Webtelefony

Jak hodnotíte obchod?

Recenze Webtelefony

cehiro

Přidáno: 14. října 2017

• telefon postupne odchazel - jack, sd karta, pak jednou uplne prestal jet
  • firma zanikla - co ted s reklamaci??

nizka cena telefonu me zviklala, priste uz si dam pozor

Avatar uživatele

Přidáno: 11. října 2017

• POZOR. MAJÍ NOVOU FIRMU. REKLAMACE NOVĚ VYŘIZUJE JEJICH OBCHOD IMOBILY.EU

NAJDETE JE NA WWW.IMOBILY.EU

Mikina

Přidáno: 10. října 2017

• Potřebuji reklamovat mobil LG G2 - firma nezvedá telefony a nereaguje na maily...!!!!

Hned po obdržení mobilu se mi zdálo, že není nový, ale firma mě ubezpečovala, že je nový a má normální 24 měsíců záruku. Teď po roku jej potřebuji reklamovat..odlepuje se přední sklo (displej) a firma nereaguje. Nezvedá telefony a neodpovídá na maily. Opravdu nedoporučuji. !!!

Přidáno: 31. března 2017

• Nic nekupovat, koupili jsme I phone 6, postupně odešel mikrofon, sim karta nefungovala, po 30 dnech dorazil od reklamace opět nefunkční mobil, bude řešeno žalobou. Nulová komunikace přes mail i telefon.

Nulová komunikace, neoriginální a nefunkční zboží, reklamace nevyřizují, zasílají zpět neopravený telefon přesně po 30 dnech, nic než žaloba na ně neplatí.

luce

Přidáno: 31. března 2017

• Prosím nic tam nekupujte, podvodnici, nekomunikuji. Koupila jsem I Phone 6, postupně odešel mikrofon a česká sim přestala fungovat. Reklamace vyřízena s nulovou komunikací stylem, že poslali za 30 dnů jakože opravený mobil, který i nadále nefungoval, sim karta po vložení nefunguje. Ztráta 20.000,- Kč, budem řešit přes právníky.

Jsou to podvodníci, nekomunikují a prodávají šunty!

Přidáno: 4. března 2017

• cena, ale ak sa vezme v úvahu, že pri akomkoľvek probléme prestanú komunikovať, tak aj to je relatívne, pretože sa nákup v konečnom dôsledku poriadne predraží.
  • Nulová komunikácia. V prípade, že sa im chce niekto dovolať so sťažnosťou tak je to nemožné, rovnako ako neodpovedajú na emaily. V prípade, že potrebujete niečo reklamovať tak ste pre nich vzduch.

Z mojej vlastnej skúsenosti varujem všetkých zákazníkov, aby si rozmysleli, či chcú kupovať v obchode, ktorý s vami prestane komunikovať akonáhle dostane vaše peniaze. Veľmi rizikové v prípade poruchy tovaru. Za mňa je to veľmi podozrivá firma .

Taurusdestructor

Přidáno: 13. února 2017

• Totální chaos

Tak po 2 měsících telefon zaslán z reklamace že je uznána a že mi vyměnili základní desku. No jo,ale oni mi poslali úplně jiný tip telefonu :-D !!!! Řešit už to nebudu škoda poštovného, jsem rád že mám alespoň něco. A pro prodejce mám vzkaz. Přestaňte tam brát ty drogy nebo na čem si to jedete a zrušte obchodní činnost, protože tohle je už fakt moc :-D

Taurusdestructor

Přidáno: 3. února 2017

• Taky nevím co se děje telefon mám 40 dní na reklamaci na email neodpovídají telefony nezvedají ....

před rokem reklamace proběhla ok ale myslím si že na to serou , ale já se budu klidně soudit.

Přidáno: 29. ledna 2017

• Mam dotaz na ty kteří svůj mobil reklamovali a to na jakou adresu jste to posílali protože ja hledala tu aktuální a to je nějaká adresa Slovenské mateřské školy děkuji za odpověď

Dekuji

Radovan

Přidáno: 22. prosince 2016

• Podvádějící firma
  • Prodává mobily, které nejsou určené pro český trh

Po krátkém čase nastal mobil nabíjet. Chtěl jsem si ho za své náklady opravit, ale v autorizovaném servise mi řekly, že mobil je určen pro hongkongský trh. Do firmy se nedovoláte, nikdo nezvedá telefon. Na emaily neodpovídají. Telefon jsem poslal na reklamaci. Po otevření krabičky vypadl displej, jak ho neodborným způsobem vypáčily. Důrazný pozor na podvodníky.