Bezproblémový přehledný obchod, dobré ceny, okamžité reakce a rychlé dodání zboží.

Dobrý den, velice děkujeme za krásnou recenzi. Tým WM

Objednaná zástěna- totální šmejd, už nikdy víc.

Reakce obchodu WellMall.cz

Objasnění pro nakupující zákazníky : Se zákazníkem telefonicky objasněno, zakoupená ekonomická řada vanových zástěn z polystyrolu, kterou si zákazník zakoupil nesplňovala představy koncového zákazníka. K tomuto účelu slouží vratky ve lhůtě 14-ti dní. Nevyužito. Reklamace též nevyužita. Dle informací zákazníka za chybnou recenzi může spíše přepravce - z důvodů překročení kapacity rozvozového auta byla doručena se zpžděním, což zákazníkovi způsobilo potíže. Za reklamační oddělení Štursová H - WellMall koupelny

• Rychlé dodání zboží

Reakce obchodu WellMall.cz

Dobrý den, děkujeme Vám za Vaši pozitivní recenzi! Jsme moc rádi, že jste byl spokojen s rychlostí dodání Vašeho objednaného zboží. Naše priority zahrnují poskytování vynikajícího zákaznického servisu a rychlosti dodání, a Vaše spokojenost je pro nás naprosto klíčová. S pozdravem Váš WM

Za mě mohu doporučit, dodání proběhlo v pořádku a sprchový kout přišel celý bez známek poškození. Jediné s čím jsem se trápila bylo pochopit návod :-D Ale už máme hotovo. Děkuji i za výbornou komunikaci, při řešení sestavení. Nakonec se povedlo a spokojenost. Děkujeme.

Reakce obchodu WellMall.cz

Dobrý den, děkujeme za vaši pozitivní zpětnou vazbu! Jsme rádi, že dodání proběhlo v pořádku a že jste spokojeni se stavem sprchového koutu. Omlouváme se za eventuální komplikace s návodem, ale jsme rádi, že jste se nakonec vypořádali a vše se podařilo sestavit. Vaše spokojenost je pro nás prioritou, a také děkujeme za vaši pochvalu ohledně komunikace během procesu řešení sestavení. Pokud byste měli jakékoliv další otázky či připomínky, neváhejte nás kontaktovat. Doufáme, že se vám sprchový kout bude dlouho líbit a budete si ho užívat naplno. S pozdravem Váš WM

• komunikace

Prostě vše funguje jak má .

Reakce obchodu WellMall.cz

Dobrý den, děkujeme Vám za Vaši kladnou recenzi! Jsme rádi, že jste spokojeni s našimi službami a že vše funguje podle Vašich očekávání. Pokud byste měli jakékoli další připomínky nebo dotazy, neváhejte nás kontaktovat. Vaše spokojenost je pro nás prioritou. Váš tým WM

rychlé bezproblémové dodání

Reakce obchodu WellMall.cz

Dobrý den, děkujeme za vaši pozitivní zpětnou vazbu ohledně rychlého a bezproblémového dodání! Vaše spokojenost je pro nás prioritou a jsme rádi, že jsme vám mohli poskytnout vynikající službu. Pokud budete mít v budoucnu jakékoliv další požadavky nebo dotazy, neváhejte nás kontaktovat. Jsme tu pro vás! Váš tým WM

• Nákup z domova

Reakce obchodu WellMall.cz

Dobrý den, s ohledem na Vaše pozitivní zkušenosti s nákupem z domova souhlasíme, že tento způsob nakupování přináší řadu výhod. Z pohodlí domova můžete prozkoumat široký sortiment produktů, porovnávat ceny a specifikace, aniž byste museli trávit čas cestováním nebo stání ve frontách. Tento způsob nakupování je nejen pohodlný, ale také umožňuje flexibilitu ohledně času. S pozdravem tým WM

• Vše rychlé, kvalita odpovídá

Reakce obchodu WellMall.cz

Dobrý den, velmi nás těší, že jste byla spokojena s rychlostí dodání našeho zboží! Snažíme se vždy co nejrychleji a co nejlépe vyhovět potřebám našich zákazníků. Děkujeme za Vaši pozitivní zpětnou vazbu a doufáme, že se k nám brzy vrátíte. S pozdravem tým WM

Chybí návod, úchyty nepasuje,nutno převrat a proniknout závity.Za ty peníze?!

• ochota, rychlost
    • spokojenost

Reakce obchodu WellMall.cz

Dobrý den, vážíme si Vaší zpětné vazby a jsme rádi, že jste si v našem zařízení užili ochotu, rychlost a odcházeli jste spokojeni. Budeme se těšit na Vaši další návštěvu. S pozdravem a přáním hezkého dne, Váš tým WM.

• Rychla akce!!!
    • Baterie ve sprchovem boxu je z umelych hmot?!

Reakce obchodu WellMall.cz

Dobrý den, děkujeme za recenzi a jsme rádi, že jste spokojeni s naším výrobkem. Povrch baterie je tvrzený plast, ale jádro je litinové. Omlouváme se, pokud Vás naše stránky nějak zmátly, zapracujeme na zlepšení. S pozdravem a přáním hezkého dne, Váš tým WM.

rychlé dodání

Reakce obchodu WellMall.cz

Dobrý den, děkujeme za milou recenzi, na rychlosti si zakládáme a proto jsme velice rádi, že vše proběhlo bez problému a tak ja mělo. S pozdravem a přáním hezkého dne, Váš tým WM.

• Profesionální přístup k zákazníkovi

Reakce obchodu WellMall.cz

Dobrý den, děkujeme Vám za Vaši recenzi a zpětnou vazbu. Vážíme si toho, že jste si našli čas sdílet své dojmy.
    Je pro nás velmi důležité zajistit všem našim zákazníkům profesionální přístup a kvalitní služby, a proto nás potěšilo, že jste si toho v našem případě všimli. Vaše podpora a spokojenost jsou pro nás nejlepší odměnou.
    Pokud byste měl jakékoli další připomínky nebo dotazy, neváhejte nás kontaktovat. Jsme tu pro Vás.
    S přátelským pozdravem, Váš tým WM.

• velký výběr
    • super ceny

Reakce obchodu WellMall.cz

Dobrý den, děkujeme za vaši recenzi. Jsme rádi, že jste si v naší nabídce našla tolik možností a že vám naše ceny vyhovují. Budeme se těšit na vaši další návštěvu. S pozdrave a přáním hezkého dne, Váš tým WM.

• rychlé vyřízení i dodání zboží

Zástěna vypadá přesně podle mých představ, všechno proběhlo v pořádku.

Reakce obchodu WellMall.cz

Děkujeme Vám za Vaši pozitivní recenzi. Jsme velmi potěšeni, že zástěna přesně odpovídá Vašim představám a že celý proces proběhl bez problémů. Vaše spokojenost je pro nás nejvyšším cílem. Pokud byste měli v budoucnu jakékoliv další požadavky nebo dotazy, neváhejte nás kontaktovat. Doufáme, že se brzy opět uvidíme. S pozdravem a přáním hezkého dne, Váš tým WM.

• Skvělé jednání.

Reakce obchodu WellMall.cz

Dobrý den, děkuji za Vaši pochvalu. Jsme velmi potěšeni, že jste byli s našimi službami spokojeni. Vaše zpětná vazba je pro nás velmi důležitá a těší nás, že jsme byli schopni splnit Vaše očekávání. Budeme se těšit na Vaši další návštěvu. S pozdravem a přáním hezkého dne, Váš tým WM.

• Rychlá dodávka.

Reakce obchodu WellMall.cz

Dobrý den, mockrát děkujeme za Vaši recenzi, na rychlosti si zakládáme a tak jsme moc rádi, že vše proběhlo tak jak mělo, rychle a bezproblémově. S pozdravem a přáním hezkého dne, Váš tým WM.

• Vstřícné jednání

Reakce obchodu WellMall.cz

Dobrý den, děkujeme za hezkou recenzi. S pozdravem a přáním hezkého dne, Váš tým WM.

• Dobrá komunikace
    • Rychlost vyřízení objednávky

Reakce obchodu WellMall.cz

Dobrý den, děkujeme za Vaši pozitivní zpětnou vazbu. Jsme rádi, že jste byli spokojeni s naší komunikací a rychlostí vyřízení objednávky. Vaše spokojenost je pro nás prioritou a těší nás, že jsme splnili Vaše očekávání. Pokud budete mít v budoucnu jakékoliv další otázky nebo požadavky, neváhejte nás kontaktovat. Děkujeme za Vaši důvěru a těšíme se na Vaši další návštěvu. S pozdravem a přáním hezkého dne, Váš tým WM.

• vyběr-cena-kvalita
    • 0

velký výběr a dobre ceny a rychlost dodání

Reakce obchodu WellMall.cz

Dobrý den, děkujeme za Vaši recenzi. Jsme velmi potěšeni, že jste spokojeni s naším velkým výběrem, konkurenceschopnými cenami a rychlým dodáním. Snažíme se neustále zlepšovat naše služby a nabízet zákazníkům pěkný nákupní zážitek. Pokud budete mít nějaké další připomínky nebo otázky, neváhejte nás kontaktovat. Děkujeme, že jste si vybrali naše služby. S pozdravem a přáním hezkého dne, Váš tým WM.