• zboží na stránkách je skladem a když je objednám, posléze mi volal obchodník s tím, že objednaný tel již není skladem

• Podle internetových stránek vše ok - realita je bohužel úplně jiná.
    • Špatná komunikace - neochota - nezájem - zavádějící informace.

Bohužel nejlevnější není nejlepší.

• Nekomunikují.

Nedoporučuji.

• Drzost,od vašeho operátora,nebo co to tam mate za člověka.

Špatný přístup

• Stručný a jasný přehled stránek.
    • Rychlá reakce a příjemný přístup zaměstnanců.

• nevím o ničem

• Rychlost.
    • Jednání prodejce příšerné. Protivný arogantní křupan. Lže o cenách - na webu cena "pouze" za přístroj, při odběru navýšena o cca 400 za sluchátka a nabíječku, jako kdyby to byl nadstandart a ne součást balení. Absence českého návodu.

Nikdy více. Divím se, že ho ještě nikdo nechytil za límec. Doporučení - neskočte mu na zajímavé ceny zveřejněné na webu, jsou lživé.

• komunikace

již se na obchod nikdy neobrátím

• Návod k použití byl pouze v polštině, což je špatně.

• ---
    • nepříjemná a nevstřícná obsluha něco mi vysvětlovat

nedoporučuji

Doporucuji bez vyhrad.

• Nejhorší e-shop, nejen že nabízejí zboží, které nemají, ale nemají ani slušnost Vám zavolat nebo napsat, že objednávka nebude vyřízená.
    • Když si zavoláte dotyčný je velmi arogantní!!
    • Nemá zájem se s Vámi bavit, prostě nemají.

vůbec, vůbec nedoporučuji

• Spolehlivost, rychlost dodání, dobrá komunikace, cena

Vřele doporučuji tento obchod

Má uvedeno "skladem", ale zboží nedorazilo ani po 14dnech a 3 tel. urgencích. Objednávku tedy ruším.

• komunikace

budte opatrni, pokud mate jiny obchod, prejdete tam

• Zadne
    • Jednani, kontaktovani o zbozi

Nemel jsem s nim dobre zkusenosti, uz s jednanim pri telefonatu, navic jsem nebyl vubec informovam o zasilce a az po 7 dnech co jsem tam volal, tak teprv mi bylo receno, ze druh meho zbozi nemaji, pritem na internetu bylo neco jineho.

• Objednal jsem si u allmobil telefon Sony xperia za 7700kc. Přišel mi od nich jiný telefon Sony za 5790kc, ale dobirka byla na cenu 7700kc. Když jsem je o teto záměně informoval, tak me odpovel, že ho mám poslat zpět a oni ho vymění za ten objednáný. Dvakrát jsem ho poslal zpátky podle instrukcí a vždy se vrátil zpět, protože nebyl vyzvednut. Tak mám telefon v hodnotě 5790kc za 7700kc. Nedoporučují ALLMOBIL

Podvodníci

• snaha prodat i jinou barvu
    • Tento prodejce vám s úsměvem prodá mobil za 11 tisíc, i když předem se vám snaží vnutit ten samý model v bílé barvě, protože ten má skladem a černý co máte objednaný skladem není. Když ho ujistíte, že bílý nechcete, tak ho tedy pro vás objedná. Poté v případě reklamace vás již ale arogantním způsobem pošle do mobil servisu, kde si máte závadu na vlastní náklady nechat opravit a o reklamaci se s vámi dále odmítá bavit!!!!!
    • Podvodník, který mezi slušné obchodníky rozhodně nepatří a doufám, že již dlouho jeho provozování obchodní činnosti trvat nebude!!!!!!!!! Skutečně si koupi zboží v tomto obchodě dobře rozmyslete, nestojí to za to!!!!!

Tento prodejce je po přečtení i ostatních negativních zkušeností nespokojených zákazníků zralý tak akorát na návštěvu České obchodní inspekce.

• cenově levnější
    • negativní recenze kam se podíváš....

I když jsem byl zčásti zaražen, že během vyzkoušení si provozu mobilu proběhly mezi podávajícím a kupujícími tři reklamace, přesto výrobek fungoval jak měl, tak sem do koupě šel...ale jsem na rozpacích dále, co s týče recenzí ohledně reklamací v tomto obchodě...doufám, že telefon bude fungovat co nejdéle a já tam nebudu muset zavítat, dle jiných je záruční list pro tuto firmu jen cár papíru... :-(

• rychlost a ochota
    • žádné neznám

zcela doporučuji všem opravdu korektní jednání