dobrá nabídka

Reakce obchodu Landema.cz

Dobrý den, děkujeme Vám za nákup v našem internetovém obchodě. Vaše spokojenost nás moc těší a budeme rádi, když nám i do budoucna zachováte přízeň.
    Přejeme Vám pěkný den, s pozdravem, Pavla Morávková, za tým obchodů SuperDISKONT s.r.o.

• Rychlé vyřízení objednávky i doručení zboží.
    • Komunikace obchodu ok.
    • Naprostá spokojenost.

Reakce obchodu Landema.cz

Dobrý den, děkujeme Vám za nákup v našem internetovém obchodě. Těší nás Vaše spokojenost a kladné hodnocení. Budeme rádi, když nám i do budoucna zachováte přízeň.

• Usměvavá a milá obsluha
    • Skvělý přístup
    • Židli mi donesli až do auta
    • Široký výběr sortimentu

• Velký výběr
    • Přijatelné ceny
    • Zatím sem nic nenašel

Reakce obchodu Landema.cz

• Velmi rychle dodani, dobra kvalita a cena.

Rychle dodani, kvalitni zbozi a dobra cena. Doporucuji.

• Dobré ceny

Přišla natrhaná krabice, ale s tím se počítá, když jdete po prvním nejlevnějším zboží na srovnávači.

Reakce obchodu Landema.cz

Dobrý den, děkujeme Vám za nákup v našem internetovém obchodě. Z naší strany bohužel není možné služby přepravní společnosti jakkoliv ovlivnit či dokonce zlepšit. Vaše spokojenost nás moc těší a budeme rádi, když nám i do budoucna zachováte přízeň.

rychlé a seriozní jednání

• Cena, rychlost

Proběhlo to v poho, ochotný prodavač.

• Rychlost, ceny
    • Umí vyřešit problém, když nastane
    • Doprava Česká pošta, ale za to nemůže obchod...

Česká pošta moji zásilku ztratila. E-shop na nic nečekal a okamžitě mi poslali židli novou, s poštou vše vyřešili sami. Ještě jednou děkuji.

• Rychlé a bezproblémové dodání
    • Skladová dostupnost
    • Pohodová cena
    • Dobře poradili, pro dítě ideální židle, která s ním "poroste"

• pro mě žádna
    • dlouhé dodací lhůty

Vážený pane Bobošíku,
    velice nás mrzí, že jsme Vaši objednávku nedokázali vyřídit k Vaší spokojenosti. Záleží nám na spokojenosti našich zákazníků, proto se ke každé vzniklé nesrovnalosti znovu vracíme. Vámi objednané područky BR 29 od firmy Antares bohužel nebyly skladem na našem expedičním skladu. U produktu na našich stránkách bylo uvedeno „skladem u dodavatele“. V takovém případě ihned informujeme dodavatele a dotazujeme se na dostupnost produktů. Jelikož ani dodavatel tyto područky skladem neměl a objednával je pro Vaši objednávku v zahraničí, datum naskladnění se bohužel odsouval. V zahraničním obchodu je situace s Covid-19 mnohem složitější. Ze strany dodavatele proto bohužel došlo opět k posunutí termínu naskladnění. Věřte, že ani nám se zákazníkům takové informace nesdělují snadno. Mrzí nás tímto i Vaše negativní recenze (NEDOPORUČENÍ OBCHODU). Rádi bychom Vás tímto požádali o přehodnocení recenze. Ještě jednou se omlouváme a věříme, že případný další nákup bude již v pořádku.

• Vše proběhlo rychle a bez problémů.

Reakce obchodu Landema.cz

• na nic nečekají a promtně objednávku vyřídí

židle rychle daná do provozu, nic nechybí, spíš přebývají šroubky a jeden neví, kam s nimi. Funkci židle je možné posoudit až po delší době.