• Velice rychlé vyřízení.
    • Info o stavu objednávky.
    • Příznivější cena, než v jiných obchodech.
    • ------

Rozhodně doporučuji.

Reakce obchodu WellMall.cz

Dobrý den Jirko, moc děkujeme za krásné hodnocení. Bohužel zde píšou většinou jen ti, kteří si potřebují postěžovat. O to si toho, že jste si udělal chvíli a své hodnocení napsal, více vážíme. Krásný a úspěšný celý nový rok 2015 Vám přeje WellMall

• originální dárky, které potěší i pobaví
    • u výrobku mi chyběl návod k používání

Reakce obchodu WellMall.cz

Dobrý den, moc děkujeme za hodnocení a omlouváme se za nepřiložený návod. U většiny produktů najdete návod i v elektronické podobě přímo u produktu. Mějte krásný celý rok 2015. Váš WellMall

• Přehlednost, dobré ceny, výborná komunikace.
    • Nevím

Perfektní komunikace obchodu, rychlé vyřešení problému s nedodanim vany od výrobce, nabídnuta jiná, lepší a dražší bez rozdílu doplatku.

Reakce obchodu WellMall.cz

Dobrý den, moc děkujeme za krásné hodnocení. Pokaždé se snažíme zákazníkovi vyjít maximálně vstříc - jeho spokojenost je i naší spokojeností :). Ať Vám naše produkty slouží dlouhá léta. Váš WellMall

• Výběr za dobrou cenu

Spokojenost, mohu doporučit

Reakce obchodu WellMall.cz

Dobrý den, jsme moc rádi, že jste byli s nákupem spokojení a přejeme Vám krásný a úspěšný rok 2015. Váš WellMall

• Bez potíží ihned reagovali na změnu objednávky. Vyřízeno velice rychle a ochotně.

Reakce obchodu WellMall.cz

Dobrý den Jani, ano i v těchto hektických dnech se snažíme každému zákazníkovi vyjít maximálně vstříc. Děkujeme za krásné hodnocení a přejeme příjemně strávené sváteční dny. Váš WellMall

• Obědnané zboží došlo poškozené a doprava s převzetím byla zdlouhavá a zásilku jsem si musel jít vyzvednout na místo dle dopravce!

Zboží poškozené , doprava otřesná, rozhodně bych nikomu nedoporučil!

• Délka dopravy delší - ale nevadilo mi to, nespěchala jsem na to.

Reakce obchodu WellMall.cz

Krásný den Iveto, děkujeme za hodnocení. Dobu dodání se snažíme srazit na minimum dní, u některého sortimentu to ovšem nemůžeme ovlivnit. Krásné sváteční dny Vám přeje WellMall

Doporučuji všem.

Reakce obchodu WellMall.cz

Děkujeme za pochvalu a přejeme Vám krásné a pohodové vánoční svátky. Váš WellMall

• výhodné ceny
    • široká nabídka
    • není možnost volby dopravy

Reakce obchodu WellMall.cz

Dobrý den, široká nabídka za příjemné ceny je základem našeho e-shopu. Věříme, že se Vám u nás dobře nakupovalo a že nás opět navšítíve. Děkujeme za hodnocení. Váš WellMall

rychle a spolehlivě

Reakce obchodu WellMall.cz

Stručné a jasné hodnocení :). Moc děkujeme Lucko a přejeme Vám krásný Advent. WellMall

• Přehlednost a dobrá komunikace se zákazníkem
    • Byl mi doporučen
    • Chtěl jsem vyzkoušet i jiný obchod

Byl mi doporučen
    Dobrá komunikace
    Přehlednost sortimentu
    Doporučuji nákop v tomto obchodě

Reakce obchodu WellMall.cz

Moc děkujeme za krásné hodnocení. Je to pro nás motivace do další práce. Budeme rádi, když se při vašem dalším nákupu opět na nás obrátíte. Krásné adventní dny plné pohody Vám přeje WellMall

• Rychlost, dostupná cena
    • nevím o žádných

S nákupem jsem moc spokojen, doporučuji proto nákup v tomto obchodě se shora uvedených důvodů

Reakce obchodu WellMall.cz

Dobrý den, moc děkujeme za krásné hodnocení. Krásné adventní dny Vám přeje WellMall

• Nekomunikuje, objednávka zatím nepřišla ( po 14 dnech ), není žádná informace.

Nedoporučuji

Reakce obchodu WellMall.cz

Dobrý den pane (paní) JB, dle iniciál, které jste uvedl (uvedla) v objednávkách z 24.11. nikdo nefiguruje. Můžete prosím svůj problém specifikovat v emailu? Rádi bychom Váš problém promptně vyřešili, bohužel netušíme o co jde. Děkujeme za informaci. Váš WellMall

• naposled
    • nepravdive informace

nebrat

Reakce obchodu WellMall.cz

Dobrý den, to stejné jako v předchozím zápisu. Ze dne 25.11. u nás nefiguruje žádná nevyexpedovaná objednávka ani reklamace, takže netušíme v čem by měl být problém. Z vaší "přezdívky" se bohužel objednávky nedopátráme. Pokud se ozvete na některý z našich emailů nebo telefonů, budeme samozřejmě vaše dotazy řešit. S pozdravem Váš WellMall

• Velký vyber
    • Zadne

Doporucuji

Kladné hodnocení vždy potěší :) Moc děkujeme. Pěkný den. Váš WellMall

Doporučuji.

Reakce obchodu WellMall.cz

Jedno slovo a co to udělá :) Moc a moc děkujeme za hodnocení. Krásný den. Váš WellMall

Objednal jsem ctyri polozky, tri prisly v jednom baliku a posledni v jinem o den-dva pozdeji bez jedineho upozorneni, ze nejspise nastala chyba pri expedici. A stacilo jenom poslat email, mohl jsem si usetrit dva emaily, na ktere nikdo stejne ani nereagoval... Komunikace opravdu nedostatecna, v porovnani s konkurenci... :( Ale jinak vse nakonec dorazilo bez pozkozeni, bez problemu.

• perfektní komunikace

rychle, kvalitně a dobré ceny
    obchod doporučuji

Reakce obchodu WellMall.cz

Dobrý den Angee, moc děkujeme za hodnocení. Více takových zákazníků jako vy. Krásné adventní dny Vám přeje WellMall

• nákup z domova
    • o žádných nevím

využiji vícekrát

Reakce obchodu WellMall.cz

Děkujeme moc za hodnocení a budeme se těšit na příště. Krásný advent Vám přeje WellMall