• rychlost dodávky

pehlednost, rychlost

• překvapila mě rychlost doručení, ve středu večer jsem zboží objednal a dorazilo v pátek ráno.
    • osobně jsem žádná negativa nezaregistroval.

spokojenost s dodací dobou, velký výběr zboží, u mnou vybraného produktu levnější cena (řádově v desítkách korun)

• Vyber hodinek
    • Darek
    • Dodaci lhuta
    • Informace na strankach

Celkove obchod v pohode, velky vyber hodinek a darek k objednavce, ale ta dodaci lhuta je priserna.

Objednali jsem hodinky pred silvestrem a prisli vcera to jest 18/01. Doba dodani je napsana do dvou dnu, nebo pozitri, pak par dni nikto neodpovida. Kdyz jsme psali email, tak jsme dostali odpoved, ze z duvodu dovolene to bude dyl trvat. To by bylo v poradku, kdyby jsme pak nepsali znova po novem roce, ze teda co se deje a dostali odpoved, ze hodinky museli objednat u dodavatele a bude to trvat dalsi tyden nebo i vic.

Vyber hodinek je fakt dobry, da sa vybrat z ruznych znacek a variant, ale informace o dodani jsou naprosto mimo reality a pak clovek zjisti, ze vlastne ani nejsou na sklade.

Nenakupovat...

• Rychlé jednání

• -výběr v klidu domova
    • -nákup z domu-
    • -snadná platba
    • -doručení domů
    • Za dost zásadní slabinu považuji skutečnost, že zakoupené, vodotěsné hodinky, které nebyly levné, nebyly v provozu. Proto teď musím vyhledat hodináře, koupit baterii a nechat hodinky zprovoznit. Když je kupuji, tak je chci používat. Místo toho musím lítat a schánět někoho, kdo mi je zprovozní.

Jako nemám problém s tímto obchodem, ale mohli by a měli by své služby dotáhnout do konce.

• Obchod naprosto nekomunikuje, zboží nedodal a na e-maily nereagoval, ač přišlo potvrzení o jejich přečtení.

Nedoporučuji.

• Dokáží se tvářit seriózně: e-shop, potvrzení objednávky, první telefonát.
    • - včas jsem objednal hodinky zn. Tissot - slíbily pevný termín dodání hodinek co nemají skladem, ale předem věděly (dle mého soudu), že je to tak 50 na 50, to Vám však narovinu neřeknou.
    • - v daném termínu jsem volal, a že prý až za dva dny. Za dva dny jsem znovu volal a veliký údiv, že nejsou v krabici co jim přišla s hodinkama, že prý mám zavolat za hodinu, no a za hodinu jsem volal asi 3x a nikdo nezvedal telefon. Tak jsem volal z jiného tel. čísla a hle - ihned telefon pani zvedla, a že prý má odpoledne přijít ještě jedna zásilka a že mi zavolají, co a jak. Když jsem se zeptal, do kolika hodin asi zavolají, nechtěla paní říci.
    • - nezavolal už nikdo

- slibují, nesplňují
    - nemají odvahu říci: nepřišly a nebude - omlouváme se
    - ve finále nezvedají telefony (když vidí vaše opakující se telefonní číslo)
    - neplatit předem - nezaplatil jsem předem, takže alespoň se nemusím domáhat peněz.
    - nedoporučuji v žádném případě
    PS: Divím se, že má někdo "koule" takovímto způsobem podnikat. Já se takhle v mé práci chovat k zákazníkům, tak je obrovský problém.

• Velky vyber
    • Naprosto nespolehlivý v dodacích lhůtách. Jech zaručené odhady jim nevěřte. Počítejte aspoň s měsícem navíc.

V obchode mi nejprve sdelili, ze vlastne nevi, kam mi zbozi poslat, ackoliv jsem vyplnila vse dle pokynu. Nasledně mi slíbili dodáni za týden, a pak to znovu prodloužili o 2 dny. Mohu jen doufat, že mi zboží dorazí :-( Zatim ho nemam.

• Žádné
    • Inzeruje dostupnost zboří za 6-15 dní
    • Když se po měsíci ptám co s tím je, tak se na třetí urgenci dovídám, že zboží bude za 3 měsíce. Zaplaceno předem, tedy čtvrt roku sponzoruji několika desítkami tisíc Kč.

Varuji před placením předem, dodací lhůty jsou klamavé.

• Naprosto nulová komunikace. Několikrát jsem zboží urgovala, přesto, že mi byla přislíbena zpětná vazba, informaci jsem neobdržela.

• Výhody? Na stránkách mají velký výběr, ale to je asi tak vše
    • absolutně žádná komunikace. Tel.čísla neexistují.

Velké zklamání, konečně jsem našla hodinky, které jsem si koupila v zahraničí a rozbily se mi. Chtěla jsem si je objednat k Vánocům, Dodací lhůta 15 dnů uplynula a nemám nic. Na email nereagují, tel.čísla neexistují

• Veliký výběr, široká nabídka, operativní řešení pro zákazníka.
    • Nevím o žádných

S obchodem jsem přišla do kontaktu poprvé a byla jsem po všech stránkách spokojena.

• Zboží odpovída popisu,dodání přesně v uvedené lhůtě.

Tak je to 10 dní od poslední objednávky a už vybírám další.SPOKOJENOST.

• Chcete-li se dovolat, protože potřebujete vysvětlení, nelze.

Vzhledem k tomu, že jsem zboží vrátila / naušnice/, čekám, jak se budou prezentovat. Žádala jsem vrácení peněz, neb kvalita neodpovídá výši financí.To byl důvod, proč jsem tam volala a nedostupní.Po obdržení na reklamaci, mi napsali, že obdrželi můj náramek k reklamaci a mají na to 30 dní.OK. Už tato informace náramek x naušnice mi potvrdila můj dojem, že je to špatně. Je naprosto jasné, že v tuto chvíli - nedoporučuji.

• rychlost, průžnost

• Nulová komunikace

Je to hrůza.

• Sortiment a poradí

• Vadí mi,že nedáváte žádný certifikát o
    • pravosti šperku,který zákazník kupuje.Budu doufat,že je vše tak jak má být.

• spolehlivost, rychlost, lepší cena než u konkurence, doprava zdarma
    • -

určitě doporučuji