Jste super at se vam daří

Tome,

DĚKUJEME A PŘEJEME I VÁM, AŤ SE VÁM DAŘÍ :-) ZDRAVÝKOŠ.CZ

Rychlá a vstřícná komunikace, okamžité řešení doručení zásilky s ohledem na velikost, doručení v den, kdy jsem potřebovala. Velmi pěkné dárkové koše/krabice.

Milá Kláro,

z celého srdce děkujeme za Vaše slova. Budeme rádi, když nám zachováte svou přízeň.
    Krásný den, Zdravýkoš.cz

vše na jedničku

Milá Míšo,

mockrát děkujeme za hodnocení a jedničku, kterou jste nám dala :-) Moc nás to těší.
    Věříme, že dárkové koše potěšily všechny obdarované.
    Těšíme se s Vámi na příště, Zdravýkoš.cz

Vše v pořádku a mějte se hezky !

Reakce obchodu Zdravykos.cz

Ondro, děkujeme. Mějte se krásně a kdykoliv se na nás obraťte. Zdravýkoš.cz

Přehledná komunikace, rychlé dodání,
    perfektně zabaleno - spokojenost!

Milá Leničko,

jste moc laskavá, že jste nám věnovala čas a ohodnotila naší práci. Až budete mít pocit, že sklenice s YUZU je již skoro prázdná, napište nám, doplníme Vám zásoby zdraví :-)
    Yuzu je vyroben z čerstvých Yuzu citrusů, obsahuje včelí med, má vysoký obsah vitamínu C, je bez kofeinu, bez lepku, bez přidaných barviv, bez laktózy a neobsahuje geneticky modifikované organismy. Obsahuje 173% doporučené denní dávky vitamínu C v jedné polévkové lžíci.
    Děkujeme a přejeme Vám hodně zdraví, Zdravýkoš.cz

• Rychle doručení. Balíčky vypadaly opravdu hezky.

Milá paní Miluše,

děkujeme za důvěru. Pevně věříme, že vsechny dárkové koše udělaly radost obdarovaným. Mějte se krásně, těsíme se s Vámi na příště. Zdravýkoš.cz

• Dobré ceny a rychlé dodání.
    • Nic.

Vážený pane Mirku,

posíláme jeden recept na drink s YUZU :-) Až Vám dojdou zásoby, rádi Vám je doplníme. Zdravýkoš.cz
    Aperitivní koktejl YUZU BITTER BREEZE, který v sobě skrývá harmonii mezi hořkou a citrusovou chutí s nezaměnitelným závěrem yuzu.
    Ingredience
    2 lžičky Zdravý YUZU tea
    4 cl grepového džusu
    10 cl toniku
    plátek grepu na ozdobení

Výroba
    Dávkujeme 2 lžičky Zdravý YUZU Tea do vinné sklenice. Sklenici naplníme kostkovým ledem. Postupně dávkujeme grepový džus a Tonik. Dobře promícháme a ozdobíme plátkem čerstvě ukrojeného Grepu.

Perfektní, rychlé vyřízení objednávky

DĚKUJEME VÁM ZA 100% A 5 *, ZDRAVÝKOŠ.CZ

Perfektní, okamžitá doodávka, jednoduchý systém.

Janičko,

děkujeme Vám za zpětnou vazbu. Je to pro nás důležité a také důležité pro nové zákazníky. Těšíme se s Vámi na příště, Zdravýkoš.cz

rychlé vyřízení objednávky, dobrá komunikace z obchodu

Paní Janičko,

děkujeme za hodnocení naší práce. Vybrala jste si ten nejlepší produkt na trhu. Yuzu je vyroben z čerstvých Yuzu citrusů, obsahuje včelí med, má vysoký obsah vitamínu C, je bez kofeinu, bez lepku, bez přidaných barviv, bez laktózy a neobsahuje geneticky modifikované organismy.....a až Vám dojde, ochutnejte třeba se zázvorem...teď na podzim se bude hodit :-)
    Přejeme hodně zdraví, Zdravýkoš.cz

• Rychlost a dáreček...potěšil..

Milá paní Dagmar,

vaše rozmanitá objednávka nám udělala velikou radost. YUZU si vychutnejte ledově vychlazené nebo teplé pro zahřátí. Oboje chutná fantasticky. A až Vám zásoby dojdou, obraťte se na nás. Vše Vám doplníme :-)
    Zdravýkoš.cz

Super darkove balicky. Vyberete kazdemu :)

Milá Terezie,

těší nás Vaše radost a doporučení. Budeme rádi, když se na nás opět obrátíte.
    Přejeme Vám krásný den, Zdravýkoš.cz

Paní Miládko,

jste laskavá, že jste nám udělila 100% a 5*. Vaše doporučení určitě pomůže k novým zákazníkům na Zdravýkoš.cz. DĚKUJEME.

Byla jsem velice spokojená . Setkala jsem se s velkou ochotou , na všem se dalo domluvit . Určitě se zase někdy vrátím :o)

Reakce obchodu Zdravykos.cz

DĚKUJEME. VELICE SI VÁŽÍME VŠECH NAŠICH ZÁKAZNÍKŮ, TĚŠÍ NÁS VAŠE SPOKOJENOST.
    MĚJTE SE KRÁSNĚ A V BUDOUCNU SE NA VÁS OPĚT TĚŠÍME. ZDRAVÝKOŠ.CZ

Obchod doporučuji všemi deseti. Potřebovala jsem koš hodně narychlo, vlastně během pár hodin a koš byl dost velký. Ve všem mi bylo vyhověno a koš byl úžasný!!
    Moc děkuji!!

Milá paní Hanko,

mockrát děkujeme za hodnocení. Jsme rádi, že jsme Vám mohli vyjít vstříc :-) A ještě více nás těší Vaše slova.
    Budeme rádi, když se na nás opět obrátíte. Přejeme hezké léto plné zážitků, Zdravýkoš.cz

• Rýchlosť dodania

Milý Marosi,

až Vám zdravé mlsání dojde, rádi Vám dodáme nové :-) Krásné léto, Zdravýkoš.cz

OK

Milý zákazníku,

jsme vděční i za hodnocení "OK"....protože i to vypovídá o Vaší spokojenosti. Děkujeme Vám. Mějte se krásně, Zdravýkoš.cz

• Rychlost kvalita spolehlivost

Milá paní Hano,

jsme rádi za Vaše slova a hodnocení, která jste napsala. Děkujeme Vám, moc si toho vážíme.
    Přejeme Vám krásné letní dny, Zdravýkoš.cz

Super rychlost

Milá Zuzko,

jsme moc rádi za krásné hodnocení. Vždy nás to nakopne makat ještě víc :-)
    Děkujeme moc. Krásné léto, Zdravýkoš.cz

• Zboží je 3 roky prošlé

Vážený pane Jiří,
    děkujeme za Váš nákup. Mrzí nás Vaše rozčarování a Vaše hodnocení produktu. Zakoupil jste si produkt Nu-Sůl - náhrada kuchyňské soli, bez sodíku 85g. Informace o soli máte na stránkách.
    Sůl je potravina, která nepodléhá zkáze a je stále bezpečná ke konzumaci po datu minimální trvanlivosti pakliže je stanovena (pokud je obal neporušený a nepoškozený). Při správném skladování v chladu a suchu je trvanlivost neomezená. Daný produkt nemá na obale uvedeno datum 3 roky jak zmiňujete.
    Existují potraviny, které nemusí být označeny ani datem minimální trvanlivosti ani datem použitelnosti. Jedná se o čerstvé ovoce a zeleninu, houby, nijak neupravené konzumní brambory, lihoviny a ostatní alkoholické nápoje s obsahem alkoholu nejméně 10 % objemových, víno, pekařské výrobky, které se spotřebují do 24 hodin po výrobě, jedlá SŮL, cukr v pevné formě, žvýkačky, ocet.
    Pokud si přejete vrátit peníze za produkt, který je v pořádku...nemáme s tím žádný problém. Stačí nám jej zaslat zpět a my Vám obratem pošleme peníze.
    Děkujeme za pochopení a přejeme Všem krásné léto
    Zdravýkoš.cz