• Po upozornění poštovné odečteno,rychlé jednání,dobrá cena.

Určitě příště nakoupím.Doporučuji.

• vysoká cena dopravy

Nevyplatí se zde nakupovat

• neplní závazky dle objednávky
    • Nekomunikují
    • Nelze objednat bez souhlasu prodeje dat 3 osobám

13.12.2017 jsem zaplatil za zboží a do dnešního dne po 2 emailových a 1 telefonické jsem se nedočkal odpovědi ani zboží

• Uvádějí dopravu zdarma a není to pravda. Komunikace žádná.

Nedoporučuji

Neviem, či to niekomu pomôže riešiť situáciu, určite by som volila právnu cestu. Momentálne zháňam ľudí na SK, ktorí boli okradnutí, nakoľko došlo k trestnému činu podvodu. Minimálna suma, o ktorú človek musí byť okradnutý pri podvode je na SK 266 EUR, potom p. Batkovi hrozí trestná sadzba 2 rokov, pri 2666 EUR je to už rôčkov 5.

Našla som toto:

Dátum vzniku: 3.11.2014
    Právna forma: Živnostník
    Druh vlastníctva: Zahraničné
    Počet zamestnancov: nezistený
    SK NACE: Ostatný maloobchod mimo predajní, stánkov a trhov (47990)

Nákup bez problémů

• nyní už 0
    • zaplatíte a už nikdy peníze neuvidíte a zboží také ne

ZAPLACENO PŘES 2000,- a už třetí měsíc čekám . Nyní už nikdo nereaguje na maily ..telefon "obsazený" , historie všech mých objednávek byla smazána . BUDU DÁVAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ. A to jsem zde léta nakupovala a bylo vše ok.

• Dlouhá dodací lhůta i když je zboží skladem

Nakupuji zde dlouhodobě, v poslední době se mi však již podruhé stalo, že mi po 7 dnech zrušili jednostranně objednávku, ačkoliv platba převodem byla zadána ještě v den objednání. Navíc již několikrát nebyli schopni reagovat v českém, případně anglickém jazyce. A nakonec, u zboží, které jsem léta objednávala s dopravou zdarma, byla zpoplatněna doprava, a to na standardní poměry vysokou částkou 170 kč. Příště se poohlédnu jinde.

• Rychlé bezplatné doručení

Do dnes mi po 10 dnech nedošlo zboží a z obchodu nikdo nereaguje na moje e-maily. Doprava si také jezdí, kdy chce, nedbá na žádost o doručení v daný den, a teď mi ještě přijde dotazník na hodnocení spokojenosti se zakoupeným zbožím, které mi ještě ani nedorazilo? Vážně?

• Objednávku stornovali, přestože platba z účtu odešla, na maily nikdo nereaguje, zboží nedorazilo, peníze zpět také ne.

• Neodpovida na dotaz k platbe kterou nevratil

• objednávku jsem zaplatila, obchod ji vystornoval. zboží nedorazilo. na emaily nikdo nereaguje, dovolat se není možné.
    • dříve s tímto e-shopem nebyl problém, ale vzhledem k poslední zkušenosti u nich již nenakoupím

Pošlete peníze, ještě ani nestihnou dorazit a objednávka je vystornována. Peníze odešly z účtu, na telefon ani e-mail nikdo nereaguje. Možná už peníze neuvidíte. Dejte si na tuto firmu pozor!

Objednávku jsem zaplatila přes účet 27.12.2017, dne 2.1.2018 mi přišel email, že má objednávka byla stornována pro nezaúčtovanou platbu.
    Od té doby píši emaily na které mi nikdo neodpovídá a telefon nikdo nebere :-( .

Spokojenost se vsim, komunikace i dodávka.

• Levné
    • Objednal sem 14. prosince a do dnešního dne nic nemám. Rozhodně bych eshop nedoporučoval těm kteří čekají včasné dodání.

Zoofast má dobré věci za rozumnou cenu ale . Jejich organizační schopnosti jsou absolutně katastrofální . Komunikace velmi chabá.

• Levny

• nedodání objednaného zboží

Dne 28.11.2017 jsem objednala zboží a do dnešního dne, tj. 29.12.2017 nebyla objednávka vyřízena. Ale obdržela jsem už 4 e-maily s informací o předpokládané expedici zboží. To je v dnešní době neuvěřitelné.