Bohužel opakovaně dochází, že obchod doručuje menší počty balení než je objednáno a zejména zaplaceno.

Dobrý den, moc jsem zklamaná s obchodem. Při objednávce jsem poprosila o víčko na konzervy. Ale přišly jen konzervy. Volala jsem tam, a bylo mi řečeno že se nevšimli o prosbu.
    Ani se ne omluvili.

Nejsem spokojená, jelikož jsem si objednala 7 kg granulí Royal Canin Renal pro nemocného psa na dietě a přišlo mi 7 kg Royal Canin Early Renal, V zabaleném balíku to není vidět. Vrátit nelze, jelikož pytel jsou otevřela, abych posléze zjistila, že tyhle granule můj pes nejí, protože několik let je zvyklý na svou dietu.

• Objednané zboží mělo dorazit ve čtvrtek 30.11., potom mi bylo v obchodě, kde jsem si měla zboží vyzvednout, řečeno, že asi až v patek odpoledne. Dnes je pondělí večer a dosud jsem nebyla informována, že bych si měla zboží vyzvednout. Asi to zavinilo sněžení nebo nevím.

• Ani za pět dnů se obchod neozval jak to vypadá s objednávkou tak jsem jim zavolala a bylo mě sděleno , že zboží nemají tak jsem objednávku po dohodě zrušila

• Zboží mi dorazilo z velké části poškozené, a to tak, že jsem jej musela úplně vyhodit.

Byl mi doručen jiný typ veterinární diety než jsem objednal a protože se jednalo o akutní případ, bylo řešení velmi obtížné. Zástupce obchodu byl zřejmě zdatný úředník, ale nic víc, navíc bez omluvy.

týden objednané zboží zatím nedorazilo, na mail nikdo nereaguje

• Velký výběr
    • Přijatelné ceny
    • Neodeslané zboží ani po týdnu od objednání
    • Eshop neodpovídá na zprávy

Zboží jsem objednala před 6 dny a ještě mi nedorazilo. Objednávala jsem dříve u jiných obchodníků, ale zatím nikdy nebyla dodací doba takhle dlouhá.

Zboží jsem jsem ještě neobdržela

• Zboží jsem si objednala a zaplatila! před týdnem a zatím nedorazilo!!!

• nacpat skoro dvoukilové granule do mini krabice tak aby se půlka z nich rozdrtila na prach to mi přijde velice bezohledné, hlavně že máme veterinární dietu ...

Zasilka ne dorazila.

objednala jsem granule za 996 Kč, přišly mi jiné, na e-mail nikdo nereagoval

• Zboží mi bylo odesláno až týden po potvrzení objednávky. Objednávala jsem dietní krmivo pro svoji nemocnou kočku. Přesto, že jsem po několika dnech byla pracovnicí e - shopu telefonicky ujištěna, že zboží bylo odesláno, nebylo tomu tak. V tomto obchodě již nebudu nikdy nakupovat.
  • Objednala jsem ubozi pred 10 dny a bohužel nic nedorazilo.

vysoká cena

Peníze mi odešly z účtu, ale nepřišlo žádné potvrzení o objednávce a zboží nedorazilo. Psala jsem email, ale zatím bez odezvy.

zbožíbylo doručeno ale s jinou specifikací než jsem žádal (místo granulí s citlivostí na zuby a trávení mi bylo zasláno granule s citlivostí nakůži)