• Ne nové zboží

První baterii jsem vzal a po příchodu domů jsem na ní našel stopy po použití a stopy po pokusu o pitvu. Vrátil jsem to zpátky do obchodu. Prodejce mě ujišťoval, že mají jen nové zboží, ale bez otázek vyměnil za jinou baterii. Zkoušel jsem to, ale ukázalo se, že je ještě horší než moje stará baterie ve vysavači, která je už 4 roky stará. Běží 15 minut a vybíjí se, aniž by měl čas dojet na zdroje. Dnes, velmi zklamaný kvalitou zboží vrátil do obchodu a vzal peníze. Není čas a chuť znovu experimentovat. Nikomu nedoporučuji, aby tam hledal baterii pro vysavač.

Reakce obchodu XiaomiMarket

Dobrý den pane Likhachyev,
    Děkujeme za zpětnou vazbu, ale rádi by jsme situaci uvedli na pravou míru.
    Při prvním osobním vyzvednutí objednávky byla baterie z Vaší strany kompletně zkontrolována, bez jakýkoliv negativních poznatků. Ani v momentě vracení zakoupeného zboží, jste nebyl schopen tyto domnělé vady předvést. Druhou baterii jste si také při převzetí zkontroloval a bez výhrad převzal.

Baterie námi prodávané jsou servisní kvality a dosud s nimi neměl jiný zákazník problém. Vadný kus se může samozřejmě výjimečně objevit. V takovém případě Vám však samozřejmě vadnou baterii bez váhání vyměníme nebo Vám vrátíme peníze, tak jako jsme provedli i ve vašem případě.

Děkujeme a přejeme hezký den.
    XiaomiMarket.cz

• Přišlo mi jiné zboží než bylo uvedené na fotce

Absolutní katastrofa tento obchod!!!Stále se ukazuje telefonní číslo na kterém je možno poradit,když jsem tam zavolala tak jenom fráze :MY SE VÁM OZVEME.Není šance na řadu,je to podvodné jednání!!!

• Obchod nám zamítl reklamaci vadného produktu

Přišel nám kartáček který po čase začal chybovat. Jednou za čas prostě nefungoval a na displeji byla pouze tečka. S kartáčkem se nedalo nic dělat. Ani nabít, ani používat. Začal pak fungovat až opět poté, co se úplně vybil, což trvalo i dny. Problém se několikrát zopakoval a tak jsme závadu natočili na video, popsali a poslali na reklamaci. Ta nám však byla zamítnuta s tím, že kartáček funguje. S eshopem jsme komunikovali i telefonicky a vysvětlovali problém detailněji a že kartáček sice může aktuálně fungovat, ale chyba se během pár dní objeví zase, ať to zkusí ještě otestovat. Eshop s námi absolutně odmítal spolupracovat a závěr byl, že je to tedy chyba software a s tím nemohou nic dělat. Nám tedy zůstal nefunkční kartáček a peníze nám nikdo nevrátí. Silně nedoporučuji tento eshop.

• Mírné ceny
    • Přijali vrácené zboží a vyplatili celou částku
    • Prodali použité zboží jako nové
    • Peníze za vrácené zboží vrátili až po uplynutí zákonné lhůta a na základě opakovaných urgencí

Koupil jsem elektrokoloběžku deklarovanou, jako novou, ale podle mnoha známek (neoriginální balení bez přelepky a původních polystyrenových vycpávek, byla už spárované k jinému telefonu, kola byly namazané, aby se zakryly stopy použití atd.) to bylo použité a vrácené zboží (koupil jsem pak stejnou v renomovaném obchodě, tak můžu srovnat). Vzhledem k výše popsanému a nemožnosti ji připojit k telefonu zboží jsem vrátil. Za týden se ozvali, že vrátili peníze v plné výši, ale ani po týdnu peníze na kontě nebyly. Po opakovaných urgencích peníze nakonec vráceny tři dny po zákonné lhůtě.

Dorazila mi jen část objednaného zboží i přes to že jsem zaplatil vše.

• Zrušil jsem platbu ale pořád my chodí emaily o platbě

Komunikace s obchodem v pohodě, dodané zboží neodpovídá objednávce. Objednala jsem náramek pro Mi Band 6, ale dostala jsem náramek pro Mi Band 4.

• Fotky nekorespodnují se zbožím, které bylo doručeno

• Na obrázku není patrné, jaké zakončení má kabel výrobku (ani v popisu produktu na to nebylo upozorněno), člověk očekává běžné zakončení do zásuvky 230V - tak tomu však nebylo!!! Bylo nutné ještě dokupovat trafo.

• zboží dorazilo se závadou , podána reklamace

reklamace od 18.10.2022 stále se řeší.

• Obal produkru přišel poškozený a vzhledově katastrofa. To jsem si to mohla objednat z Wishe.

Hodinky došli po otevření jsme zjistili že nefungují špatná komunikace pro reklamaci nedoporučuji

náramek není stejný jako na fotce

• Zboží dorazilo nekompletní

Potápěčské brýle s gopro uchycením dorazily bez šroubu a matky. Teď budu někde shánět kde matku sehnat.

• Při vyzvednutí přes Zasilkovnu obchod nesmyslně vyžaduje platbu v hotovosti.

Při vyzvednutí přes Zasilkovnu obchod nesmyslně vyžaduje platbu v hotovosti. Zásilkovna tedy na tento fakt upozorňuje v emailu ve výzvě k vyzvednutí, ale kdo tyto emaily čte celé? Technicky vzato moje chyba, ale proč v 3. tisíciletí platit v hotovosti???

není plátce DPH, nepochopitelné!

• Rychlost doručení
    • Výrobek se neshoduje s popisem

Dodány brýle na potápění s uchýtem na gopro bez matice pro zašroubování. Na obrázcích přitom matice na brýlích je. Těsně před dovolenou nehodlám řešit reklamaci, matici jsem si tam vlepil sám. Výrobek se ale neshodoval s popisem.

Objednal jsem vysavač za 5 000 Kč a eshop mi jej nedodal s tím, že se spletli v ceně, přitom mi byla objednávka normálně potvrzena, takže platná kupní smlouva. Každopádně strašné jednání, v žádném případě tento eshop Nedoporučuji!

• Spatna komunikace