Před 12 dny jsem objednal zboží které bylo skladem a psali ze posílají do druhého dne. Do teď nic nedorazilo nikdo neodpovída na emaily a telefon taky nezvedají!

• Zboží označené skladem po týdnu nedorazilo
    • Žádné info z eshopu
    • Na emaily nereaguje
    • NEDOPORUČUJI

Zboží do dnešního dne nedodáno !!!!

• Zboží nedorazilo a obchod se dosud neozval s nějakým vysvětlením

Nereaguje, nekomunikuje, zboží i když bylo zaplacené, nedodal

• Odeslaná objednávka potvrzena , zboží nedodáno ani po dotazu .

NESPOLEHLIVOST

Důrazně NEDOPORUČUJI a varuji před jakoukoli objednávkou - jedná se o PODVODNÝ obchod.
    Bohužel jsem objednávala narychlo přes telefon a neprověřila si recenze. Jako jeden z mála obchodů měl požadované zboží "skladem", tudíž jsem peníze převedla okamžitou platbu a čekala jsem tedy i okamžité odeslání zboží.
    Jako první mě však zarazil email, který dorazil po objednání zboží. Žádný souhrn objednávky s vybraným zbožím, rozepsanou cenou, vybranou dopravou nebo způsobem platby jako v ostatních eshopech, pouze strohé "vaše objednávka se vyřizuje a bude v brzké době expedována". Takže tím pádem vlastně nemáte absolutně žádný důkaz o tom, co jste si vůbec objednali a za co jste zaplatili, nemáte žádné číslo objednávky, prostě nic. Pouze potvrzení o převodu 1300Kč, které už nikdy neuvidíte.
    Komunikace ze strany prodejce pana Šujana samozřejmě nulová, telefony nezvedá, na emaily neodpovídá a do Brna ho asi hledat nepojedu. Mimochodem "výdejní místo" v Brně, kde nabízí vyzvednutí objednaného zboží, se nachází někde na sídlišti v paneláku, což také vypovídá o mnohém.
    Škoda, že minimální hodnocení je tady 10%, ani to si tento "obchod" nezaslouží. Ještě jednou všechny varuji - ušetřete si nervy a hlavně peníze a tady rozhodně nic neobjednávejte!!!

• Domnívám se, že se jedná o podvodný obchod. Zboží, které jsem zaplatil, nedorazilo a prodávající nekomunikuje.

• vůbec nekomunikují, objednávku jsme předem zaplatila a nyní dělají mrtvého brouka, telefony neberou, na zprávy na e-mailu neodpovídají. S takovýmto jednáním jsem se ještě nesetkala.
    • jedním slovem STRAŠNÉ!!!
    • Do dneška nevím zda mi bude zboží zasláno, nebo mi vrátí peníze, nebo nic z toho.

První objednávka v měsíci březnu byla vyřízena do čtyř dní. Vše bylo v pohodě. Nepotvrdili ani objednávku ani přijetí peněz.

Zboží, které bylo v době objednání označeno jako skladem do 24 hodin nedorazilo ani po 19 dnech od objednávky. Žádná komunikace ke stavu objednávky ze strany prodávajícího. Zatím nemohu doporučit.

Čekám na objednané a zaplacené zboží už 10 dní. Majitel nekomunikuje mailem ani nezvedá mobil. Pouze mně po objednávce a zaplacení přišla automatické odpověď,

• zboží nedorazilo, takže jsem objednávku stornovala.
    • Ladri...zero professionalità...ladri mi avete rubato i soldi. Grazie

Zásilka nedorazila a nikdo nekomunikuje je to podvodný obchod tento člověk nezvedá telefon.. je to podvodník hnojivo na chilli papričky nedorazilo své peníze budou vymáhat chtěl jsem pětilitrový kanystr

• Tři měsíce čekám na doručení, nikdo nereaguje na mail ani nikdo nezvedá telefon. Nemám peníze ani zboží.

Neobjednavejte zde.

• Objednavka bohuzel zaplacena ale nedorucena
    • Nekomunikuji volani, emaily, sms nereaguji

Za mne velke riziko, oslovil jsem jiz svoji banku a pokud do tydne nebude reseni policie a COI...

• žádné výhody mně nejsou známy
    • objednané zboží nedorazilo, peníze vráceny nebyly a pan majitel nekomunikuje
    • zvažuji nahlášení ČOI

• žádná reakce na objednávku ani na písemný dotaz, peníze zatím nevráceny a zboží nedoručeno, komunikace = 0
  • Absolutně špatný obchod, přišel mi pouze mail o potvrzení zadání objednávky, a když jsem následující den volal do obchodu, prodavač mi sdělil, že se tím bude zabývat, a že mi zavolá zpět a již se nic nestalo. Je to growshop, tak předpokládám, že se jednalo o nějakého vyhulence! Nedoporučuji!!!

• Nedoporučuji v tomto obchodě nakupovat.Po odeslání objednávky se vůbec nenamáhájí poslat potvrzující mail a to ani po tom co jsem poslal mail s dotazem zda mou objednávku akceptují.Zboží samozřejmě nedošlo ještě že jsem neplatil předem.