé vyřízení.
    • Falešně udávaná cena na eshopu; špatná komunikace se zákazníkem; do telefonu byla nahrána pirátská verze map, které nabízí za 190 Kč.

Hlavní plus je relativně přijatelná cena. Nespokojený jsem byl od prvního okamžiku, kdy mě firma kontaktovala. Pán mluvil velmi nepříjemně až otráveně. Finální cena byla odlišná od té, kterou udává na eshopu a bylo mi to vysvětleno tím, že to byly poslední dva kusy bez instalovaných map navíc, proto se cena lišila o necelých 500 Kč. Ve finále kvůli instalaci map obdržíte telefon s rozlepenou pečetí, což mi také nebylo dvakrát příjemné, nicméně na prodejně mi aspoň byl rovnou ukázán obsah krabičky. Z nákupy mám různé dojmy, kdyby se majitel trochu více snažil a méně šidil, vsadím se, že by si určitě zlepšil reputaci.

• Rychlost a deklarovaná cena dodávky
    • Nedůstojné jednání se zákazníky. Sám pracuji v obchodě, ale pokud by některý z mých zaměstnanců mluvil s klienty tak jako "TEN PÁN" se mnou, tak ho okamžitě propustím. Byl to velmi arogaqntní jedinec, který v obchodě nemá co pohledávat.

Velmi opatrně postupovat, při arogantím jednání od objednávky ustoupit a nenechat se obalamutit, že instalace navigace stojí 450,- Kč, když se dá na netu stáhnout zdarma.
    Obchod bych doporučil, máte dobré ceny, ale pozor na toho arogantního jedince!!!!!!!

• Snad rychlost a cena produktů
    • Špatná komunikace a nedodržování potvrzených cen za zboží.

Pozor na změny ceny zboží při placení oproti potvrzené objednávce. komunikace jako na trhu. Neplatí lhůty pro vyzkoušení zboží.

Koupil jsem s mobilem navigaci Sigic za 190 kc ta se bohuzel smazala po nahrani noveho softweru smazla a jelikoz k ni nedostanete kod tak mate po navigaci.Sice nabizejinahrat ji v obchode znovu ale nepojedu pres pul republiky pro nahrani kdyz by to stacilo nekam upnout nebo poslat kod z tohoto duvodu nedoporucuji.Jinak jsem s ostatnim spokojen.