• Neskutečně dlouhá doba doručení.
  • Recenze byla provozovatelem odstraněna ve smyslu čl. 8.3.2 OP Heureka.

• Sortiment uveden na skladě není
    • Ceny jsou vyšší než u srovnatelné konkurence

Objednal jsem skladovou položku i přes vyšší cenu, načež mi bylo s velkou časovou prodlevou sděleno, že produkt již není. Naštěstí u firem, kde nakupuji poprvé neplatím dopředu, takže jsem se vyhnul peripetiím s vratkou. Pro mě uzavřená záležitost, tady už nic a nikdy. Objednal jsem u konkurence za daleko nižší cenu s rychlým dodáním.

• Nulová jistota dodání zboží.
    • Obchod nedodržuje vlastní ceny.

Tuto recenzi upravuji na základě komunikace s obchodem. Obchodník toužící jen po kladných recenzích. Po zveřejnění faktů ohledně nákupu následovala omluva s jakousi kompenzací. V podstatě zase jen plané řeči. Obchodník nekomunikuje. Domluva nemožná. Chování potvrzující kvality a slušnost obchodu.
    Už nikdy více. Smutné, že za podpory Heureky. Cena není vždy to nejdůležitější.

Obchod nabízí zboží za nízké ceny poté napíše že cena je vyšší. Z mého pohledu se jedná o klamaní zákazníka

• Recenzia bola prevádzkovateľom odstránená v zmysle čl. 8.3.2 OP Heureka.

Obchod zlevňuje zboží a používá to jako reklamu, zlevněné zboží poté zruší z objednávky a dá ho ještě za vyšší cenu než kdekoliv jinde. Opakovaně. Tento obchod nebrat a vyhnout se obloukem.

• Komunikace po e mailu s jejich podporou je docela na nepříjemná zkušenost.

Klamná inzerce, arogantní zprávy typu “jste si dobře vědom menší ceny” no ano pokud tam je napsáno sleva x% tak jsem si vědom že je zboží ve slevě.
    Věřím ale že sortiment který je dražší než kde jinde vám určitě rádi ihned odešlou. Dávejte si na ně pozor lidi.
    Ještě jako třešničkou na dortu vám příjde e-mail kde vám nabízí 1000kc za vymazání špatné recenze na Heurece, no obrázek si jistě uděláte samy.

• Recenze byla provozovatelem odstraněna ve smyslu čl. 8.3.2 OP Heureka.

• Recenze byla smazána na žádost jejího autora.

• Recenze byla provozovatelem odstraněna ve smyslu čl. 8.3.2 OP Heureka.

• Tak dlouhý termín dodání u zboží skladem je v 21. století spíše raritou a bohužel to bylo na doporučení Heureky...
    • Snad to někdy dorazí...

Nedoporučuji

• Na zboží čekám již 8. den a stále nedorazilo:-(

• Obchod inzeruje zboží,že je skledem tak ho obědnám,zaplatím a za tři dny příjde že zboží není a obědnávku stornuje

Nabízejí zboží ve slevě (black friday), které nemají. Za mně bych to hodnotil jako nekalé praktiky. Objednávka byla zrušena "obchodníkem". Nedoporučuji³!

• Recenze byla provozovatelem odstraněna ve smyslu čl. 8.3.2 OP Heureka.

• Už je to týden a zásilku stále nemám.

• Dobré ceny
    • Obchod neuvádí že se v mém případě sluchátek samsung galaxy buds 2 pro nejedná o českou ale ani evropskou distribuci.. Zboží pochází z Arabských emirátů.
    • Netransparentnost