Zboží bez českého návodu by se nemělo vůbec prodávat. Vše strašně složité ... Nedoporučuji

zakoupil jsem si hodinky a druhý den jsem zjistil, že mi syn koupil na vánoce vyšší řadu. Hodinky jsem chtěl na prodejně vrátit, ale bohužel to nešlo. Každý obchod i na kapesníky o vánocích vrací peníze, ale tato firma ne. Mám od této firmy 2 telefony a hodinky, ale to je to poslední co jsem koupil.

Nepřehrává filmy a fotky přes USB disk. Na dotaz k problému jsem dostal otázku v jakém formátu soubory jsou. Popsal jsem tyto formáty a odpovědi se již nedočkal. Vůbec to nesplnilo to co jsem očekával. Za málo peněz málo muziky.

Místo objednaných čtyř náramků mi došel jen jeden v obálce

Reakce obchodu XiaomiMarket

velmi nás mrzí Vaše špatná zkušenost s doručením nekompletní zásilky.
    Dle kamerového záznamu jsme dohledali, že nastala chyba u nás a náramky jsme Vám obratem odeslali.
    I u nás pracují pouze lidé, stačí nás však kontaktovat a situaci rádi vyřešíme k Vaši plné spokojenosti.

Ještě jednou se velice omlouváme a doufáme, že je již všechno v pořádku.

Team XiaomiMarket

• u výrobku nebyl český návod
    • hodinky nejdou spárovat s telefonem tudiš nefungují

nevim si s tim rady

velmi nás mrzí Vaše špatná zkušenost s produktem.
    Český manuál i odkaz na aplikace je však volně k stažení v samotném popisku produktu.
    Případně je naše podpora všem zákazníkům k dispozici: Po-Pá 9-18h na našem tel. čísle nebo emailu.

Pokud však produkt nesplnil Vaše očekávání, určitě nám jej lze vrátit v zákonné lhůtě:

Team XiaomiMarket

Objednaný produkt byl v jiné specifikaci, než bylo deklarováno na webu. Při osobním odběru jsem zboží z výše uvedeného důvodu nepřevzal.

velmi nás mrzí Vaše špatná zkušenost s produktem.
    Pokud produkt nesplnil Vaše očekávání, určitě nám jej lze vrátit v zákonné lhůtě:

Naše podpora je všem zákazníkům k dispozici: Po-Pá 9-18h na našem tel. čísle nebo emailu.

Team XiaomiMarket

Náramek neodpovídal zobrazení na stránkách. Protože jsem ho poměrně dlouho vybíral a porovnával s konkurencí, bylo to pro mě zklamání. Tento jsem si mohl koupit kdekoliv.

XiaomiMarket

• Rychlá doprava
    • Nekvalitní produkt – bohužel avizovaný ocelový řemínek na Mi Band 5/6 není z oceli ale slitiny bronzu a dalších kovů

• Nelze platit hotově

Reakce obchodu XiaomiMarket

zásilka Vám byla odeslána přesně tak, jak jste si jej v objednávce zvolil.
    Nerozumíme tedy proč se na nás zlobíte, když z naší strany bylo vše provedeno na 100%.
    Objednávky lze u nás platit jak dobírkou, převodem, tak i kartou online nebo platbou při převzetí.

• brzké doručení
  • Recenze byla smazána na žádost jejího autora.

• Neochotní
    • Nejsou schopni mi poradit s parkováním hodinek

Reakce obchodu XiaomiMarket

aplikace a návody k produktu máme volně k stažení již v samotném popisku zboží.
    Na přání jsme Vám zaslali podrobný návod a instrukce, jak postupovat a co vyzkoušet.
    Bohužel nejsme schopni se vším poradit na dálku, i když by jsme rádi pomohli.
    Dle Vašeho popisu se nejspíše jedná o zastaralý telefon, který není hodinkami podporován.

Naše podpora je všem zákazníkům k dispozici: Po-Pá 9-17h na našem tel. čísle nebo emailu.

Team XiaomiMarket

• Recenze byla provozovatelem odstraněna ve smyslu čl. 8.3.2 OP Heureka.

Reklamoval jsem ochrannou fólii na MI band 5 za 99,- Kč. Kterou jsem zakoupil spolu s náramkem. Fólii jsem nalepil pečlivě a přesně podle návodu na nový náramek. Bohužel hned po první noci s náramkem na ruce se fólie odlepila. Obchod mi sdělil, že reklanace fólie je náročná a nabídl zaslání nové fólie za cenu poštovného 90,-Kč, což mi nepřijde jako relevantní způsob řešení reklamace. Taková je má zkušenost.

• Nefér jednání při vrácení zboží.

Objednala jsem stříbrný kovový náramek pro Xiaomi Mi Band 4. Bohužel byl příliš velký a nešel zkrátit. Proto jsem ho po domluvě zaslala zpět. K mému překvapení mi byla vrácena snížená částka s odůvodněním, že náramek přišel poškozený a je neprodejný. Na přiložených fotkách byl náramek úplně jiné barvy. Nikoliv stříbrný!! Po dotazu na tuto skutečnost mi bylo sděleno, že to je osvětlením při focení. A že nebyl dostatečně zabalen, proto to poškrábání. Zboží jsem vracela v perfektním stavu a dobře zabalené. Navíc ty podivné fotky. Jen výmluvy. Takže tento e-shop fakt nedoporučuji.

Reakce obchodu XiaomiMarket

velmi nás mrzí Vaše recenze, bylo by však vhodné uvést podrobnosti k dané situaci.
    Od nás jste obdržela náramek nový, originálně zabalený a náramek je dále pokryt modrou folií proti poškrábání.
    Zpět po 12 dnech se nám od Vás vrátil náramek: poškrábaný, bez balení, bez krycí folie, se zbytky potu a nečistot od nošení.
    Takto opravdu nevypadá náramek, který se pouze vyzkoušel.
    V tomto stavu se zboží opravdu nedá vrátit a požadovat plnou kupní částku.
    Strhnutí 70,-Kč za zničený náramek je spíše symbolické, jelikož je náramek v tomto stavu neprodejný a putoval od nás přímo do koše.

Děkujeme.

Team XiaomiMarket

• Recenze byla provozovatelem odstraněna ve smyslu čl. 8.3.2 OP Heureka.

Naramky byli zakoupeny jako vánoční dárek. Po rozbalení jsme u jednoho zjistili malou prasklinu na displeji. Neochota náramek vyměnit.

Reakce obchodu XiaomiMarket

Produkt byl zakoupen před 2 měsíci a dle zaslané dokumentace, nese náramek známky nošení.
    Je tedy zapotřebí standardně zaslat produkt k posouzení reklamace.
    Pokud by se závada řešila ihned po obdržení, produkt by jsme Vám obratem vyměnili.
    V tomto případě je však opravdu nutné postupovat dle reklamačního řádu.

Jak reklamovat zboží:

Pro naše zákazníky se vždy snažíme udělat maximum a je v našem zájmu, aby reklamace byla vyřízena co nejdříve a v prospěch zákazníka.

Team XiaomiMarket

• neni česky navod nemluví česky

Reakce obchodu XiaomiMarket

mrzí nás Vaše zkušenost s produktem.
    V popisku produktu máme však jasně uvedeno, že aplikace i samotná kamera je pouze v AJ.
    Český manuál i odkaz na aplikace je také k stažení v samotném popisku produktu.

Pokud produkt nesplňil Vaše očekávání, určitě nám jej lze vrátit v zákonné lhůtě:

Team XiaomiMarket

Zboží nemá vlastnosti uvedené na webu prodejce (Smart zásuvka s měřením spotřeby - nemá měření spotřeby). Prodejce na dotaz nereaguje.

Reakce obchodu XiaomiMarket

mrzí nás Vaše zkušenost s produktem. Chytrou zásuvku však lze pouze ovládat vzdáleně pomocí chytrého telefonu a aplikace. V popisku produktu není u tohoto modelu uvedeno, že lze sledovat spotřebu.

Team XiaomiMarket

Neprofesionální jednáni. Platba pouze kartou.