• Rychlé doručení

• Rychlost doručení

• Ryhlé doručení
    • Dobré ceny
    • Široká nabídka
    • Uvádí dopravu zdarma, ale ta platí pouze pro osobní převzetí

Byl jsem příjemně překvapený rychlostí vyřízení objednávky. Jenom bych řekl, že zboží je dováženo z čínského trhu, jelikož na obalu byly čínské nápisy s anglickými překlady, kde se například hovořilo o prodloužené záruce na 90 dní po registraci, což v EU nedává smysl, jelikož máme 2 roky minimálně u nového zboží.

• přehledný eshop, široký sortiment
    • dobré ceny
    • rychlé doručení
    • zákaznický servis

Když vše funguje, jak má, tak je to dobré, ale jakmile člověk musí člověk řešit něco se zákaznickým servisem, tak je to problém. Když si spočítám čas strávený psaním mailů a telefonáty na linku, tak jsem nákupem vůbec nic neušetřil. Příští moje nákupy budou u renomovaných prodejců s funkčním zákaznickým servisem.

• Značkový obchod
    • Velký výběr
    • Příznivá cena

• Rychlost, ceny výběr.

• Vyber

• Velký výběr zboží.Komunikace výborná.Služby perfektní.Zboží 100%.Odeslání rychlé.Určitě se sem zase vrátím.Jsem spokojen !!!

• Slušný výběr a ceny
    • Příšerná komunikace
    • Dodací lhůta, zboží záměrně vybrané označené jako "skladem", tj. ihned k dodání nedorazilo do 4 pracovních dnů, tak jsem byl nucen objednávku zrušit

• cena, výběr

Balíček by chtělo lépe vycpat, třeba papírem, letáky nebo bublinkovou folií proti pohybu aby krabička uvnitř byla lépe chráněna proti pohybu! Bylo tam pouze asi cca. 15 malinkých kousků polystyrenu asi 1x2cm. Balíček přišel hodně rozmlácený a částečně rozlepený. chtělo by to lépe zalepit. Naštěstí zdá se vše v pořádku.