Obchod o.k., jen jsem neobdržel slibovaný dárek.

Reakce obchodu Woldoshop s.r.o.

Moc děkujeme za vaši recenzi :) Víme, že čas je vzácný a je ho velice málo, proto nám udělalo velkou radost, že jste nám věnoval pár minut k zaslání zpětné vazby na naše služby :)

Ohledně slibovaného dárku jste se bohužel nedostal k požadované částce nad 2 000 Kč a proto Vám dárek v tomto případě systém nenabídl :( Podmínky pro získání dárku naleznete i zde https://www.woldoshop.cz/vernostni-klub/

vždy kvalitní zboží, pečlivě zabaleno, rychle dodáno. Celkově jsem moc spokojena

Reakce obchodu Woldoshop s.r.o.

Velice rychle dodáno ,jeden den objednáno, pozítří dodáno, super!

Kvalitní a důvěryhodný obchod

Reakce obchodu Woldoshop s.r.o.

• platba předem a zboží ještě ten den odesláno
    • rychlá komunikace přes emaily s obchodem (dotaz ke zboží)

Reakce obchodu Woldoshop s.r.o.

• Rychlé dodání a precizní zabalení

Nic jsem nenašla

• Nadčasové produkty
    • Rychlost dodani
    • Výhodné ceny

Ve Woldoshopu nakupují pravidelně několik let a vždy jsem byla spokojena. Rychlost dodání je neuvěřitelná-takrka do druhého dne. "moje" oblíbené produkty jsou DMSO,jedla soda a vít.D+K.

Reakce obchodu Woldoshop s.r.o.

• Velice rychlé odeslání - zásilku jsem měla na druhý den
    • Rychlá, kvalitní komunikace - odpovědi na dotazy

• Ochota a lidský přístup
    • Kvalitně zabaleno
    • Vysoká kvalita
    • Dárek k objednávce je hodnotný, žádná maličkost.
    • Přehledný e-shop

Zboží přišlo skoro obratem. Ochotný, lidský a upřímný personál, k poci, radě. Na zavoláni vše dovysvětleno. Podělili se i o vlastní zkušenost. Poprvé jsem neměla pocit, že tu jsou opravdu pro vás.

Reakce obchodu Woldoshop s.r.o.

Okamžité dodání.Kvalitní zboží .

Celková spokojenost

• Výborné produkty, které fungují

Reakce obchodu Woldoshop s.r.o.

• Bleskové vyřízení objednávky a dodání. Nízká cena zboží ve velkých baleních při stejné kvalitě tablet při srovnání s běžnou koupí malých balení v obchodě.

Obchod doporučuji.

Reakce obchodu Woldoshop s.r.o.

Po objednání rychlá dodávka už následující den - paráda.

Reakce obchodu Woldoshop s.r.o.

• Nákup proběhl rychle a v naprostém pořádku.

Reakce obchodu Woldoshop s.r.o.

Vše proběhlo rychle a bez problémů.

Reakce obchodu Woldoshop s.r.o.

Všechno proběhlo rychle, včas, bez problémů.

Reakce obchodu Woldoshop s.r.o.

• Vše proběhlo bez problémů, zboží bylo velmi rychle dodáno.