• Sortiment uveden na skladě není
    • Ceny jsou vyšší než u srovnatelné konkurence

Objednal jsem skladovou položku i přes vyšší cenu, načež mi bylo s velkou časovou prodlevou sděleno, že produkt již není. Naštěstí u firem, kde nakupuji poprvé neplatím dopředu, takže jsem se vyhnul peripetiím s vratkou. Pro mě uzavřená záležitost, tady už nic a nikdy. Objednal jsem u konkurence za daleko nižší cenu s rychlým dodáním.

• Nulová jistota dodání zboží.
    • Obchod nedodržuje vlastní ceny.

Tuto recenzi upravuji na základě komunikace s obchodem. Obchodník toužící jen po kladných recenzích. Po zveřejnění faktů ohledně nákupu následovala omluva s jakousi kompenzací. V podstatě zase jen plané řeči. Obchodník nekomunikuje. Domluva nemožná. Chování potvrzující kvality a slušnost obchodu.
    Už nikdy více. Smutné, že za podpory Heureky. Cena není vždy to nejdůležitější.

• Recenze byla smazána na žádost jejího autora.

• Dlouhodobě bez připomínek, rychlé vyřízení, osobní odběr
    • Není úplně nevýhoda, ale velmi rychle se mění ceny zboží. Těsně před vyzvednutím byla cena zboží o několik set korun nižší. Po přeobjednání jsem zakoupil a cena druhý den byla opět nižší.

• u některých produktů větší ceny než u konkurence