• Recenze byla odstraněna - nejedná se o hodnocení nákupu.

3d folie neni 3d folie ,ale nejaky levny paskvil z aliexpressu. vubec nedrzela ani pri nalepeni, vyhozenych 120 Kc!

Reakce obchodu XiaomiMarket

velmi nás mrzí Vaše recenze, pokud bylo s produktem něco v nepořádku, stačí nás kontaktovat a rádi se na daný problém podíváme a pokusíme se najít řešení.

Pro naše zákazníky se vždy snažíme udělat maximum a je v našem zájmu, aby reklamace byla vyřízena co nejdříve a v prospěch zákazníka.

Hezký den přejeme.

S pozdravem,
    Team XiaomiMarket

Je pravda, že jsem si měl zkontrolovat rozměry a hmotnost a nejlépe si je nakreslit na papír, abych věděl, jak ve skutečnosti tento kompresor vypadá, chtěl jsem jej vozit na kole pro případ defektu, na reklamních obrázcích byl tento produkt v porovnání s jízdním kolem tak malý, že jsem si řekl, super, to se na jízdním kole ztratí a uveze, ale doručený produkt bych si já osobně na kolo kvůli skutečným a reálným rozměrům (uchopeno do ruky) a váze nebral, i když to může být a vypadá na dobrý výrobek..

Reakce obchodu XiaomiMarket

velice nás mrzí, že Vám produkt nevyhovuje, ale máte pravdu že váha i rozměr jsou u produktu uvedené (Specifikace:
    Váha: Kompresor - 439g
    Rozměry: 124 x 71 x 45.3mm https://www.xiaomimarket.cz/xiaomi-mi-portable-electric-pump-bezdratova-prenosna-pumpicka/) a i fotografie odpovídají, takže dávat nám za toto podprůměrné hodnocení nám nepřijde úplně fér.

Pokud Vám produkt nevyhovoval z hlediska velikosti, můžete v rámci 14 denní lhůty produkt vrátit:

Děkujeme za pochopení.

Tým xiaomimarket.cz

Děte s Xaomi nebo jak se ty pidlovoký jmenují ....do prdele.

Objednávka kompletně a rychle vyřízena i doručena. Bohužel s naprosto nevyhovujícími českými informacemi o zprovoznění a funkcích dodaného zboži. Z mnohastránkového cizojazyčného přiloženého manuálu byl připojen český více než heslovitě stručný manuálek s převzatými ale nekomentovanými obrázky. Je více právní otázkou, zda je toto naplnění zákonné povinosti českého prodejce o plnohodnotný český překlad přiloženého cizojazyčného manuálu. Pokud neumíte čínsky nebo některý z podobně rozšířených jazyků, neznáte překladatele a hlavně nejste kvalifikovaný "ajťák" máte minimální šanci toto zboží dodávané XiaomiMarketem bez poškození rozchodit a plnohodnotně užívat. Teprve po delším pátrání na intrnetu se podaří normálnímu uživateli - tedy ne IT znalci nalézt všechny požadované aplikace a pochopit ovládání některých zajímavých funkcí náramku. A možná ještě neodhalit a nezprovoznit některé další. Stejně tak to je i s kovovým náramkem - ten také XiaomiMarket dodává sice s jakýmsi nástrojem, ale bez jakéhokoliv průvodního návodu textového či obrazového. Ani v obecně známé mandarínské čínštině. Až XiaomiMarket pochopí, že ne všichni jeho zákazníci jsou stejní jazykoví a techničtí giganti jako jeho zaměatnanci mohl by to být e-shop, ktedrý bychom s klidným svědomím doporučili ostatním.

• Folie velka nejde nalepit na zakulacene hrany