• Rychle doručení, vše v pořádku

Reakce obchodu Woldoshop s.r.o.

Moc děkujeme za vaši recenzi :) Víme, že čas je vzácný a je ho velice málo, proto nám udělalo velkou radost, že jste nám věnoval pár minut k zaslání zpětné vazby na naše služby :)

rychlost dodání

Vše proběhlo v pořádku.

Reakce obchodu Woldoshop s.r.o.

Velmi kvalitní produkty zde nakupuji opakovaně.

• Spokojenost

• Rychlost, ochota

• Přehledný obchod super

Reakce obchodu Woldoshop s.r.o.

• Vše v pořádku. Velmi rychlé dodání. Doporučuji.

• Velký výběr produktů

Doporučuji, vždy si vyberu , nabídka je velká a doručení rychlé

• Obchod je spolehlivý.

• Rychlost Spolehlivost

Reakce obchodu Woldoshop s.r.o.

První objednávka na základě doporučení kamarádky. Vše bez problémů vyřízeno, dodáno rychle a v pořádku. Precizně zabaleno. Výhoda možnosti dodání do husté sítě Alza Boxu, kde lze vyzvedávat non stop. Oceňuji. Velká spokojenost. Doporučuji!!

• vše ok

Reakce obchodu Woldoshop s.r.o.

Super rychlost dodání, kvalitně zabaleno.

• včasné doručení

Reakce obchodu Woldoshop s.r.o.

Výborná komunikace a rychlost doručení.

Reakce obchodu Woldoshop s.r.o.

Před realizací objednávky jsem telefonicky mluvila s jedním mladým pánem, který mi podal informace ohledně účinků a dávkování přímo pro mne a doporučil užívání tablet v kombinaci s práškovým hovězím kolagenem. Velice jsem ocenila osobní přístup a milé vystupování. Děkuji