• neznám
    • Neseriozní přístup k reklamaci

Můj mobil Samsung A50 , zakoupený 20.6.2019 v Allmobil přestal být naráz funkční. Proto jsem 24.11.2020 kontaktoval telefonicky a mailem Allmobil, abych mobil reklamoval. Dle doporučení jsem jej zaslal spolu s reklamačním protokolem a kopií daňového dokladu 26.11.2020 na adresu obchodu. Následně jsem se několikrát telefonicky a mailem neúspěšně dotazoval na uvedenou reklamaci kromě příslibu, že bude vše prošetřeno, opět bezvýsledně.
    Po uplynutí reklamační lhůty jsem se obrátil 27.12.2020 telefonicky a on line na evidenci zásilek České pošty a zjistil následující :
    Zásilka s reklamovaným mobilem odeslaná 26.11. dorazila na doručovací poštu adresáta 27.11.2020, byla oznámena, ale v příslušné lhůtě zůstala nevyzvednuta.
    Požádal jsem o vrácení zásilky, vrácena mi byla 4.1.2021. O uvedených skutečnostech neseriozního přístupu jsem informoval obchod mailem, kde jsem přiložil kopii podacího lístku a požadoval vrácení peněz, opět bezvýsledně. Nabídku opětného zaslání jsem odmítl pro neserioznost a nedůvěryhodnost obchodu. Toto je má zkušenost s přístupem obchodu.
    Ještě poznámka k pozitivním recenzím : Když jsem loni uvedený mobil kupoval, bylo mi nabídnuto, napíši-li kladnou recenzi, nainstalují mi zdarma navigační aplikaci. Tak jsem ji napsal, aplikaci mi nainstalovali, o její hodnotě nemluvě. Taky metoda.

• rychlost doručení, komunikace e-shopu okamžitá.

Objednal jsem, byl jsem vyzván k vyzvednutí u stánku partnera, trmácel jsem se pro objednávku autem přes celou Prahu, aby mi tam řekli, že smůla, že mou objednávku zaměnili s jiným zbožím, a že je třeba to objednat znova. Na to jsem se jim už vykašlal.

• nakupoval jsem poprvé a bez problémů

Hledali jste možnosti financování pro vaše podnikání, nový nákup domů, výstavbu, půjčku na nemovitosti, refinancování, konsolidaci dluhů, osobní nebo obchodní účel? Vítejte v budoucnosti! Financování nám usnadnilo. Kontaktujte nás, protože nabízíme naše finanční služby za nízkou a cenově dostupnou 2% úrokovou sazbu za dlouhé a krátké období půjčky. Zúčastněný žadatel by se měl obrátit na další úvěrové postupy na adrese: [email protected]

• NIC
    • Pozor na pana Ludvíka Meistera, čtěte i hodnocení na heurece. Googlujte. Je na něj podáno několik žalob. Jsou na něj uvaleny exekuce. Nenechte se nachytat i když se bude ohánět svým synem.

Pan Meister Vám bez servítek zalže cokoli. Udělá z Vás idiota a když budete chtít vrátit peníze za nefunkční telefon, který mu odešlete zpět. Tak jej nevyzvedne a nebude nijak reagovat.

Jak takový zloděj může fungovat?

• nič
    • všetko

Ešte stále táto firma funguje? Ja som už pred 8-mimi rokmi prišiel aj o telefón aj o 300 eur. Aj pred niekoľkými rokmi som na mail hakuba@ poslal všetko, ako ma podviedol:
    -nekomunikácia zo strany "majora Maisnera"
    -potrebná asistencia polície
    --potvrdenie autorizovaného servisu o podvode
    -odstúpenie od zmluvy
    -podanie na ČOI
    a major Maisner stále funguje. Majore, držím Vám palce, lebo teraz je vidieť, že koľko nás je hlupákov a ulakomíme sa na nízku cenu a naletíme podvodníkom. Majore, Vy ste vlastne učiteľ národov, keby Vás nebolo, tak sa nikdy neponaučíme a zomrieme ako hlúpi. A kóľko nás je....

• Poslali nefunkční přístroj. Nedodrželi barvu z objednávky.
    • Baliček poslaný na reklamaci se vrátil nevyzvednutý.
    • Na různé způsoby nekomunikují.
    • Pouze vygenerované odpovědi počítačem.
    • Dceřiná firma LUMEiTrade, s.r.o. Praha 10 IČO: 05817684

Podvodníci. Nevzdám to. Podvedení kontaktujte mne [email protected]

• Reklamace byla nevyřešena. Mobil se navíc vrátil poškozený. Když jsem ho odnesl do jinho servisu, aby závadu odstranili mimo záruku, technik servisu mi oznámil, že nejde o originální zboží, ale repasovaný výrobek, TEDY PODVOD.

POZOR - KDO NECHCE PŘIJÍT O PENÍZE, NECHŤ V ALLMOBIL.CZ NENAKUPUJE. Navíc, při pořízení mobilu jsem koupil SW Sygic- navigaci, od ní jsem neobdržel žádné dokumenty o prodeji, přestože jsem ji zaplatil.

• Prodávají použité telefony s vadami.
    • Jednání pod úroveň.
    • Zásadně nedoporučuji !!!

Nic nekupovat !!!

• Nic si nekupujte!!! Je to podvodník !!! Za pár měsíců se bude divit,co jsem na něj nachystal...

Nic pozitivního

• Nedoporučuji nákup, při reklamaci se mnou parádně vyjebali. Reklamoval jsem nefunkční zapínací tlačítko u Sony Xperia měsíc před koncem záruční doby. Poslali telefon zpět jako funkci a ještě z něho bylo sundáno ochranné sklo. Tlačítko samozřejmě nefunguje. Žel peníze lze požadovat zpět až po třetí reklamaci což samozřejmě nestihnu. Takže za mě NÁKUP NIKDY VÍC!!!!

NÁKUP NIKDY VÍCE!!!

• prodavaji nove zbozi jako pouzite koupil jsem Note 4 prej novej
    • byly tam fotky nejakych rumunu a byl celej poskrabanej

nikdy nic

• - Podvedl Vás provozovatel tohoto obchodu?
    • - Dodal použité zboží místo nového?
    • - Nevrátil Vám peníze po vrácení zboží?
    • - Neobdrželi jste zboží i když jste zaplatili?
    • Dávám dohromady lidi pro podání trestního oznámení. Už nás je více. Uhradím náklady na advokáta a zařídím, aby policie konala. Potřebuji pouze Vaši součinnost. Je potřeba dokázat provozovateli, že se jedná o dlouhodobou podvodnou činnost. Nenechte si to líbit a ozvětě se!!
    • Civilní žalobou nic nezmůžete, na provozovatele je vedeno mnoho exekucí, není z čeho brát.
    • kontakt: [email protected]

• nic !!!!! a nic !!!!!! nedávám ani jednu hvězdičku, ale diskuze mě nutí dát !!!!!
    • NIC SI NEKUPUJTE !!!!!!! Nevěřte Allmobile a ani Phonestore - Stejná osoba Ludvík Meister !!!! kupte si raději u větších prodejců !!! já už čekám na vyjádření soudu v Praze, podal jsem návrh na exekuci !!!! Jsem zvědavej, jak dopadnu. ČOI vám nepomůže a ani policie. Tak snad věřím občansko-právnímu řízení a v nařízení exekuce na pana Meistera !!!

V životě ne už tento prodejce !!!!!!! Ušetřím vám peníze, věřte mi !!!!!

• Skurvysyne
    • Buzerante smradlavy

Jestli mi neposles tu vymrdanou baterku do toho vymrdaneho telefonu doogee dg750 tak ti přísahám že si pro tebe přijedu do te teple prahy vemu ssebou 3 cigany a prisaham že ti rozmrdam cely ten smradlavy pajzl pak tebe rozjebu nalozim tě do auta zavezu tě do lesa necham tě tam vymrdat těma ciganama a pak te ještě pochciju ty kurwo zlodejska tepla spinava se sýrem za rafkem buzerante

• všechno

Zakoupený iphone 5c přestal po měsíci fungovat, zaslán na opravu. Bylo nám sděleno, že je nutno opravu zaplatit!!! Údajně byl telefon poškozen!

Odmítnuto, požadavek na vrácení peněz byl zprvu ignorován, po osobní návštěvě (bohužel pan Meister - jak příznačné jméno - nebyl na provozovně přítomen), několika arogantně přijatých (v tom je opravdu meister!) telefonátech a ke konci už drsném vyhožování právníkem nakonec vrátili peníze, ovšem bez cca 2000 Kč za opravu, údajně proto, že byl telefon poškozen.

Poté již další komunikaci a požadavek na zaslání protokolu z opravny ignorovali a upřímně řečeno jsme byli rádi, že vrátili alespoň nějaké peníze. Jo, dle čísla IMEI jsme zjistili, že telefon by repasovaný, přestože byl prodáván jako nový! VARUJTE SE TOHOTO OBCHODU, PODVODNÍCI!

• všechno !!!

Chtěl bych všechny upozornit na podvodného prodejce !!!! Arogantní jednání, nepřebírání si zásilky a v případě převzetí nevrácení peněz. Pan Meister několikrát prověřován pro podvodné jednání !!! Ani pan "[email protected]" ještě trestní oznámení nepodal a stejně, co vám oznámení pomůže ??? peníze asi stejně nedostaneme.. Jsem rovněž jeden z podvedených, kdy mi peníze po zaslání mobilu zpět prodejci po odstoupení od kupní smlouvy, nebyly vráceny !!! Prostě zmrd všech zmrdů a čekám na vyjádření ČOI.
    Pravděpodobně to dopadne tak, že dojedu do Prahy a uvidí....

• NIC pro, vše nejhorší co můžete očekávat
    • Podvodníci kteří prodávají použité telefony a vydávají je za nové. První telefon, který poslali byl v odrbané krabičce popsané poznámkami, telefon vadný, neoriginální nabíječka, nefungovaly mikrofony, po peripetiích a osobní návštěvě jejich špinavého "obchodu", vyměněn za jiný, doma jsem zjistil, že opět použitý a opět vadný. Nebudu popisovat problémy s vracením telefonu, peněz. Majitel je neskutečný hulvát. Platí na něj pouze to že na něj zavoláte policii. Nejhorší zkušenost s internetovým obchodem v životě!

Vyhněte se tomuto obchodu velkým obloukem! Kromě výše uvedeného nejsou plátci DPH a nedostanete DPH zpět! (Platí pro firmy)

• Podvedl Vás provozovatel tohoto obchodu? Dodal použité zboží místo nového? Nevrátil Vám peníze po vrácení zboží? Neobdrželi jste zboží i když jste zaplatili?
    • kontakt: [email protected]

Nenechte si srát na hlavu a napište. Jde mi o princip!!!