• Zboží skladem není skladem
    • Podpora lže až tiskne, každý den nová lež

Objednáno zboží co bylo skladem.
    Po dvou dnech volám na podporu, kde mám balíček. Údajně díky vytíženosti nebylo předáno dopravci, ale je zabalené a připravené k odeslání na další den. Další den mi podpora řekla ,že se balíček teprve ,,balí” a bude následující den již opravdu předán přepravci. Následující den mi podpora řekla, že se v ten den ráno balíček zabalil a bude expedován… Do teď balíček nepřišel a ani o něj nemám zájem. Nedoporučuji tento obchod.

• Recenze byla smazána na žádost jejího autora.

• Recenze byla provozovatelem odstraněna ve smyslu čl. 8.3.2 OP Heureka.

Zakoupil jsem digitální kód, který dorazil až po dvou dnech (čekal bych hned) - a navíc nefungoval. Méně znaků, než platforma vyžaduje.
    Při koupi jsem si připlatil za případnou zrychlenou reklamaci (do 1 dne) - to dodrženo nebylo, zatím čekám.

• Objednáno a zaplaceno 17.12.2022, zboží nepřišlo, komunikace s operátorem ok, ale výsledek i přes urgenci nula...23.12.2022 žádost o storno, 27.12.2022 urgováno a bez reakce. Zaplatila jsem skoro 17tis a nemám ani zboží ani peníze. Rozumím nedodání, Vánoce vs doprava, ale nerozumím žádné reakci na storno...

Komunikace ok, slovenští kluci fungují, volají zpět, ale nerozumím tomu, že objednávku urguji a nemám info co a jak a když jí stornuji, tak také bez výsledku. Pokud nebudu mít info do konce týdne, podávám trestí oznámení.

• I have NOT received my order, with no information when will I get it

• Absolutní ignorace pochybení.

Dobrý den, koupil jsem v tomto e-shopu 6 měsíčních kupónů Xbox Game Pass Ultimate, po zadání kódu do systému na mě vyskočila hláška, že kódy nelze použít. Po ověření kódů na podpoře Microsoftu jsem zjistil, že se jedná o tzv. promo kódy, které se dávají zadarmo např. ke koupi nového zařízení ( konzole atd. ).Několikrát jsem kontaktoval e-shop a žádal odstoupení od smlouvy a vrácení peněz, nicméně mi pokaždé bylo odpovězeno, že vše je v pořádku a nic mě nevrátí. Později mě napsali, že jsou ochotni, mi vrátit částku za dvě licence a produkt že stáhli ze svojí nabídky. Do dnešního dne nemám ani peníze zpět, ani funkční klíče. Podal jsem podmět na Českou Obchodní Inspekci s žádostí o prošetření praktik obchodu. Nákup v tomto e-shopu rozhodně nedoporučuji pokud si chcete šetřit své nervy a v neposlední řadě svoje peníze.

• žádná komunikace

• Zboží nebylo doručeno v čase určeném
    • Zboží bylo doručeno až po upozornění

• Nepravdive informacie na webe
  • Recenze byla smazána na žádost jejího autora.

Poslali aktivační klíč k PC hře, který na Steamu již byl aktivován na jiném účtu. Reklamace před týdnem a nic se neděje.

• Recenze byla provozovatelem odstraněna ve smyslu čl. 8.3.2 OP Heureka.

• Zrušili objednávku

Katastrofální jednání. Zrusili objednávku, protoze meli produkt o pár stovek levnější nez jinde. Prý omyl. Napřed napsali, ze již robot vyjel do skladu pro mou objednávku, pak mi do spamu přišlo zrušení objednávky. Celou věc jsem předala Dtestu, ktery mi potrvdril, že jednání bylo protizákonné.

Předávám dále na ČOI.

Nebyli ani schopni zavolat a zeptat se, zda akceptuji vyšší cenu. Prostě jen tak objednávku zrušili.

• Recenze byla smazána na žádost jejího autora.

Objednal jsem si NHL 22 pro Xbox One přišla mi verze pouze pro Xbox Series X, hru jsem objednával minulé pondělí a v úterý jsem si ji vyzvedl po zjištění že je hra pouze pro Xbox Series X jsem se obrátil na heureku, odkud mi napsali že můj email předají prodejci dnes už je pondělí a stále jsem se nedočkal odpovědi.

v krabici od zbozi chybel jeden dil.

Kód mi chodí už aktivní není možné ho použít už jsem přišla o 250 eur. Vaši firmu nedoporučuji NIKDY

projektor za 12 tisic, nefunguje zvuk. odeslano v ramci reklamace, pontyfnu si zasilku jeste ani nevyzvedli. Komunikace odmerena, mam byt trpelivy.
    U obchodu jako Alza nebo Mall vam vadne zbozi vymeni do 2-3 dnu. tady jim je zakaznik ukradeny, maji cas. pokud budou resit cele leto tak mi je projektor na letni kino k nicemu....Nemam ani 12000 ani zbozi. Priste budu objednavat radsi ze spolehlivych obchodu....