• Obchod je v pohodě
    • Ta kuryrní služba od GLS je strašná zlodějna, kurýr nevrátil zbytek peněz. Poblém jsem řešila voláním na centrálu a až pak byl problém vyřešen. Už nikdy víc!

dobrý den paní Veroniko,
    moc nás mrzí, že jste měla takovou nepříjemnost se spedicí (potažmo s kurýrem).
    Bohužel Vaše hodnocení, i přesto že obchod hodnotíte kladně, ublížil především nám. :)
    Věříme, že na nakupování přes internet nezanevřete a opět využijete náš obchod.

Pěkný únor Vám přeje WellMall

Objednala jsem si příbory. Dodané polévkové lžíce byly poškrábané a jedna lžíce byla jiná než zbytek sady.

Dobrý den paní Katko,
    za tyto nepříjemnosti se velice omlouváme a doufáme že reklamace byla vyřešena k Vaší spokojenosti.
    Pěkný den WellMall

Potvrdili objednávku, ale tu druhý den zrušili, protože nabízeli zboží,které již neměli na skladě.

Reakce obchodu WellMall.cz

Dobrý den, potvrzení, které dostanete po odeslání objednávky na svůj email je pouze informace o tom, že se nám Vaše objednávka zapsala do systému. Při prvotním zpracování Vaší objednávky jsme zjistili, že produkt je vyprodán (bohužel i toto se může stát) o čemž jsme Vás ihned informovali. Ještě jednou se Vám velice omlouváme.

• Je všestranný.
    • Zadala jsem zboží,které jsem chtěla,zde vyšlo nejlépe

ohodnotila jsem zboží zde nabízené jako nejvýhodnější pro mne
    S průběhem objednávky jsem spokojená
    Obchod doporučuji

Reakce obchodu WellMall.cz

Dobrý den paní Soňo, moc Vám děkujeme za krásné hodnocení. Budeme rádi, když se opět obrátíte na náš obchod. Pěkný zasněžený únor Vám přeje WellMall

• Dobrá cena
    • Drahé poštovné

I když bylo poštovné hodně drahé, zboží přesto vyšlo levněji naž jinde.
    Zboží mělo přijít za 14 dní a dorazilo za 10, takže super.
    Komunikace obchodu (maily) v pohodě.
    Komunikace přepravce (Toptrans) taky super.
    Objednal jsem si křehké zboží (zrcadlová skříňka, prosklená skříňka a umyvadlo) vše perfektně zabaleno na jedné paletě stáhnuto k sobě-nic se nepoškodilo. Pán s Toptransu přijel s paleťákem až do domu, v klidu počkal až si vše zkontrolujem a pak teprve dostal zaplaceno a podpis. SPOKOJENOST!

Reakce obchodu WellMall.cz

Děkujeme za moc pěkné a všestranné hodnocení :)

Info k poštovnému: Odvíjí se od celkové váhy objednávky - dle ceníku spedičních společností.

Pěkný únor a spokojenost při používání našich produktů Vám přeje WellMall

• Velice přehledný eshop, kvalitní zboží.
    • Zboží skladem.
    • Velice rychlá expedice zboží.
    • Vše, co potřebuji na jednom místě.
    • ŽÁDNÉ SLABINY.

V každém případě DOPORUČUJI!
    Přehledný eshop, zaručuje opravdu příjemné nakupování po internetu.
    Pěkné ceny, krásné a kvalitní zboží bylo velice rychle doručeno na uvedenou adresu.

Ráda nakoupím i příště.

Reakce obchodu WellMall.cz

Dobrý den Klárko, moc děkujeme za krásné hodnocení, které je pro nás motorem do další práce.
    Budeme se těšit na příště :)
    Krásný zasněžený únor Vám přeje WellMall

• široký sortiment
    • dobré ceny
    • doprava
    • reklamace - nepřehledné pokyny na e-stránkách
    • po peti dnech se nikdo neozval

Z 12 hrnků mi došlo 7 rozbitých.
    Balík nebyl označen tím, že se jedná o křehké zboží.
    Každopádně bych jim doporučila zvolit jiného dopravce a baliče zboží.
    Podle pokynu jsem vyplnila reklamační list a nafotila rozbité zboží a odeslala interneten zpět. Žádná reakce.

Reakce obchodu WellMall.cz

Dobrý den, rozšiřujeme náš sortiment, aby si každý vybral co se mu líbí. To všechno za co nejnižší ceny.

Co se týká Reklamací: máme na webových stránkách hned pod Obchodními podmínkami, se kterými se jistě každý před nákupem seznámí, Reklamační řád. V tom je snad vše dobře popsáno i s vloženým odkazem na Formulář pro nahlášení reklamace. Poté již Vás informuje Reklamační oddělení, které s vámi doladí veškeré podrobnosti. Neváhejte se na ně obrátit!

Po prověření vašeho hodnocení mi bylo sděleno, že je vše vyřešeno a v době vašeho hodnocení již bylo veškeré zboží na Vaší adrese v pořádku dodáno. I přes komplikace věříme, že zůstanete našemu obchodu nakloněni. Pěkný den. WellMall

• nákup z pohodlí domova
    • nenašla jsem

S nákupem jsem byla spokojená

Reakce obchodu WellMall.cz

Děkujeme za pěkné hodnocení a věříme, že nás opět navštívíte v našem obchodě. Pěkný únor Vám přeje WellMall

• Jde o velice konfortní nákup
    • Žádné.

OBCHOD DOPORUČUJI.

Reakce obchodu WellMall.cz

Dobrý den pane Ludvíku, moc děkujeme za krásné hodnocení a věříme, že se na nás opět obrátíte. Pěkný rok 2015 Vám přeje WellMall

• výběr
    • ochotná prodávající
    • asi dodací doba

objednávka mi přišla sice nekompletní a ještě se špatnými údaji o platbě, ale vše se v pořádku a rychle vyřešilo, takže nemám problém, ne vždy se e-shopy chovají takto ochotně, ikdyž by to měl být standard.

Reakce obchodu WellMall.cz

Děkujeme za hodnocení a pěkný komentář. Opravdu se může stát, že se něco nepovede (jsme jen lidé), ale vše uvést do pořádku by mělo být u všech samozřejmostí. U nás tedy určitě JE :)
    Pěkný rok 2015 Vám přeje WellMall

• větší možnost výběru zboží
    • Drahá doprava,účtovány jednotlivé kusy bez
    • ohledu zda byly dodány vcelku

pro mne je obchod výhodnýprotože na internetu
    vyberu zboží přesně dle svých potřeb

• dobrá cena
    • objednávka nedorazila kompletní

Dlouhý termín dodání a nakonec přišla objednávka nekompletní.

Reakce obchodu WellMall.cz

Dobrý den Johne, po konzultaci s expedicí bylo zjištěno, že objednávka je celá odeslaná. Pokud Vám něco chybí, doporučuji se obrátit na naše reklamační oddělení ([email protected]) pro dohledání na cestě. Děkujeme. Váš WellMall

Nechápu, proč mám něco hodnotit, když jsem zboží stále neobdržela. Je to již 11 dní, před dvěma dny jsem objednávku urgovala a jednu položku právě kvůli dlouhé dodací době rušila a stále nevím na čem jsem, kdy zboží dorazí...! Ani slíbená informace zatím nedorazila!

Reakce obchodu WellMall.cz

Omlouváme se, ale formulář rozesílá Heureka, ne my. Věříme, že v tuto chvíli je již zboží u Vás a bude dělat dětem jen samou radost. Pěkný den. Váš WellMall

• Byl odeslán nekvalitní výrobek

Reakce obchodu WellMall.cz

Dobrý den, litujeme, že se k Vám dostal výrobek s výrobní vadou. Na reklamaci jsme ihned reagovali a dle vašeho požadavku Vám byly vráceny peníze. Váš WellMall

• -zalíbilo se mi zboží

Dobrý den Citrine,
    z tohoto dne máme všechny objednávky vyřízené a u žádné z nich nefiguruje reklamace nebo nějaký zádrhel. Zboží i cena se Vám líbilo. Objednal jste, obdržel v pořádku, tak opravdu nevíme, proč tak špatné hodnocení? Pěkný den. Váš WellMall

• Doručené zboží neodpovídalo mé představě dle fotografie, ale zas tak moc mi to nevadí.

Reakce obchodu WellMall.cz

Dobrý den, mrzí nás, že jste byl s námi spokojený jen na 60%. U každého produktu se snažíme mít všechny dostupné informace a fotografie, které výrobce dodává. Krásný nový rok 2015 Vám přeje Váš WellMall

Široká nabídka zboží, přehledné webové stránky, dobré ceny ;-) mohu doporučit

Reakce obchodu WellMall.cz

Dobrý den, moc děkujeme za krásné hodnocení. Jsme rádi, že jste byla s nákupem u nás spokojena a přejeme Vám krásný nový rok 2015. Váš WellMall