• Rychlost dodání, 100% spolehlivost

• Rychlé,kvalitní,spolehlivé
    • zatím o žádné nevím

Velká spokojenost

• Rychlé vyřízení objednávky

• spolehlivé, velmi rychlé doručení

• dobrá komunikace i rychlost dodání

• rychlost dodání
    • výběr produktů

• Spolehlivý obchod, kvalitní suplementy vždy rychle doručí, kupuji opakovaně. Vitamíny, které se dají laboratorně ověřit (D) fungují perfektně. Stále mám 115-120 při několika kapkách tinktury.
    • Žádná

• Rychle doručení, vše v pořádku

• Vše v pořádku. Velmi rychlé dodání. Doporučuji.

• Rychlost Spolehlivost

• Rychlé dodání a precizní zabalení

Nic jsem nenašla

Reakce obchodu Woldoshop s.r.o.

Moc děkujeme za vaši recenzi :) Víme, že čas je vzácný a je ho velice málo, proto nám udělalo velkou radost, že jste nám věnoval pár minut k zaslání zpětné vazby na naše služby :)

• Nadčasové produkty
    • Rychlost dodani
    • Výhodné ceny

Ve Woldoshopu nakupují pravidelně několik let a vždy jsem byla spokojena. Rychlost dodání je neuvěřitelná-takrka do druhého dne. "moje" oblíbené produkty jsou DMSO,jedla soda a vít.D+K.

Reakce obchodu Woldoshop s.r.o.

• Velice rychlé odeslání - zásilku jsem měla na druhý den
    • Rychlá, kvalitní komunikace - odpovědi na dotazy

Reakce obchodu Woldoshop s.r.o.

• Bleskové vyřízení objednávky a dodání. Nízká cena zboží ve velkých baleních při stejné kvalitě tablet při srovnání s běžnou koupí malých balení v obchodě.

Obchod doporučuji.

Reakce obchodu Woldoshop s.r.o.

• Nákup proběhl rychle a v naprostém pořádku.