• tvrdí že nebylo zaplaceno, zaslán sdoklad o zaplacení z banky nereagují
    • Vůbec nic neobjednávat!!!!!!!

• Zboží zakoupeno a zaplaceno v listopadu 2018. Dodnes nedorazilo.Žádám o vrácení peněz. Nyní předáno ČOI.
    • Není mi jasné proč nebyl obchod dávno odstaven!!!!!!

Nejhorší internetový obchod se kterým jsem se potkal. Nedorazilo zboží, ani peníze nebyly odeslány zpět. Telefonní linka nefunguje - tel.vyvěšen, na maily nereagují.

• Dříve měli i poštovné nad si 770,-Kč zdarma, nyní to nejde asi dobře spočítat!

STALI SE Z NICH PODVODNÍCI!! Dne 25.11.2018 jsem objednala granule, a protože byly "na skladě", tak jsem je i online zaplatila - jako vždycky. 10.12.2018 jsem reklamovala dodávku, že ještě nedorazila. Odpoledne 10.12.2018 jsem obdržela mail, že dodávka dorazí do 5 dnů. DODNES NEMÁM ANI GRANULE, ANI VRÁCENÉ PENÍZE!!!

• Obchod se stal nespolehlivým
    • převezme peníze a nedodá zboží
    • s obchode se nelze spoji telefonicky
    • e-mailovou poštu vyřizuje automat

Obchodu jsem zaplatil, doložil doklad o zaplacení a nedostal jsem zboží ani vrácené peníze. Celou věc předávám České obchodí inspekci a Policii ČR pro podezření z podvodu.

• Krmení pro psy jsem objednala před třemi týdny a hned i zaplatila a dodnes nic neobdržela

• špatná komunikace, obchod nereaguje na stížnosti, nevydali fakturu a dodávku zboží zrušili, zaslané peníze se nakonec pod pohrůžkou ČOI podařilo získat zpět.

• Neobjednavejte od nich, od srpna snemam ani zbozi ani penize.

Obchod zrejme krachuje.

Zboží jsem zaplatila a přesto byla objednávka stornována.Na kontaktní telefon se nedalo dovolat až odpověď na můj mail přišla ihned a v pořádku,nicméně omluva zákazníkovi žádná

Objednavka stale nedorucena..

• 6.8 jsem objednal granule a ještě jsem je do dnešního dne neobdržel už nikdy si nic neobjednam a nikomu bych Vás nedoporučil!!

• Dopravné za dva balíky jsem zaplatil skoro 500,- Kč. Brával jsem pravidelně několik roků, ale tato zásilka byla poslední. Jan Tvrzník.

• Všechny upozorňuji na tento obchod, aby jste nic neplatili předem!!!
    • Je to už více jak dva týdny, objednávku jsem stornovala, peníze nevrací, jedná se o 6647,-Kč
    • Na telefony absolutně nereagují,záznamník!!!!

• velký výběr,slušné ceny
    • dlouhá doba dodání

• Zboží vždy přišlo včas a v naprostém pořádku. Objednávám již na těchto stránkách asi 5 let.

• Přehled, co je na skladě, dobrá ceny, věrnostní bonus, průběžný přehled o stavu objednávky

Před konečným odesláním objednávky se nezobrazí dodací adresa - pokud je jiná než fakturační, pak jsou zmatky s přepravou

SPOKOJENOST
    Super eshop .Jsou jediný co mají co chci takže jedinečný. Zboží doručeno do 6 dní a to ještě z Krakova přepravou Geis.Super a děkuji Zoofast za doručení.

uz to neni co bylo nereaguji dlouhe dodani

kvalitní zboží