• Zboží velmi pěkné
    • Byl mi změněn dopravce a balíček byl poslán nejlevnější variantou jako firemní balík, takže mě ani nekontaktovali, že balíček budou vůbec doručovat, už v obchodě nenakoupím.

• Přehlednost, velký výběr kvalitního zboží, cena.

Obchod z vlastní zkušenosti, mohu doporučit.

• Bohatý sortiment.
    • Objednaný výrobek jsem v kamenných obchodech nenalezl.
    • Po prvním objednání mám jen dobrou zkušenost.

Doporučuji všem kdo hledají výrobky z tohoto sortimentu. Každý najde to co hledá.

Přestože jsem chybně vyznačil formu dodání, Vaše ochotná pracovnice v Táboře zajistila přeposlání na poštu v Praze. Děkuji - Čapek

• zboží co nabízí nemá

já mám špatné zkušenosti víckrát už bych neobjednala váš obchod bych nikomu nedoporučila

• Nic nemaju
    • Nevedia vratit peniaze !!!!!

Chudaci

• spolehlivost
    • kvalita
    • nevím o žádných

Doporučuji byla jsem spokojena

Jsem spokojen s vaší službou pro zákazníka.
    Zejména pak velice kladně hodnotím vaše včasné
    vybavení objednaného zboží.
    Děkuji.

• n
    • n

n

• trvalo dva měsíce, než mi vrátili peníze za zboží, které prodávali přestože jej nevlastnili.

prodávají zboží, které nevlastní
    obchod neodpovídá na e-maily
    trvalo dva měsíce než mi vrátili peníze (objednávka stornována ze strany obchodu) - a to až po několika urgencích

• výborná komunikace, k zásilce nabízejí dárek a slevovou kartu na další nákupy

výborná komunikace, k zásilce nabízejí dárek a slevovou kartu na další nákupy

dobrý, bez problémů

• Jediná výhoda je, že je zboží levnější.
    • Firma uvádí lživou reklamu o vrácení zboží do jednoho roku.

Firma MiJa uvedla lživou informaci o vrácení zboží do jednoho roku.reklamovala jsem u nich drahé hodinky,protože šly špatně. Aniž by se pokusily je opravit obratem je poslaly zpátky s tím, že jsou nošené a na to se nevztahuje záruka.Musela jsem poslat hodinky zpět,když nevrací peníze za zboží ať je aspoň opraví. trvalo to víc jak měsíc a informace jsem musela zjišťovat po telefonu.Paní, která má na starosti reklamace se vymlouvala na to, že má sešit s informacemi ohledně reklamací na jiné prodejně.Tento obchod nedoporučuji.

• - Sleva, která byla započítána při odesílání objednávky, nebyla odečtena v dobírce, takže jsem platila plnou cenu!!!
    • - Vybrala jsem si doručení na konkrétní poštu (nám nejbližší), balík byl ale z e-shopu odeslán na úplně jinou poštu, což mi dost zkomplikovalo vyzvednutí balíku.
    • - Termín doručení "pozítří u vás" rovněž nedodržen, balík přišel po týdnu.

Příště zvolím jiný e-shop.

Prodejce se omluvil, že objednané zboží již nemá skladem a dodavatel jej už také nemá, proto mi chtějí vrátit peníze zpět. Ovšem za 11 dní nebyli schopni peníze zpět poslat!

• můžu si zboží detailně prohlédnout
    • neznám

dobrý

• možnost vyzvednout osobně na prodejně
    • nic mě nenapadá

jsem velice spokojená. Vždy velice příjemná obsluha.

Paráda

• nekomunikují, delší dodací lhůty než mají psáno na webových stránkách

velká nespokojenost, žádné informace kromě automaticky generovaného emailu o potvrzení objednávky, telefon nedostupný/obsazený. Objednávku jsem tedy emailem zrušila.

• Přehlednost, velký výběr.

Nenastal žádný problém, byl jsem spokojen!