dobré ceny rychlost dodání

Kód byl již uplatnen hned sem žadala nový kód ale musela sem Zadat reklamaci při cemž budu čekat až měsíc hlavně ze me peníze mají takže nedoporučuji. Za mě klamavy obchod

Se zbožím jsme spokojeny až na jednu hru Wolfenstein The New Order Steam PC kdy nám služba steam napsala že klíč ke hře je již používán s jiným cizím účtem. Zbylé tři hry fungují na 100%.

Pro příště novou kartu která nebyla použita

• Rychlý a bezproblémový nákup

• Velmi brzké elektronické doručení

Vše

ZboI nebylo funkční a návrat tez

Rychle a spolehlivě vyřízená objednávka.

• Super rychlé dodání (do druhého dne)
    • Levnější zbož než u jiných prodejců

• Bleskové dodání - do druhého dne !!! Gratuluji !!!
    • Ačkoliv jsem již měl vyplněné pole PŘEPRAVA ZÁSILKY, tak náhle zmizelo, musím proto text vyplnit zde - dal jsem jen 1 hvězdičku: Ačkoliv byla elektronika přepravována v krabici vyplněné vzduchovými sáčky, tak tyto chránily pouze dvě strany videokamery, protože ta byla umístěna v jednom z rohů, a tudíž ze dvou zbylých stran náchylná k poškození, zejména s přihlédnutím k tomu, že zásilka nebyla označena jako FRAGILE (křehké zboží !!

Zásadně neodpovídám na debilní otázku, zda Obchod doporučuji nebo nedoporučuji svým známým !! Nikdy jsem to nedělal, a ani nikdy dělat nebudu !! Je na každém, jak se sám rozhodne, stejně jako v životě obecně. Doporučení druhých mně naprosto nezajímá... nikdy si podle toho nic nevybírám a ani se podle toho nerozhoduji... Nejsem stádní typ.
    Bohužel, váš dotazník bez tohoto nevyplněného pole nelze odeslat - takže vám zaškrtávám NEDOPORUČUJI ! Nastavili jste si to tak sami !

• Dlouhá reklamace a prodávají dárkové karty co nefungují v ČR

Rychlo a lacne.

• Nižší cena
  • nekvalitně zabaleno
    došlo částečně poškozené prodejní balení

• Rychlé vyřízení objednávky.

• Rychlost vyřízení obj.
    • Zboží bylo v pořádku

• Vše je zde bezva, obchod je spolehlivý

věe O.K.

• perfektní ceny