Nechci být nespravedlivá, a chci, aby další odběratele věděli, že prý "byl pán nemocný" proto nevyřizoval objednávky, a protože včera mi byla vrácena předem zaplacená částka za nedodané květináče. Ne každý dodavatel se takto zachová.

• Domnívám se, že se jedná o podvodný obchod. Zboží, které jsem zaplatil, nedorazilo a prodávající nekomunikuje.

• vůbec nekomunikují, objednávku jsme předem zaplatila a nyní dělají mrtvého brouka, telefony neberou, na zprávy na e-mailu neodpovídají. S takovýmto jednáním jsem se ještě nesetkala.
    • jedním slovem STRAŠNÉ!!!
    • Do dneška nevím zda mi bude zboží zasláno, nebo mi vrátí peníze, nebo nic z toho.

První objednávka v měsíci březnu byla vyřízena do čtyř dní. Vše bylo v pohodě. Nepotvrdili ani objednávku ani přijetí peněz.

• Nevybavuju objednavky a ignoruju telefonaty

Zboží, které bylo v době objednání označeno jako skladem do 24 hodin nedorazilo ani po 19 dnech od objednávky. Žádná komunikace ke stavu objednávky ze strany prodávajícího. Zatím nemohu doporučit.

Čekám na objednané a zaplacené zboží už 10 dní. Majitel nekomunikuje mailem ani nezvedá mobil. Pouze mně po objednávce a zaplacení přišla automatické odpověď,

• Super.

• zboží nedorazilo, takže jsem objednávku stornovala.

Vše bylo v pořádku, zboží doručeno do zásilkovny a vyzvednuto - nemám připomínky

• Ladri...zero professionalità...ladri mi avete rubato i soldi. Grazie

velice spokojeni

Objednávka byla brzo vyřízena.Jsou to sadbové květináče,kvalita výborná.

• Široký výběr sortimentu

Obchod, u kterého určitě znovu nakoupím

• Skvela komunikace
    • Doporuceni relevantni alternativy kdy zbozi nebylo skladem

Celkove super zkusenost a obchod doporucuju.

Vše OK

• ochota, schopnost poradit

spolehlivost, rychlost, ochota,

• Žádná
    • Ty kladné recenze si píší nejspíš sami. Rozhodně nic neplaťte předem a pokud můžete nakujte jinde.

• Pomohli mi s výběrem zboží a ještě objednávka došla z dárkem. Můžu doporučit

Dobré ceny a pomoc výběrem.

• Podvod
    • Zaplatena objednavka neodoslana
    • Nekomunikuju

POZOR! Podvodny obchod. Tovar , ktory bol skladom, som objednal a zaplatil. Po 12 dnoch necinnosti som objednavku urgoval, prisla ospravedlnujuca odpoved s ujistenim, ze dostanem darcek za oneskorenie a odvtedy uplne prestali komunikovat (nedvihaju mobil, neodpovedaju na SMS ani email) - uz je to cez 40 dni!