• Tváří se nejlevněji, ale cenu potom změní.
    • Tváří se nejlevněji, ale cenu potom změní. Nepřehledný web.

Zásadně nedoporučuji, i když se ve vyhledávačích objevuje jako nejlevnější. Pozor! Zboží nemají skladem, i když na webu je uvedeno "skladem"!!!

• objednala jsem zboží za uvedenou cenu, zavolali a cenu zvyšili, ale na e-shopu ji ani po 14 dnech neopravili ani zboží, které není nestáhli z nabídky

rozhodně nebrat

Nabízejí poslední kus s navýšením ceny proti eshopu.
    Nakoupil jsem jinde levněji, bez problémů a jsem spokojen.

• Lžou, nalákají na nejnižší cenu a pak se snaží vám to vnutit za vyšší. Vzhledem k dalším dostupným komentářům evidentně běžná praxe.

Nenakupujte u podvodníků!!!

• Nedoporučuji nákup u tohoto prodejce viz zkušenosti na recenze Allmobil......
    Jedná se o velmi specifického prodejce, který si asi plete zeměpisnou polohu a chová se jako někde v Africe k zákazníkům. Anebo je to záměr a je to podvodník....

Velmi špatná komunikace..Před 14 dny jsem objednávala, 2x volala..ze strany prodávajícího naprostý nezájem..

• kuplířství

• Spatna komunikace se zakazniky. Dale dokonceni objednavky. Vubec jsem nevedela, jestli zbozi je na prodejne k vyzvednuti nebo ne. Zajela jsem tam a prodavac mi arogantne a neochotne rekl, ze zbozi, o ktere jsem mela zajem je vyprodane. Jakto, kdyz jsem ho mela objednane a zamluvene?

Urcite nedoporucuji. Duvody vyse.

• Žádná reakce na objednané zboží a po přečtení recenzí na tento obchod je to i lepší.

Rozhodně zde nenakupovat

Tomu obchodu neverimmmmm

• komunikace

kluci mají ještě prostor ke zlepšení :)

• Inzerovaná nejnižší cena na webu, která je vám ale obratem navýšena, protože Vám sdělí, že akce už je pryč.
    • - klamavá reklama
    • - neprofesionální přístup
    • - otřesná komunikace, nechápu, že tento obchod ještě existuje

Asolutně nedoporučuji!!! Je plno konkurenčních obchůdů, které jsou na úrovni a ne toto!_!

• 3 prac.dny nikdo nereagoval na mou objednávku.Po tel.dotazu mi bylo zděleno že telefon nemají.

Zbozi jsem objednal a nikdo na to nereagoval ani me nekontaktovali.

• Žádné

Přesně se opakovalo totéž co jsem četl u ostatních zákazníků.Navýšena cena oproti ceně objednaného zboží.Arogantní jednání...

• komunikace pri objednavce

uz nikdy,cekal jsme po potvrzeni nabidky tyden a po tdnu jsem se vb telefonu dozvedel ze nic....!

• 6ádné

• žádné přednosti,
    • -špatná komunikace s majitelem.
    • -píše,že telefon je pro českou distribuci, nebyla tam, ale nahraná česká klávesnice.

-nic zde nekupujte. Raději si připlaťte, obchod otřesný.

• nejlevnější, ale pak to zruší !!!!!!!!!!!!!
    • lhář a podvodník !!!!!!!!!!!

nekupovat nic !!!!!!!!!!!!!

• komunikace

Rozhodně nedoporučuji, objednala jsem telefon a bylo mi řečeno, že se mi z firmy do druhého dne ozvou ohledně doručení (po Praze mají po domluvě rozvoz). Doposud se mi nikdo neozval