• velký výběr,slušné ceny
    • dlouhá doba dodání

• Zboží vždy přišlo včas a v naprostém pořádku. Objednávám již na těchto stránkách asi 5 let.

• Přehled, co je na skladě, dobrá ceny, věrnostní bonus, průběžný přehled o stavu objednávky

Před konečným odesláním objednávky se nezobrazí dodací adresa - pokud je jiná než fakturační, pak jsou zmatky s přepravou

SPOKOJENOST
    Super eshop .Jsou jediný co mají co chci takže jedinečný. Zboží doručeno do 6 dní a to ještě z Krakova přepravou Geis.Super a děkuji Zoofast za doručení.

kvalitní zboží

• Poměr cena / výkon
    • Velmi dlouhá dodací lhuta

Spokojenost. Doručeno i převzato bez závad.

V objednávce mi byla nabídnuta možnost balení do kartonu. Z důvodu již dodané poškozené zakázkyvz minulosti jsem tedy zvolila karton. Zboží přesto přišlo jen ve fólii a bylo poškozené ( protržený pytel s granulemi)
    Jinak OK

Obchod funguje rychle a bez zádrhelů

velice dobrá cena

• Nízká cena
    • Dlouhá doba od objednání po dodání

• velmi výhodné ceny (např. psí ganule BritCare o 200Kč na 12 kg oproti jiným levným e-shopům)
    • už nemají rozvoz gratis ani při nákup nad 700 Kč jako mívali (nyní cca 150 Kč)
    • vzhledem k tomu, že se jedná o polský e-shop, je nutné počítat s delší dodací lhůtou, mají to ale uvedeno v podmínkách - takže zákazník je informován (pokud čte dodací podmínky)

• Po precteni recenzi jsem se docela bala, ale zbozi prislo v poradku a rychle.

Problém s doručovací službou Geis. Dne1.2.18 mi Geis zaslal sms o dodání zboží, dodnes mi nic nedoručili.

Nákup bez problémů

• Rychlé bezplatné doručení

Spokojenost se vsim, komunikace i dodávka.

• Levny

• Zboží neni dostupné ako Roy Canin Club a Dolfos Multical

Přijatelné ceny, rychlé vyřízení i dodání zboží.