• Super webchop
    • Kvalita
    • Spolehlivost

• dobrá cena a rychlost dodání

V obchodě mě zaujala výhodná cena zánovního telefonu Huawei G8. Na telefonu byly z boku tři nepatrné oděrky, které naštěstí nejsou moc vidět a v krabici nebyly sluchátka. Takže nějaký neduh by byl.... ale jinak dobrý.

• Kvalitní zboží.
    • rychlé dodaní

Perfektní nákup dobrá cena a kvalita zboží.
    Doporuči.

• Rychle dodaní
    • Dobrá komunikace

• cena a dodací lhůta
    • doručování pouze PPL

Perfektní komunikace, vstřícné jednání, telefon objednaný ve středu v 16h a ve čtvrtek ve 14h připraven k vyzvednutí na uložence! Telefon dorazil v pořádku, sice brandovaný polským operátorem, ale to je detail. Pokud bude mít eshop jednání jako doposud i v případě reklamace, nemá to chybu. Můžu jen doporučit! Telefon sice není z cz distribuce, ale tohle já neřeším, stejně je všechny vyrobili v jedné fabrice...

• výběr zboží

• Perfekní cena

Levný a kvalitní zboží
    Eshop mněl perfektní cenu.
    Vše bylo jak má lze jenom doporučit.

• nejlepší cena
    • zboží dorazilo v naprostém pořádku
    • perfektní komunikace s obchodem
    • ne webu člověk na první pohled nezjistí, že se jedná o slovenský eshop

obchod doporučuji

• cena,
    • komunikace, kdybych si nezavolal do obchodu, tak jsem nevěděl na čem jsem.

cena, přehlednost web. stránek, relativně rychlé doručení zboží, nepoškozené nové zboží v originál balení.
    Až na komunikaci jsem byl spokojen a určitě bych jej doporučil ostatním zájemcům.

Super !!

• vše OK

vše OK

• Dobrá komunikace
    • Kvalitní zboží
    • Perfektní ceny

Zboží bylo ok. Sem spokojen webshop doporučuji.

• Komunikace. Nedodaly trackovaci cislo zasilky.

Cena samotneho zbozi top
    Postovne silene - bud predem nebo 200kc dobirka - tady bych to tezce zvazila. Jde i levnejsi dobirka.

Reakce obchodu Webtelefony

Dobrý deň , tovar posílame zo Slovenska , dobierka s pojištením podľa ceníka je 236kč , my udávame dobírku 200kč , levnejší poštovné na dobírku neexistuje , pri platbe na účet udávame poštovné zdarma , každy si môže vybrať .

Webtelefony

• Velmi nízké ceny, zboží má skutečně skladem

Určitě všem doporučuji. Je to solidní komunikující obchod.

• Vynikající komunikace s obchodem, splnili všechno, co slíbili...

Zboží je perfektní.
    Vřele doporučuji!!!

• Rychlost doruceni,komunikace s prodejcem,kvalitni zbozi za bezkonkurencni ceny
    • Nepostrehla jsem zadne

Perfektní obchod ja jsem ale doporuceni dostala od znameho kupoval taky iPhone u tyhle spolecnosti a byl spokojen nevahala jsem a skusila to taky a neolitovala vsechno probehlo bez problemu iPhone dorazil a funguje bez problemu a byl i za nejlepsi cenu akou jsem na internetu nasla tak jeste jednou dekuji prodejcovi priste urcite nakoupim opet u vas:))

• Žádné
    • Obchodník vám lže

Při objednávce jsem několikrát komunikoval jak přes email tak telefonicky s obchodníkem a byl jsem ujištěn že zboží je nové nevybalené zafoliované!!! proto jsem akceptoval cenu bohužel jak zboží dorazilo mobil sice nebyl aktivován ale přišel v jiném špinavém balení číslo na balení a telefonu se neshodovalo sluchátka byla evidentně dříve používána po komunikaci mi sice byla dána kompenzace 500.,kč ale to je tak asi vše naprostá katastrofa v žádném případě nedoporučuji k nákupování.

Reakce obchodu Webtelefony

Dobrý den , pane objednal ste si nový telefon Apple iphone 5S 64GB pred objednávkou ste požadoval poslat do mailu výrobni čislo imei ,aby ste si overil že ide o nový neaktyvovaný kus v plnej apple záruce , ten samí telefon sme vám poslali po vašom potvrdení . Vše príslušenstvo bolo nové ešte nerozbalené a na krabičke od nerozbalenych sluchátek ste našiel mikroskopicky prach , opakujeme na krabičke od sluchátek mikroskopicky prach , co sme si sice nevedeli nijak overiť ,napriek tomu sme vám ponúkli výmenu sluchátek ,alebo kompenzaci 500kč . S kompenzaci ste súhlasil , telefon ste vracet nechcel , je nam líto , že aj napriek maximálnej snahe vám vyjít vstříc ste nám dali takovou recenzi .

Webtelefony

Děkuji za rychlé jednání :-)

• Kvalitní Eshop
    • Perfektní ceny mobilních telefonů
    • Rychle dodání

všechno bylo dodáno jak má.
    Nový mobilní telefon.. echopu nelze nic vytknout. Paradička všem zájemcům doporučuji.