Kódy přišli s velkým zpožděním ,po několika urgencích.Dned je to týden ,kódy přišli ,ale k nepouziti,na reklamace nikdo nereaguje,je to na posledy ,již nikdy od tud nic nechci.

• Lháři, a lháři. Žádné doručení ihned nečekejte, a nečekejte ho ani dnes, zítra, a ani za týden. Bude to hra s ďáblem, a bude Vás stát hodně nervů z nich objednávku vůbec dostat.
    • 100% podvodné recenze, na které člověk snadno skočí
    • Podpora je podle mně majitel, který za tímhle vším stojí. Odpovídá před půlnocí. Ačkoliv mají uvedenou dobu jinou, což je taky lež
    • Negativní recenze které zde jsou, tak jsou pravdivé, a pokud jim nevěříte. Zkuste si objednat prvně jen za tu nejmenší částku, a uvidíte sami :)
    • Mrzí mně, že je tenhle způsob provozování e-shopu, klamáním spotřebitele atd. Legální... Jedná se doslovně dle zákonů o podvodné jednání uvedením člověka v omyl, a to zcela cíleně, takže můžu napsat, že jsou podvodníci, protože skutečně jsou a každý si to může zkusit na vlastní pěst. Jestliže pár šťastlivců, jako já nakonec objednávku obdrží (po hodinách Googlovani, volání, a psaní) , tak proděláte kvůli času, který budete muset obětovat, a způsobený stres Vám taky moc dobrá nedá.

Nechápu, a nejde mi do hlavy, proč "společnost" , jakou je heureka, podporuje Tyhle zlodějské praktiky, a přikládá do ohně důvěryhodnosti jejich "postavení Heureka" , to je dost smutný, že lidi kvůli penězům nechají běžet i veřejně (odhalený podvod) ...

• Výhodou je, že se necháte napálit sami, když jim uvěříte, i přes jejich recezne.
    • Nic - samé lži, odkládání, je to banda podvodníků. Bez rozdílů..
    • Všechno je lež, doručení ihned po platbě? Lež!! Budete čekat dny, týdny, měsíce!!!! Oni to tak dělají naschvál, protože někteří lidé se na to vyserou, ani nedají podnět na policii, a oni si mastí kapsy. Když je budete urgovat, spamovat, vyhrožovat TO a hromadou žalobou etc. Tak Vám možná objednávku pošlou, a možná i bude fungovat - jako v jednom z mých případů. Zákaznická podpora je k ničemu. Nikde se nedovoláte. Odepisuje někdo, kdo Vás má úplně, ale úplně na háku. I když jim napíšete číslo účtu, jméno, celkovou platbu (vše bylo 100% správně) , tak stejně budete čekat dny, týdny.. a budete se muset hodně doprošovat - aby si uvědomili, že Vy jim ty peníze nedáte zadarmo. Nekecám, zkuste si to samy. Heureka u mně klesla, a jestli tuhle recenzí smažete, skončil jsem. Máš XXX důkazů!!! Že mluvím 100% pravdu, takže se mi můžete ozvat na registrovaný email, a já vše podložím. Nejen mé objednávky, ale také mých známých a celý lživý a podvodný proces, při kterém s Vámi jednají jak s "kusem hovna" ,
    • Podvod, podvod, věřte mi! Vyhněte se sakra obloukem, budete litovat

Banda chytrých podvodníků, které dnešní doba pomáhá. Neobjednávejte nic!!!! Bude trvat dny až týdny!!!! A hodiny usily a vypisování, a dohledávání potvrzení atd. Než si uvědomí, že Vás jen tak neojebou, a pošlou Vám objednávku nebo peníze!!! V jednom z případů (poslali nekompletní objednávku) a už je zase ticho. Poslali "jen malou část" a už zase ticho a mlčí, a vím, že zbytek už zjevně nikdy neuvidím... To samé moji blízcí, kteří zkoušeli objednat stejnou/podobnou věc. Podpora neexistuje!!! Nespolehejte se na to, že Vám někdo nějak bude chtít pomoct, a brát Vás jako zákazníka. Budete jen odpad, a možné peníze zdarma na jejich účtu.

S vaším obchodem mám dobré zkušenosti , a nakupuji zde rád.

• Čekala jsem na to týden
    • Domluva stylem ahoj a konec

Obchod vubec nekomunikuje.

• vše OK

• Bylo posláno jako dárek odpověď kartu někdo použil
    • Bohužel karta k ničemu
    • I toto se tu stává

Zaplatíte s nemáte jistotu ,že karta je platna

VĚTŠINOU SPOKOJENÁ ALE O VÍKENDECH NEBO PO 17 HOD. BÝVÁ PROBLÉM S ODESLÁNÍM KLÍČE.VLASTNĚ VŠECHNO SOUVISÍ SE VŠÍM ,Z BANKY ODEŠLU PLATBU ALE KDEŽ JE TO PO 17.HOD TAK SE TO ODEŠLE ALE NĚKDE JE TO POZDRŽENÝ A PŘIJDE TO AŽ DRUHÝ DEN, PŘITOM VŽDY PŘIJDE SMS O DORUČENÍ PLATBY DO 10MIN. PO ODESLÁNÍ ALE ASI ZASE PO 17HOD.NEFUNGUJE ODESLÁNÍ KLÍČE.TAK V POSLEDNÍCH 14 DNECH SPOLUPRÁCE NA AHOJ

Vyřízení elektronický během pár minut

• Bez problému

• vše OK

• On line

Super

• komunikace
    • doba dodání

Týden a zaplacená objednávka ještě nedorazila, nevím co se děje, nikde nikdo a nic..

• Rychle

byly mi doruceny pouzite tzn. nefunkci kody ke hracim kartam

• Profesionálnost

Super obchod rychlé dodání zboží a doporučuji všem co mají rádi hry a chtějí dělat radost svým přátelům

• Profesionálnost

Super obchod a rychlé dodání zboží,doporučuji všem co mají rádi hry a chtějí dělat radost svým přátelům

• Všechno funguje
    • Někdy to dlouho trvá