• rychlost a spolehlivost

• Velice vstřícná komunikace obchodu.
    • Megarychlost

• rychlost dodání, široký výběr zboží, dobrá komunikace obchodu

O žádné nevím

Obchod mi sdělil, že požadované hodinky mu již dodavatel nedodává. Tak proč je tedy nabízí???

Musím ovšem sdělit, že obchod se ozval rychle a uvolnil blokovanou částku z kreditky.

• spokojenost

perfektní spokojenost

• příznivé ceny
    • kvalitní originální produkty, které mnohdy jinde ani nejsou v nabídce
    • potvrzený originální záruční list zasílán rovnou se zbožím
    • nepružná komunikace
    • na webu chybí přehled provedených objednávek
    • delší doba dodání i u zboží skladem (u mne 10 dnů)

Obchod nabízí originální produkty za velmi příznivé ceny. Mnohdy také zboží, které jinde obtížně dostanete. Hlavní slabinu u tohoto obchodu spatřuji v poněkud nepružné komunikaci a v delší době dodání u zboží, které je deklarováno skladem (v mém případě 10 dnů). Smysl registrace u tohoto obchodu v zásadě postrádám, jelikož v e-shopu chybí jakýkoli přehled vytvořených objednávek, ačkoli se o něm na různých místech v e-shopu zmiňují... bude to asi jako s paní Columbovou... Kde objednávky pod svým přihlášením nalézt jsem se nedozvěděl ani po opakovaných dotazech. Zboží však dorazilo dobře zabalené a za skvělou cenu, takže nemám žádný problém. Navíc, jako jeden z mála obchodů v ČR rovnou vyplní a potvrdí originální záruční list, který zašlou se zbožím vedle faktury. Obchod mohu doporučit, pokud ale jde o rychlost dodání, chce to na dnešní dobu trochu více trpělivosti, než bývá obvykle potřeba...

• O žádné nevím
    • Objednávku mi zrušili, protože mnou objednané zboží neměli. Prý neměli aktualizované stránky.
    • Platba provedena předem. Na vrácení peněz jsem čekal týden. Dvakrát jsem telefonicky vratku urgoval. Prý problém v účtárně.
  • Zboží které nabízejí se již nevyrábí. Obchod zrušil objednávku.

V žádném případě tento obchod nedoporučuji! Zakoupila jsem si a zaplatila obal na kufr, u kterého tento obchod měl uvedeno že je skladem. Jelikož od chvíle kdy mi odešla platba se absolutně nikdo neozýval, kdy bude expedice zboží, jsem obchod kontaktovala sama. Bylo mi sděleno že zboží bohužel nemají. Od té chvíle nemám zpátky peníze na účtu a marně píšu emaily kdy mi vrátí peníze!!! Poslední moje komunikace proběhla 5.2.2019, kde se omluvili, ale od té doby zase nic, ani peníze, ani zboží.

Reakce obchodu Zlato-stribro-hodinky.cz

Dobrý den. Není zcela pravda co zákazník píše. Se zákazníkem bylo komunikováno a vše podstatné sděleno. Peníze samozřejmě vracíme, zde je ze zákona na vrácení 14 dnů, což ještě ani neuběhlo.

• výborná komunikace

skvělá pomoc při výběru hodinek

Výborná komunikace a vstřícné jednání.

Rychlost doručení, komunikace,dobré ceny bez poštovného.

• bleskové dodání zboží

ZBOŽÍ JSEM ZATÍM NEOBDRŽEL. OBJEDNÁVKA BYLA POSLÁNA JIŽ 25.4. A NIC. JSEM VELICE ROZLADĚN, PROTOŽE TO BYL DÁREK K NAROZENINÁM KTERÝ JSEM NEMOHL PŘEDAT.NA EMAIL KTERÝ JSEM POSLAL MI NEPŘIŠLA ODPOVĚĎ.

• Žádné

• Při mé objednávce poštovné zdarma
    • Objednával jsem zboží v úterý a až v pátek předali zásilku dopravci

Po stornované objednávce ze strany obchodu z důvodu vyprodání zboží,které jsem bohužel zaplatil předem,jsem stále i přes opakované výzvy neobdržel peníze zpět. Zatím jen samé výmluvy a blabla....
    Rozhodně nedoporučuji.

• Moje urgence na vrácení zaplacené objednávky zcela ignorují !!!

Dodnes mi peníze nevrátili !!!

Rychle doručení.
    Vrácení zboží z důvodu nevhodného dárku proběhlo naprosto bez problémů.

výborné internetové stránky, rychlé doručení