• Hra prisla asi do 2 dnu
    • Hra prisla ale v rozbite krabicce

Hra prisla celkem rychle a vse funguje jak ma ale prisla v rozbite krabicce rozpraskane a ulamane a to u nove veci kort u ceske kultovni mafie nechcete.

• Došla včas
    • Objednala jsem herní židly.Židle sice dorazila ale rozbitá...vyplnila jsem reklamační formulář a židly poslala zpět...jen doufám že mi přijde nová a v pořádku,když už jsem ji zaplatila...Byl to dárek a je to velice nepříjemné.....

• Recenze byla provozovatelem odstraněna ve smyslu čl. 8.3.2 OP Heureka.

Hra dorazila v pořádku. Tedy aktivační klíč přišel ihned po zaplacení. Hru nelze instalovat na pc. I přes průvodce instalací se nedaří zprovoznit.

Vážený zákazníku,

je nám líto, že se Vám nepodařilo hru správně zprovoznit. Bohužel s Vámi neevidujeme žádnou konverzaci, a z toho důvodu jsme Vám nebyli schopni nijak pomoci, což nás opravdu mrzí.

• Ceny
    • Sortiment
    • Komplikace při nákupu
    • Řešení reklamací

Nakonec jsem se rozhodl, že obchod nedoporučím. Objednal jsem zde dvě hry na PS4, jedna přišla s poškozeným úchytem média (médium tak v obalu není upevněné a vypadává) a druhá v italské verzi. První bylo vysvětleno chybou dopravce s čímž obchod nic neudělá a druhou hru jsem měl reklamovat. V rámci reklamačního protokolu jsem zvolil výměnu hry za tu, kterou jsem si objednal (v angličtině). Bohužel to bylo ignorováno bez jakéhokoliv upozornění obchodu a byly mi vráceny peníze za hru. Nakonec po mé následné emailové komunikaci mi dali slevový kód 100 Kč, ale i kdybych hru s tímto kuponem znovu objednal, vyjde to dráž než předtím.

A to nemluvím o tom, že když si teď na yourgames.cz hru vyhledám, zobrazuje se ve výsledku vyhledávání jiná cena, než pak v detailu produktu a košíku (398 Kč vs. 425 Kč), což je zvláštní. Doporučuji tedy nakoupit jinde.

Vážený zákazníku,

za hru v italské jazyce jsme se Vám omluvili, a opravdu nás to mrzí, stejně jako fyzicky poškozená hra během přepravy. Zaslali jsme Vám instrukce k reklamaci pro obě hry. Obdrželi jsme pouze hru v italštině, za kterou jsme Vám ihned poslali platbu nazpátek, jelikož hru v anglickém jazyce jsme skladem neměli.

Opravu se Vám moc omlouváme, a budeme se snažit, aby se to již neopakovalo.

• 4 dny žádná reakce na první objednávku
    • Na stránkách 2x uvedeno "Nové zboží", v potvrzení objednávky se objevilo "Použité zboží". No nekup si použitý špunty...

Objednal jsem sluchátka, 4 dny žádná reakce. Myslel jsem, že jsem objednávku nedokončil. Tak jsem objednal znovu. Potvrzení přišlo okamžitě. Ovšem potvrzení na objednávku použitého zboží, nikoliv nového, jak stálo na stránkách, kam jsem se proklikl přes Heureku. Objednávku jsem ihned zrušil, přesto byla odeslána - druhá i ta první. Zrovna ještě obě leží v Zásilkovně.

Vážený zákazníku,

evidujeme s Vámi pouze konverzaci ze dne 18.2., kdy jste nám napsal, abychom objednávku stornovali. Bohužel storno již nebylo možné, z toho důvodu jsme Vám napsali, ať si balíček případně nepřebíráte a nám se posléze vrátí. Následně jste si vytvořil novou objednávku, kde byla zvolena varianta "Druhá jakost: Použité zboží", tu se nám naneštěstí nepodařilo na expedici zastavit a byla expedována.

Tým YourGames.cz

• Klíč ke hře mi přišel do pár minut ale při aktivaci na steamu mi napsalo že kód již byl použit na jiném účtu. Rozběhla se reklamace ale tím to skončilo, u hry za 200kč to nebolí ale určitě nedoporučuji.

Vážený zákazníku,

reklamace byla vyřešena, co možno nejrychleji jsme stíhali. Bohužel jsme byli zahlceni také jinými reklamacemi, proto došlo ke zdržení z naší strany.

Moc se omlouváme a budeme pracovat na tom, aby se to již neopakovalo.

Tým YourGames.cz

• Po potvrzeni objednavky zbozi mi prisla urgence na uhradu platby. Po uhrazeni platby jiz z obchodu nikdo nekomunikoval, tak po 8 dnech kdy mi zbozi stale nebylo doruceno a ani mi z obchodu neprisla zadna zprava, jsem obchod kontaktovala telefonicky. Ozval se pan hovorici slovensky a velmi neochotne se mym dotazem zabyval. Pak mi sdelil ze objednavka byla stornovana a ze mi penize poslou zpet. Na otazku proc me nikdo nekotaktoval ohledne stornovani objednavky ze strany obchodu, ale urgenci na uhradu platby mohli zaslat, mi jen rekl ze me kolegove budou kontaktovat. Zadna omluva z jeho strany, nic. Toto mi neprijde jako solidni chovani a rozhodne nedoporucuji nakup z tohoto obchodu. Uvidime zda a kdy mi vubec penize vrati.

Vážený zákazníku,

je nám opravdu líto, že máte s nákupem u nás takhle špatnou zkušenost. Moc se Vám omlouváme za celou situaci, která u Vaší objednávky vznikla.

Budeme pracovat na tom, aby se to již nikdy neopakovalo.

Tým YourGames.cz

Slíbeno dodání do 24hod. uplynul víc jak měsíc a ještě nedodáno. Zbož bylo zaplaceno předem a mělo být pod stromeček.

Vážený zákazníku,

u Vaší objednávky bylo zvoleno doručení na adresu do 21 dnů, z toho důvodu balíček doručen následující den být nemohl.

Neštěstím byl balíček dokonce následně přepravcem ztracen, o čem jsme Vás kontaktovali e-mailem.

Omlouváme se Vám za vzniklé potíže, které u doručování zásilky nastaly.

Tým YourGames.cz

• Poslali mi jako omluvu slevový kupon na další nákup, který ale nejspíš nevyužiju

Zboží uvedené jako skladem skladem nebylo. Obchod mi proto po dvou dnech zrušil objednávku. Podle recenzí se to stává častěji. Asi bych se nechlubil, že objednávky vychystávají roboti, protože pak by snad skladové zásoby měly sedět přesně.

Reakce obchodu YourGames.cz

moc se Vám omlouváme za komplikace, které u Vaší objednávky nastaly.

Ohledně storna jsme Vás kontaktovali ihned následující den po dokončení objednávky, samozřejmě je chyba, že vůbec k dané situaci došlo. Je nám to opravdu líto.

Ve Vánočním náporu se nám vyskytlo pár technických chyb, které jsou nyní vyřešeny a budeme se snažit nadále, aby vše bylo v pořádku.

Tým YourGames.cz

• Nevím jestli to byla vina dopravní společnosti a nebo obchodu ale krabička ve které hra přišla byla poničená. Byla v ní díra..držák na CD byl rozlámaný, takže když si to přítel rozbalil celý se to na něj sesypalo…naštěstí CD nebylo od rozlámaných kousků poničené. Vím že je to asi blbost ale byl to dárek a proste když už za to člověk nedá zrovna malé peníze, chce aby to bylo v pořádku..

• Zrušili objednávku a neoznámili mi to, kdybych nezavolala, tak se nic nedozvím.

Vážený zákazníku,

Je nám opravdu líto, že jsme Vás ohledně vzniklé situace nekontaktovali ihned, bohužel jsme problém s Vaší objednávkou zaznamenali až posléze.

Moc se Vám omlouváme a budeme se snažit, aby se podobná situace již neopakovala.

Tým YourGames.cz

• Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.

Hra mi nejde spustit!!!!! Nikdo mi neporadí tak, aby hra jela!!!!!

Vážený zákazníku,

je nám opravdu líto, že Vám hra nefunguje podle Vašich představ.

Skrze e-mail jsme se Vám snažili pomoct, bohužel po naší poslední zprávě doposud nevedeme žádnou zpětnou vazbu z Vaší strany.

Tým YourGames.cz

• Dobrá komunikace a peníze vrátili za storno brzy
    • Ve skutečnosti nebylo skadem, ikdyž jsem dostal zprávu, že už jejich robot vyrazil pro zásilku k odeslání :-)

Vážený zákazníku,

děkujeme za Vaši recenzi a omlouváme se za problém, který vznikl při vyřizování Vaší objednávky. Situaci nelze nijak omluvit, bohužel došlo k technické chybě na naší straně, kterou se nám již podařilo vyřešit, žel ne dostatečně rychle, aby to neovlivnilo několik objednávek.

Za vzniklé komplikace se ještě jednou omlouváme a doufáme, že jste si ke zboží našel jinou cestu.