• Arogantní hulváti, starý i mladý. Reklamace je horor zdarma. Telefon určený pro polský trh, reklamace nevyřízená, neprofesionální amatérské a neodborné jednání. Absolutně nedoporučuji, domnívali jsme se, že tyto praktiky divokých devadesátých let - hlavně zaplať a pak už neotravuj - již dávno skončily na smetíšti dějin.Nechápeme, jak něco takového v dnešní době vůbec možné, pokud nejde třeba jen o pračku na špinavé peníze.
    • Reklamace nevyřízená, závada totožná. NEGATIV.

NEDOPORUČUJI. STRAŠNÉ. Když jsme viděli ten neskutečný svinčík a špínu v obchodě, kam jsme ke své škodě šli vyzvednout reklamovaný telefon, netušili jsme, že to hlavní a najlepší nás teprve čeká. Něco na způsob Adamsovy rodiny. Patřili by spíše na uzavřený psychiatrický pavilon než mezi lidi od kterých jim však nebylo hanba inkasovat peníze. Avšak slovo a pojem reklamace, která ale vlastně vůbec nic ve věci závady telefonu nevyřešila, u nich spustila pouze a jen průchod jejich jim asi vlastní nerudnosti, sprostotě a hulvátství. ŽUMPA.

• Nízké ceny
    • Klamavé informace o skladové dostupnosti zboží
    • Nereagují na maily

Cena není všechno. Nedoporučuji.

• neozvali se

Nic nekupovat.

Byla jsem velice spokojena s rychlostí objednávky. Do druhého dne všechno vyřízené. Doporučuji

• vše

Všichni, kteří čekáte na peníze a společnost Allmobil Vám je nechce vrátit,tak na pana majitele jediné co platí je výhružka podání trestního oznámení, v lepším případě jeho skutečné podání. Všem tedy radím, jestli máte problém s vrácením peněz bohužel toto je jediný způsob, jak je získat zpátky. Vím o tom své a opravdu jiná cesta nevede, jelikož jsem čekal na peníze a nepodat na něj trestní oznámení, tak stále na ně čekám. Na pana majitele musíte jít s hrubou záplatou, psaní a čekání je na nic a opravdu nepomáhá. Na hrubého pana majitele jedině hrubou záplatou( trestním oznámením)

• Neochotný majitel, peníze za vrácený telefon jsem dostal až pod pohrůžkou trestního oznámení.

Rozhodně by zákazníci neměli naletět jako já na nízkou cenu. Určitě nedoporučuji,

• vůbec žádná komunikace
    • veškeré slabiny nedoporučuji

podvodný obchod

• Velmi špatná komunikace ze strany prodejce. Při telefonické komunikaci se prodejce tváří že je obětžován. Písemná ani není. Klame zákazníka na svém e-shopu že má uvedeno že je zboží skladem ale ani po 3 týdnech objednávky skladem není a nikdo neupozornil ani neinformoval že zboží nedorazilo či kdy vubec kdy dorazí. Tvrdí že je jedno co je napsáno na e-shopu, a zda se má postavit na hlavu. V tom případě porušuje zákon.

Tomuto obchodu se vyhněte!!!!!!!!!!!!!

• doba dodání výc než měsíc

• velký výběr, nízká cena, rychlé dodání

Doporučuji, velmi flexibilní, rychlý, levný

• - vzdálenost od centra města (Prahy)
    • - velmi skromné (nedůstojné) prostředí výdejny
    • komunikace po telefonu

29.7. jsem odeslala objednávku (zboží bylo uvedeno-skladem). Po pěti dnech jsem volala, kdy si můžu zboží vyzvednout, byla jsem odbyta s tím, že zboží není skladem, že ho ten den mají naskladnit a ozvou se, čekala jsem. Když mi přišlo poděkování, že jsem v obchodě nakoupila a že mám nákup ohodnotit, znovu jsem zavolala, zda si můžu zboží vyzvednout, bylo mi řečeno, že moje objednávka neexistuje, že můžu být ráda, že mi dotyčný vzal telefon, protože mají až od 12ti hodin (volala jsem v 10 hodin)a bez rozloučení mi práskl telefonem.

• Dostupnost
    • Neaktuální cena v inzerci

Vše ok, ale po odeslání objednávky přišlo upozornění na navýšení ceny cca o 10%.

• Málo příslušenství k telefonu

jsem spokojen

• Provozovatel obchodu je podvodník okrádající zákazníky. Prodává nefunkční telefony, poškozené, bez manuálu a příslušenství atd. Následně odmítá převzít vrácené telefony ve 14.denní lhůtě nazpět.
    • Přečtěte si recenze, zajděte se do obchodu podívat osobně a posuďte sami. Kdo má osobní zkušenost tak ví, že kladné recenze na pána jsou jeho osobní samochválou.

Na pána je podáno trestní oznámení. Pokud jste byli provozovatelem obchodu poškozeni a máte zájem se domoci pomoci napište prosím na mail: [email protected]

Nedůvěryhodný.

dobrá cena a rychlost dodání

• nabízí zboží které nemá, na e-shopu "skladem". Aktualizace nabídky neproběhla ani po měsíci od mé připomínky. Nedůstojný přístup k zákazníkům
    • výhodu tento obchod nabízi že vás obere o penize . Za mobil jsem platila i s drahou poštou přes 11 000. Zboží dorazilo poškozené a zásilka stále leži na poště odeslání mě stálo přes 100 kč
    • Kašlou na vracení peněz a jen slibují.

NENAKUPUJTE zde radějí se nesnažte ušetřit jako ja, můj nákup stál přes 11 000kč plus 200kč poštovné, přišel mí telefon který mi zablokoval sim kartu, prodejci jsem vše oznámila telefonicky a zaslala zboží pojištěné s nálepkou křehké a stálo to dalších více jak 100kč a NIKDO zatím zásilku nevyzvedl. Prostě tomu nerozumim

• Lživě nabízí skaldem zboží co nemá a pak se snaží vnutit jiné

Arogsantní prodavač