• NIC!
    • Jednání se zákazníkem. - První problém už při vyzvednutí telefonu, zavolali, že telefon bude k vyzvednutí po 13.00, přijela jsem ve 13:10 a řekli, že dřív jak za hodinu tam nebude.
    • Reklamace poslána do servisu, tam zamítnuta a bylo mi řečeno, že ani neví jestli něco pořádně kontrolovali.
    • Při reklamaci si bere k sobě originál účtenku (všude jinde po zapsání údajů vrací originál domů!)
    • Příšerné místo (výdejna) - prý "posaďte se" i kdybych za to dostala zaplaceno tak si na tu shnilou sedačku nesednu.

Rozhodně nenakupovat a mrzí mě, že tyhle recenze jsem nenašla už v listopadu. :(

• • jednání s klienty
    • • žádná slušnost

Objednala jsem si telefon, ale na zakladě hodnocení jsem objednávku chtěla zrušit, bylo to cca o hodinu pozdejo kdy objednávka nebyla přijata pracovníky. Proto jsem tedy našla tel. kontakt a volala. Na druhé straně se mi ozval velmi nepříjemný tón se slovy ,,Nó?" vše jsem pánovi vyložila, nebyl moc sdílný, načež náš hovor končil otráveným dodatkem ,,no jo máte to zrušený" a típnul mi to. Hotovo, vymalováno tam nikdy nic neobjednám.

• - nic
    • - vše

Nejlepší je tam osobně zajet a udělat tam humbuk. Pod tlakem jsem si nechal napsat potvrzení a přijetí vadného zboží a prohlášení navracení peněz na účet do 14. dle zákona. Peníze vráceny. Doporučuji tedy osobní návštěvu za použití fyzického a psychického nátlaku. Na obchodě zpravidla sedí syn pana podvodníka, ale není problém si tam nahnat majitele. Např. fingovaná objednávka telefonu. Pravidlo: VŮBEC SE S TÍM HAJZLEM NESRAT!

• mimořádně arogantní jednání se zákazníkem

Katastrofa. Zde nic nekupovat!

• Reklamace trvala asi 3 měsíce
    • Cena byla vyšší než je napsána na webu

Podvodníci

• po zkušenostech žádné
    • po objednávce navýšená cena doručeno za týden - telefon skladem 23.9.2014
    • první reklamace telefonu po 14-ti dnech,zamítnuta bez závad,vyřízeno do 10-ti dnů bohužel stejná závada se opakuje
    • druhá reklamace 22.10.2014 - doposud čekám , reklamace prý vyřízena výměnou základní desky...sliby že bude zaslán....nekomunikuje...mám prý dělat co uznám za vhodné
    • dnes podáno trestní oznámení za podvod a oznámení na ČOI

nekupovat a nevěřit jen slibům.....

• zboží příšlo hned druhý den po objednání
    • nic víc než nákup nečekejte
    • servis, reklamace řeší po "svém" a vy se ničeho nedomůžete
    • arogantní jednání
    • výmluvy
    • lži
    • podvody
    • típnutí hovorů
    • atd atd... nelze se domluvit vůbec na ničem

je to podvodník s 10 letou praxí!!!! a jeho zákazníci typický příklad toho - nejsem tak bohatý, abych si mohl kupovat levné věci

• NEKUPUJTE
    • NEPŘEBÍRAJÍ POŠTU
    • PŘI KOMUNIKACI VYTÍPÁVAJÍ TELEFON
    • POKAŽDÉ ŘÍKAJÍ NĚCO JINÉHO-LŽOU

DIVÍM SE ,ŽE PO PŘEČTENÍ RECENZÍ JEŠTĚ MÁ NĚKDO ODVAHU TAM NĚCO KOUPIT

• Asi jen ceny
    • Odesilal sem email na dotaz o telefon a to nekolikrat
    • Prvni sem odeslal v nedeli a do dneska 11.12 se nikdo neozval a pochybuju ze to je kvůli vanocum

Po přečteni ostatnich příspevku jsem nakonec rad ze se pan Maisner nebo jak se kdovi ta osoba jmenuje neozvala. Nerad bych poslal prachy do piči.

• Když se opravdu zatlačí, tak se něco děje
    • jednání, zboží, netřeba se opakovat a stačí se podívat na ostatní recenze

Naprosto nedoporučuji tento obchod. Snad jen pro někoho, kdo má rád hádky, protože zde není o hádku nouze.
    Naprosto nechápu, jak může prodejce i nadále fungovat, protože zde normální člověk koupí věc jen jednou :-D

• ALLMOBIL.CZ

Dobrý den.I já jsem si zakoupila telefon přes internet,ale bohužel mi přestal nabíjet.poslala jsem ho zpět a stále čekám na odpověď a stále nic.Komunikace prodejce je tedy otřesná, na reklamaci mi vytípnul telefon a druhý telefon nebyl nedostupný.Tento obchod nedoporučuji.Když mi telefon nepříjde tek podám společně s vámi trestné oznámení
    s pozdravem míša

• na pohled dobré ceny
    • ceny na webu neplatí !!! reálně jsou navýšeny o cca 500 Kč
    • pokus o zkrácení záruky s inzerovaných 3 let na 1 rok
    • neskutečná neochota a arogance prodejce
    • otřesný přístup k řešení reklamace

Nenechte se nalákat na opticky nižší ceny - ve skutečnosti ceny z webu neplatí, ale i pokud by platily, rozhodně se nevyplatí ušetřit pár stovek při nákupu u AllMobil. Už při nákupu 2ks mobilů byla cena zvýšena o 900Kč s odůvodněním, že je chci hned (byť jsou na webu skladem) a s okamžitým dodáním je problém. Následně jsem dostal účet se zárukou 12 měsíců - prý si mysleli, že to kupuji na IČo - které tam samozřejmně nebylo. Po 6 měsících jsem u jednoho z mobilů reklamoval zjevnou vadu. Bylo mi přislíbeno řešení do dvou týdnů - po 31 dnech jsem se dozvěděl, že závada se "neprojevila". Ihned v obchodě jsem předvedl, že závada se skutečně a nezpochybnitelně projevuje. Vrácení peněz i výměnu za jiný mobil odmítli s tím, že je to sice v rozporu se zákonem, ale můžu si jít stěžovat na obchodní inspekci, což se bude řešit minimálně 3 měsíce. Trestní oznámení také asi nemá moc smysl - na firmu už jich je podáno dost. Nakonec u vadného mobilu vyměnili základní desku, takže reklamace se za 5 týdnů vyřešila - ale na to rozhodně nespoléhejte!!!!

• Záměrně nepřebírá poštu, aby se vyhnul vrácení peněz do 14 dnů. 4x jsme posílali telefon zpět a pan Meisner si ho nehodlá převzít a vrátit peníze. Je to podvodník a lump, zloděj atd...!!!! Žaloba ho nemine.

Varování pro ostatní, je to zloděj!!!

možná obchod není až tak špatný, ale přístup prodejce k zakázníkovi(přes telefon) je otřesný. Pán mi ani nechtěl dát další informace, které jsem žádala, poté mi hovor vypnul!!!

• PROTOŽE JSEM OBCHOD ZRUŠIL TAK ŽÁDNÉ
    • LŽOU VE SVÝCH INSERCÍCH

NEKUPOVAT !!! VYBRAT SI PODSTIVĚJŠÍ INTERNETOVÝ OBCHOD

• šíře sortimentu + dobré ceny
    • řešení reklamace

bohužel námi zakoupené zboží avizováno jako nové mělo v setu starou a použitou nabíječku, což jsem reklamovala, k reklamaci se mi ani po 14 dnech nikdo nevyjádřil.