• Rychlé, vstřícné jednání.

Reakce obchodu Landema.cz

Dobrý den, děkujeme Vám za nákup v našem internetovém obchodě. Těší nás Vaše spokojenost a kladné hodnocení. Budeme rádi, když nám i do budoucna zachováte přízeň.
    Přejeme Vám pěkný den, s pozdravem, Pavla Morávková, za tým obchodů Landema Group s.r.o.

• vše bylo v pořádku - rychlé doručení

Reakce obchodu Landema.cz

Dobrý den, děkujeme Vám za nákup v našem internetovém obchodě. Vaše spokojenost nás moc těší a budeme rádi, když nám i do budoucna zachováte přízeň.

rychlost dodání

Reakce obchodu Landema.cz

• Internetový obchod s velkou nabídkou a slušnými cenami.

Doporučuji. Vše klaplo.

• rychlé dodání, kvalitní souprava 2 židliček a stolku

spokojení zákazníci

Reakce obchodu Landema.cz

• výborná komunikace, bleskové dodání zboží

Rychlé dodání

Reakce obchodu Landema.cz

• Rychlý a spolehlivý obchod. Doporučuji.

Vše bez problémů

• rychlé odeslání
    • dostatečný výběr možností přepravy

• vše OK

• Vše v pořádku.
    • Rychlé dodání zboží.

Reakce obchodu Landema.cz

• Nákup z prostředí domova,nemusíte nikam chodit

Rychlost dodání

Rychlost, přehlednost, cena.

• Velmi rychlé dodání.

Úplně všechno v pořádku.

Reakce obchodu Landema.cz

Nekvalitni vyrobek - jiz byl pouzivan

Vážená paní Vlasáková,
    velice nás mrzí, že jste si zakoupila použitý produkt. Pokud se vám kancelářská židle Antares DREAM White zdála nekvalitní, mohla jste využít 14 denní lhůtu pro odstoupení od kupní smlouvy. Omlouváme se Vám a věříme, že případný další nákup bude již v pořádku.

Příjemné Dobré ok

• dobré ceny
    • dostatečný výběr druhů křesel
    • spolehlivost a dobrá komunikace