• Rychlé dodání, zboží dorazilo v pořádku, celková spokojenost.

Reakce obchodu Landema.cz

Dobrý den, děkujeme Vám za nákup v našem internetovém obchodě. Těší nás Vaše spokojenost a kladné hodnocení. Budeme rádi, když nám i do budoucna zachováte přízeň.
    Přejeme Vám pěkný den, s pozdravem, Pavla Morávková, za tým obchodů Landema Group s.r.o.

• Rychlé

Reakce obchodu Landema.cz

Dobrý den, děkujeme Vám za nákup v našem internetovém obchodě. Vaše spokojenost nás moc těší a budeme rádi, když nám i do budoucna zachováte přízeň.

nakupuji po prvé.........

• Spolehlivost
    • Dobré ceny

Rychlost dodani

Reakce obchodu Landema.cz

židle co jsem si objednal se po měsíci začala naklánět při opírání takovým způsobem že se převrátila do zadu a spadl jsem hlavou do zadu. Hlava mě bolela asi týden. Židli bych si už nekoupil.

Vážený pane Sikoro,
    velice nás mrzí, že nejste s kancelářskou židlí Antares Tennessee spokojen. Tato kancelářská židle patří mezi nejoblíbenější křesla současnosti. Spojuje spolehlivost a funkčnost. Vaši recenzi jsme konzultovali přímo s výrobcem. Velice nás mrzí, pokud jste si jakkoliv ublížil. Při běžném používání kancelářské židle není možné, aby došlo k jejímu převrácení. Na převrácení židle je nutné vyvinout větší sílu, jelikož je vybavena pevným chromovým křížem, který zajišťuje dobrou stabilitu.

• rychlost, komunikace

• cena / rychlost

nevím..

• Rychlé
    • Nízká cena

Reakce obchodu Landema.cz

• Velmi rychlé dodání, žádný problém

• Přesnost

Rychle dodani spokojenost

• Výběr, dobré ceny

• rychlá bezchybná distribuce

Reakce obchodu Landema.cz

• rychlé doručení, velké množství skladem

spokojen

• Rychlé doručení