Zásilka nedorazila a nikdo nekomunikuje je to podvodný obchod tento člověk nezvedá telefon.. je to podvodník hnojivo na chilli papričky nedorazilo své peníze budou vymáhat chtěl jsem pětilitrový kanystr

• Žádná komunikace
    • Neposílá faktury

Jednou jsem kupovala na tomto obchodě a naposledy žádné zboží mi nepřišlo ani potvrzení o platbě musela jsem urgovat 14 dní aby mi poslali peníze zpět nečekala jsem že kupování hnojiva bude takový problém!!! Za mě nedoporučuji nevím co tímhle zkouší ale asi okrádat lidi

Pozor je to fake webová stránka...tento člověk okrádá!!!

• Opakující se příspěvek byl odstraněn.

POZOR!!!!!?????!!je to stránka která tahá z lidí jenom peníze a doufá že lidi to řešit nebudou a mávnout nad tím rukou dnešní době je normální nakupovat na internetu... Poslal jsem 3900 přišlo mi že je objednávka připravena a více po zaplacení nic píšu volám nic takže jsem to nevzdal a psal volal radobi podnikatelovi 20 letej ZLODEJ který neví o vedení firmy celkově odění světa..nakonec mi to po 5 hodinách zved a začal komunikovat když jsem mu pohrozil že podám trestní oznameni!slíbil že peníze pošle po 17 dnech a ještě mi arogantně řek že má na to měsíc ! A ještě mu to bylo k smíchu!!!!!Což je úplná kravina má na to podle zákona 14 dni! Ale to je úplně jedno tohle si nikdo nemá dovolovat a zvlášť když vede rádoby eshop!lidi kdyby někoho okradli napište mi na email [email protected] zloděj za to bude pikat..POZOR!!!! To co tady píše je úplná lež tohle všechno vzniklo až potom co pán nekomunikoval tři týdny a lhal mi že zboží přijde za 10 dní pak že není vůbec a pak mi nabízel úplně jiné zboží za nesmyslné ceny poté mi psal že moje číslo účtu má jenom devět čísel což je normální nevěřte mu ani slovo musel jsem ho urgovat tři týdny aby mi vrátil moje peníze dělá to velice mazaně čeká jestli se budete ozývat když ne peníze si nechá!!!!!! Je to velký lhář a je mu 20 let je to podvodník takovéto stránky si může udělat každý a obírat lidi!!! Píšeš tady úplné nesmysly A víš to sam moc dobře ty lháři objednávku jsem upravil ano ale ty jsi mi odpověděl až po pěti dnech takže tohle zkoušej na někoho jiného LHARI... Jedině dobře že Heureka je chytrá a nechce aby eshopy okrádali lidi...

Reakce obchodu Zelený Vrch

Tuto recenzi považuji, za absolutně neobjektivní. Za prvé e-shop jsem v roce 2015 určitě nevlastnil. Zákazník udělal objednávku u které nejprve změnil obsah a potom ji zrušil úplně. Peníze byli vráceny v plné výši. A to nemluvím o vytvoření osmy falešných objednávek a dalšímu chování "zákazníka". Bohužel heuréka odmítla recenzi smazat i po předložení daných materiálů, takže si udělejte obrázek sami. :/

• Tu jsem nenalezl...
    • Viz.text..

ROZHODNĚ OBCHOD NEDOPORUČUJI!!!
    Dne 8.9 2020 jsem si zaplatil a objednal balíček..do druhého dne bylo potvrzeno emailem že se zboží bude expedovat..je 21.září a nemám ani peníze a ani zásilku!Po každotýdenní urgenci mi není ani člověk schopny zvednout telefón a dohodnout se...přístup otřesný!kdybych to věděl tak hnojivo na chilli objednám raději jinde ..

• Byli nápomocni při výběru zboží

Nejhorší zkušenost vůbec, po objednání jsem byl informován, že půlka věcí co jsem si objednal již není nebo stojí víc.
    Zboží došlo, ale půlka chyběla, byl jsem ujištěn, že mi chybějící zboží bude dodáno, majitel nekomunikuje už ani na email ani na telefon a zboží mi dodáno nebylo, nemám ani peníze ani zboží.

• Tři měsíce čekám na doručení, nikdo nereaguje na mail ani nikdo nezvedá telefon. Nemám peníze ani zboží.

Neobjednavejte zde.

• Pomoc při výběru

Určitě můžu doporučit :)

Objednavku jsem odeslala 16.8.2020. Ani dnes nebyla vyřízená! Psala jsem email, kdy se bude něco dít a odpověď byla, že se omlouvaji za zpoždění a že jako možná budou odesílat v pondělí. Co to jako je? Možná?! Nedoporučuji! Takový obchod, podle ostatních recenzi by měla prověřit ČOI!

• Objednavka bohuzel zaplacena ale nedorucena
    • Nekomunikuji volani, emaily, sms nereaguji

Za mne velke riziko, oslovil jsem jiz svoji banku a pokud do tydne nebude reseni policie a COI...

musím pozměnit své hodnocení před dvěma týdny.
    prodejce sice skutečně přestal komunikovat, nicméně před týdnem (všimla jsem si bohužel až dnes) peníze vrátil na účet.
    tímto se mu tedy omlouvám, ale plný počet hvězd rozhodně dát nemohu.
    Pšeničková

• žádné výhody mně nejsou známy
    • objednané zboží nedorazilo, peníze vráceny nebyly a pan majitel nekomunikuje
    • zvažuji nahlášení ČOI

• žádná reakce na objednávku ani na písemný dotaz, peníze zatím nevráceny a zboží nedoručeno, komunikace = 0
  • Absolutně špatný obchod, přišel mi pouze mail o potvrzení zadání objednávky, a když jsem následující den volal do obchodu, prodavač mi sdělil, že se tím bude zabývat, a že mi zavolá zpět a již se nic nestalo. Je to growshop, tak předpokládám, že se jednalo o nějakého vyhulence! Nedoporučuji!!!

• Nedoporučuji v tomto obchodě nakupovat.Po odeslání objednávky se vůbec nenamáhájí poslat potvrzující mail a to ani po tom co jsem poslal mail s dotazem zda mou objednávku akceptují.Zboží samozřejmě nedošlo ještě že jsem neplatil předem.

prvni objednavka,zboží ještě nedorazilo,tak nevím

• bylo doručeno jiné zboží

bylo doručeno jiné zboží než bylo objednáno a nikdo nereagoval na e-mail ohledně objednaného zboží