• Rychlost dodání zboží.

Oceňuji, že zboží bylo dodáno obratem.

Milá paní Jarmilko,

děkujeme Vám za zpětnou vazbu a hodnocení. Moc nás to těší. Budeme rádi, když se na nás i v budoucnu obrátíte.
    Přejeme vám hezké slunné dny, Zdravýkoš.cz

• rychlost, perfektní
    • nezjistil jsem

Hodnotím zejména nízkou cenu a rychlost vyřízení objednávky .

Vážený pane Adolfe,

až Vám zakoupený produkt dojde, víte že jsme tady opět pro Vás. Těšíme se s Vámi na příště.
    Mějte se krásně a opatrujte se, Zdravýkoš.cz

• Skvělá komunikace s obchodem.
    • Rychlost přípravy koše. Prakticky v den objednávky.
    • Velká vstřícnost při osobním odběru.

Tome,

DĚKUJEME, DĚKUJEME, DĚKUJEME. Moc si vážíme Vašeho času, který jste nám věnoval svým hodnocením.
    Budeme velice rádi, když se na nás opět obrátíte. Mějte se krásně. S úctou a přáním všeho dobrého, Zdravýkoš.cz

Je to muj první nakup a musim rict že vyrizeni objednavky a doručeni a velice rychlé. :)

Milá paní Martinko,

děkujeme za Vaše slova, 100% doporučení a 5*. Až Vám Váš oblíbený produkt dojde, kdykoliv se na nás obraťte.
    Jsme tady pro Vás. Mějte se nádherně, Zdravýkoš.cz

• Snadné objednání, rychlé vyřízení a doručení a krásně zabaleno. Velká spokojenost. Kvalitní zboží.
    • Nevýhoda žádná.

Milá paní Lorincová,

jsme velice rádi za Vaší spokojenost a doporučení. Škoda, že nám těch 10% chybělo k ještě větší radosti.
    Přesto moc děkujeme. Přejeme hezký den, Zdravýkoš.cz

Vše v pořádku, hezky balený dárek s vitamíny.
    Rychlé dodání.

Milá paní Ilu,

děkujeme za hodnocení. Budeme velice rádi, když od Vás příšte dostaneme celých 100%.
    Přejeme Vám hezké léto
    Zdravýkoš.cz

Pěkný shop .

Paní Alenko,

až Vám všechny ty zdravé produkty dojdou ...YUZU, zdravá sůl apod...napište nám. Jsme tady pro Vás.
    Mockrát děkujeme za Vaše hodnocení. Lenka & Andrejka, Zdravýkoš.cz

• Rychle vyřízeno, dobře zabaleno, děkuji za recepty. Dagmar

Milá paní Dagmar,

děkujeme za doporučení a Vaše hodnocení. Budeme rádi, když se na nás v budoucnu kdykoliv obrátíte...jsme tady pro Vás. A zdravému mlsání ZDAR.
    Krásné letní dny Vám přeje Zdravýkoš.cz

• Velký výběr , bezchybné vyřízení objednávky

Reakce obchodu Zdravykos.cz

Děkujeme Vám....vy víte a my taky víme...náš nejvěrnější zákazník....kdykoliv se na nás obraťte....jsme tady kdykoliv pro Vás.
    Krásné léto pane SM...Vám přeje Zdravýkoš.cz

• Rychlé doručení

Spokojenost,doporučuji

Milá paní Jarmilko,

děkujeme za 100% a 5*. Jsme neskutečně rádi, že Vám YUZU Aloe a YUZU Ginger chutná. Máte ty nejlepší produkty na trhu...žádný zázvor bez YUZU /který se na trhu objevuje/ ...ale opravdu YUZU se zázvorem a YUZU s ALOE....a to vše vyrobeno z čerstvých citrusů...
    Více informací najdete na našich dalších stránkách www.yuzuyuzu.cz...nezapomeňte 2x YUZU....prostě double kvalita :-)
    Přejeme hezké zdraví, Zdravýkoš.cz

Super rychlé doručení + dáreček :-)

Kristýnko,

děkujeme a jak píšeme níže...až YUZU bude na dně....neváhejte se na nás obrátit...dávku vitamínu C v tak trochu jiné podobě je potřeba neustále dodávat....a v letních drincích bude fantastické :-) Recepty na drink od mistra světa Honzi Šebka obdržíte v emailu. Přejeme krásné hravé léto, Zdravýkoš.cz

rychlé jednání, perfektně zabalená zásilka, která obsahovala sklo

Milá paní Jarmilko,

děkujeme za Vaše slova a hodnocení. Kdykoliv Vám YUZU dojde...mizí rychle :-) ... obratem Vám dopošleme nová balení. Nikdo z nás si nepřeje, abyste přišla o pořádnou dávku vitamínu C a antioxidantů v tak chutné podobě ....a máme pro Vás novinku YUZU Aloe a YUZU SYRUP...tak neváhejte ochutnat :-)
    YUZU YUZU = to nejlepší na trhu ...z čerstvých citrusů bez éček :-) Hodně zdraví přeje Zdravýkoš.cz

• Velký výběr, rychlé vyřízení
    • chybička se vloudila při poslední dodávce. Kurýr dostal moje tlf.číslo místo číslo adresáta a volal mne místo adresáta. Doručil pak balík bez předchozího zavolání

Vážený pane Stanislave,

z celého srdce děkujeme za Vaše slova...Vy jste pro nás velice cenný, milý a věrný zákazník...také velice empatický a i když i my někdy uděláme malou chybičku, tak vy jste nám ji odpustil.
    Děkujeme Vám a těšíme se s vámi kdykoliv na příště. Za Zdravýkoš.cz Vám přejeme krásné letní dny a hodně zdraví, Lenka a Andrea

Obchod je super, objednávka vyřízena v krátké době.

Milá Jitko,

pevně věříme, že jste si na oříškách pěkně smlsla a až Vám dojdou zásoby, tak se na nás opět obrátíte.
    Přejeme hodně zdraví a zdravému mlsání ZDAR :-) Zdravýkoš.cz

• infolinka rychle dostupní
    • osobní přístup pri objednávkch

Milá Janush,

díky, díky, díky :-) Moc si vážíme Vašich slov. DĚKUJEME VÁM. Přeji Vám vše dobré a těšíme se s Vámi na příště. Krásné léto, Lenka

Velmi dobré..

Milá paní Drahomíro,

děkujeme za doporučení a Vaše hodnocení. Pevně věříme, že dárkový koš potěšil obdarované.
    Mějte se krásně a těšíme se s Vámi na příště. Zdravýkoš.cz

profi.. Spokojenost

Milý Michale,

jste moc milý, že jste našel chvilku a ohodnotil nás.
    Vaše slova....profi.. Spokojenost..je pro nás zcela zásadní a motivuje nás k další práci ...DĚKUJEME. Zdravýkoš.cz

• Naše první zkušenost s obchodem byla perfektní. Rozhodně neobjednavame naposled.

Perfektní komunikace, paní moc milá, vyšla nám ve všem vstříc, děkujeme ❤️

Milá Lelinko,

děkujeme moc za Vaše hodnocení. Paní Andrejku jste moc potěšila. Je to pro ní taková krásná satisfakce.
    Děkujeme Vám a tešíme se na příště.
    Zdravýkoš.cz, Lenka

• ok

Paní Martino,

mockrát děkujeme za doporučení. Až budou pryč všechny mandličky, přijďte si pro nové :-) Zdravýkoš.cz

Rychlé dodání, zboží dorazilo v pořádku a hezky zabalené

Milá paní Simonko,

děkujeme, děkujeme, děkujeme. Vaše hodnocení potěšilo celý náš tým. Jedeme dál a budeme rádi, když pojedete s námi. Mějte fajn jarní dny, Zdravýkoš.cz