Katastrofální doručování přepravní fitmy dpd, do dnešního dne mi nic nedoručili,
    nedají vědět kdy přijedou a jediný co udělají je, že zavolají 10min předem, takže nevíte den doručení ani přibližnou hodinu.
    Takže pořád mi nedoručili zboží od vás, asi se poohlídnu jinde.

Reakce obchodu Veterinární centrum

Mrzí nás tato situace. Naše firma se snaží objednávky vyřídit v co nejkratším termínu. Rychlost doručení bohužel nejsme schopni ovlivnit.

• Néktere konzervy v balíku byly otevřené.

Reakce obchodu Veterinární centrum

Pokusíme se zboží balit ještě důkladněji, aby nedocházelo k poškození.

• Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.

• Dodací lhůta

Objednala jsem si zboží v e-shopu, za které jsem zaplatila kartou. Po dvou dnech mi přišla sms, že zboží mi přijde následující pracovní den na dobírku ...Kč. Kontaktovala jsem společnost v ten den a doposud, což je cca týden mi zboží nepřišlo a ani peníze.

• Obchod mi sdělil, že do 24 hodin vyexpeduje zásilku a za 7 dní nepřišla. Na urgenci nereaguje.

Dlouhá dodací lhůta. Klamné informace,že je zboží odesláno.Ve skutečnosti podáno na poštu o několik dní později,přestože bylo zboží placeno později.

• Už vůbec žádné
    • Špatná komunikace

Vůbec nechápu komunikaci obchodu. Objednal jsem zboží konkrétně granule pro kočku. Bylo uveden že zboží je skladem. Při objednání mi bylo tvrzeno že zboží je a bude posláno. Zboží nedorazilo. Opět jsem kontaktoval obchod. Bylo mi řečeno že zboží dorazilo ze skladu a bude odesláno. A když mi zboží nedorazilo, tak mi bylo řečeno že zboží ještě dodavatel nedodal. Vždy jsem jednal ze stejnou osobou, proto nechápu proč mi lhala že zboží už je skladem a tak dále. Proto obchod nedoporučuji a určitě už možnost nakupovaní nevyužiji.