• Nadčasové produkty
    • Rychlost dodani
    • Výhodné ceny

Ve Woldoshopu nakupují pravidelně několik let a vždy jsem byla spokojena. Rychlost dodání je neuvěřitelná-takrka do druhého dne. "moje" oblíbené produkty jsou DMSO,jedla soda a vít.D+K.

Reakce obchodu Woldoshop s.r.o.

Moc děkujeme za vaši recenzi :) Víme, že čas je vzácný a je ho velice málo, proto nám udělalo velkou radost, že jste nám věnoval pár minut k zaslání zpětné vazby na naše služby :)

• Bleskové vyřízení objednávky a dodání. Nízká cena zboží ve velkých baleních při stejné kvalitě tablet při srovnání s běžnou koupí malých balení v obchodě.

Obchod doporučuji.

• Rychlost ,kvalita i cena super
    • Žádné nevýhody

Jsem velice spokojená

Reakce obchodu Woldoshop s.r.o.

• Kvalitní výrobky, sice dražší, ale často jde o koncetráty nebo větší balení, za tu cenu určitě stojí. Doporučuji.

• sortiment
    • rychlost vyřízení