• rychlost dodání
    • jednoduché smontování, člověk to zvládne sám

Zatím nemohu soudit kvalitu židle, používám velmi krátce, ale je celkem pohodlná.

Reakce obchodu Landema.cz

Dobrý den, děkujeme Vám za nákup v našem internetovém obchodě. Vaše spokojenost nás moc těší a budeme rádi, když nám i do budoucna zachováte přízeň.
    Přejeme Vám pěkný den, s pozdravem, Pavla Morávková, za tým obchodů SuperDISKONT s.r.o.

• Velký výběr

Po dvoudenním sezení z křesla- sedací plochy vyčnívá 5 pružin. Reklamovala jsem, komunikace z obchodu byla vstřícná, čekám na vyjádření od výrobce.

Reakce obchodu Landema.cz

Vážená paní Slabíková, děkujeme Vám za nákup v našem internetovém obchodě.
    Velice nás mrzí, že jste obdržela křeslo, které po dvou dnech vykazoval vady. Po obdržení vaší reklamace jste byl kontaktován našim reklamačním oddělením, které obratem zajistilo svoz daného zboží a následné zaslání nového. Věříme, že jsme vše vyřídili k Vaší spokojenosti a že případný další nákup bude již v pořádku.

Rychlé doručení zásilky, Kvalitní zbiží.Dobré ceny

Reakce obchodu Landema.cz

• Má vše, co jsem potřeboval.

Reakce obchodu Landema.cz

Doporučuji všem,rychlá doprava, zboží přišlo v pořádku.
    Jsem spokojený

Reakce obchodu Landema.cz

Uhradili jsme zboží přede, koupili jsme 3 kancelářská křesla, všechna byla poškozena. Žádáme o vrácení peněz.

Reakce obchodu Landema.cz

Vážená paní Válková, děkujeme Vám za nákup v našem internetovém obchodě.
    Velice nás mrzí, že jste obdržela poškozené zboží. Bohužel není možné kontrolovat zboží před odeslání, jelikož se jednalo o originálně zabalený výrobek od výrobce. Po obdržení vaší reklamace jste byl kontaktován našim reklamačním oddělením, které obratem zajistilo svoz daného zboží a následné vrácení platby na Váš účet. Ještě jednou se omlouváme a věříme, že případný další nákup bude již v pořádku.

rychlé dodání a super komunikace, vstřícnost

Reakce obchodu Landema.cz

kvalita super ceny na 1*.

Reakce obchodu Landema.cz

Snadné objednání a velmi rychlé dodání objednaného zboží, super ceny.

Vse bez problemu

Sem velmi spokojena

Reakce obchodu Landema.cz

• bezproblémové doručení, kvalita za rozumnou cenu

Reakce obchodu Landema.cz

Přejeme Vám pěkný den, s pozdravem, Petra Žďárská, za tým obchodů SuperDISKONT s.r.o.

Velký výběr, dobré ceny, rychlá doprava.

Reakce obchodu Landema.cz

• Možnost prodloužení rezervace zboží.

Reakce obchodu Landema.cz

• Rychlost dodávky a kvalitní zabalení
    • Zřejmě nedostatečná kontrola vkládaných pracovních rukavic ( děravé na svrchní straně a II. kvalita jako dárek ???

Nutno však dodat, že obchod velmi pružně reagoval na reklamaci rukavic a obratem zaslal nové.

Reakce obchodu Landema.cz

Vážený pane Bednaříku, děkujeme Vám, že jste si pro svůj nákup vybral právě náš obchod.
    Za doručení poškozených rukavic se Vám ještě jednou moc omlouváme.

• Rychlá dodávka,velká spokojenost.

• 100% rychlost

• Rychle vyřízená objednávka

vše v pohodě

Reakce obchodu Landema.cz

• přehledná nabídka, dobrý sortiment a informace o produktu

Zatím 100% spokojenost

Reakce obchodu Landema.cz

V obchodě jsem nakupoval poprvé, objednané zboží mi bylo bezproblémově doručeno.