• Spolehlivost v dodání
    • Bez problému

• Přišel použity klíč a reklamace neuznali chtěli skeny které jsem jim poslala.

Mám jen velmi dobré zkušenosti. Jak s objednávkou, tak s případnou komunikací...Dodání rychlé, bez problémů...

• I při technické komplikaci obchod komunikoval
    • Vzhledem k mimořádné technické komplikaci u konkrétně mého zboží, obchod reagoval a dal dokonce velkou slevu jako kompenzaci !
    • Komunikace když něco nejde podle plánu

Zakoupil jsem hru.
    Zaslal jsem okamžitou platbu, abych klíč obdržel na e-mail co nejdříve.

Rychlé doručení na e-mail.Super.

• Zaplatím a hned klíč je posláný

Zjevně použité zboží bez předchozího upozornění v nabídce eshopu , nedoporučuji cokoliv kupovat od tohoto prodejce . Nesnažil jsem se o refund , z důvodu obavy ztráty zboží i peněz

• Rychlost doručení
    • Ceny
    • Velký výběr

Občas by mohli být u her lepší popisy, obzvláště když je v dnešní době populární dělat řadu placených dodatků, až v tom bývá trochu zmatek.

• komunikace
    • rychlost dodání
    • žádná

Objednáno v neděli po obědě s doručením online ihned po zaplacení. Placeno okamžitým bankovním převodem, který byl promován jako výhodnější.
    Objednávka byla doručena až v pondělí, ale klíč byl nefunkční a přes reklamaci začal fungovat až ve čtvrtek. V dnešní době a při online prodeji her to považuji za velké mínus. Když chci koupit hru s okamžitým doručením, chci ji mít ihned k dispozici, ne až po týdnu.

U platby okamžitým převodem by mělo být napsáno, že k odeslání hry nedojde ihned po zaplacení, ale až následující pracovní den.
    Online chat se tváří nonstop k dispozici, ale k dispozici je pouze informační hláška, že všichni operátoři jsou zaneprázdění, reagovat budou až další pracovní den.

• Zboží bylo rychle doručeno

• Licence pro Steam jsou levnější než na Steamu :)

• rychlost dodání
    • dobré ceny

dobré ceny rychlost dodání

Kód byl již uplatnen hned sem žadala nový kód ale musela sem Zadat reklamaci při cemž budu čekat až měsíc hlavně ze me peníze mají takže nedoporučuji. Za mě klamavy obchod

Se zbožím jsme spokojeny až na jednu hru Wolfenstein The New Order Steam PC kdy nám služba steam napsala že klíč ke hře je již používán s jiným cizím účtem. Zbylé tři hry fungují na 100%.

Pro příště novou kartu která nebyla použita

• Rychlý a bezproblémový nákup