• Dodržené datum dodání

Dost rychlé a bezproblémové dodání.

• Rychlé doručení

Do druhého dne nachystané na výdejním místě.

• Rychlé a vstřícné jednání.

• Vše ok

• Kvalita zboží, rychlost dodání

Objednávka vyřízena bez problémů.

Před 12 dny jsem objednal zboží které bylo skladem a psali ze posílají do druhého dne. Do teď nic nedorazilo nikdo neodpovída na emaily a telefon taky nezvedají!

• Zboží označené skladem po týdnu nedorazilo
    • Žádné info z eshopu
    • Na emaily nereaguje
    • NEDOPORUČUJI

Zboží do dnešního dne nedodáno !!!!

• Zboží nedorazilo a obchod se dosud neozval s nějakým vysvětlením

• pomoc při výběru

Můžu doporučit e-shop. Vše bylo v pořádku.

Nereaguje, nekomunikuje, zboží i když bylo zaplacené, nedodal

• Odeslaná objednávka potvrzena , zboží nedodáno ani po dotazu .

NESPOLEHLIVOST

• Nízké ceny
    • Rychlá odezva a pomoc s výběrem

Můžu doporučit.

Perfektní. Radost nakupovat :)

• Dobré ceny

Několikátý nákup a vždy vše OK .)

• Dárek k objednávce

• Pomoc s výběrem
    • Dobré ceny

Doporučuji :)

Důrazně NEDOPORUČUJI a varuji před jakoukoli objednávkou - jedná se o PODVODNÝ obchod.
    Bohužel jsem objednávala narychlo přes telefon a neprověřila si recenze. Jako jeden z mála obchodů měl požadované zboží "skladem", tudíž jsem peníze převedla okamžitou platbu a čekala jsem tedy i okamžité odeslání zboží.
    Jako první mě však zarazil email, který dorazil po objednání zboží. Žádný souhrn objednávky s vybraným zbožím, rozepsanou cenou, vybranou dopravou nebo způsobem platby jako v ostatních eshopech, pouze strohé "vaše objednávka se vyřizuje a bude v brzké době expedována". Takže tím pádem vlastně nemáte absolutně žádný důkaz o tom, co jste si vůbec objednali a za co jste zaplatili, nemáte žádné číslo objednávky, prostě nic. Pouze potvrzení o převodu 1300Kč, které už nikdy neuvidíte.
    Komunikace ze strany prodejce pana Šujana samozřejmě nulová, telefony nezvedá, na emaily neodpovídá a do Brna ho asi hledat nepojedu. Mimochodem "výdejní místo" v Brně, kde nabízí vyzvednutí objednaného zboží, se nachází někde na sídlišti v paneláku, což také vypovídá o mnohém.
    Škoda, že minimální hodnocení je tady 10%, ani to si tento "obchod" nezaslouží. Ještě jednou všechny varuji - ušetřete si nervy a hlavně peníze a tady rozhodně nic neobjednávejte!!!

• Domnívám se, že se jedná o podvodný obchod. Zboží, které jsem zaplatil, nedorazilo a prodávající nekomunikuje.