Webtelefony

Nemá zavedenou službuověřeno zákazníky

Jak hodnotíte obchod?

Recenze Webtelefony

Přidáno: 31. března 2017

• Nic nekupovat, koupili jsme I phone 6, postupně odešel mikrofon, sim karta nefungovala, po 30 dnech dorazil od reklamace opět nefunkční mobil, bude řešeno žalobou. Nulová komunikace přes mail i telefon.

Nulová komunikace, neoriginální a nefunkční zboží, reklamace nevyřizují, zasílají zpět neopravený telefon přesně po 30 dnech, nic než žaloba na ně neplatí.

luce

Přidáno: 31. března 2017

• Prosím nic tam nekupujte, podvodnici, nekomunikuji. Koupila jsem I Phone 6, postupně odešel mikrofon a česká sim přestala fungovat. Reklamace vyřízena s nulovou komunikací stylem, že poslali za 30 dnů jakože opravený mobil, který i nadále nefungoval, sim karta po vložení nefunguje. Ztráta 20.000,- Kč, budem řešit přes právníky.

Jsou to podvodníci, nekomunikují a prodávají šunty!

Přidáno: 4. března 2017

• cena, ale ak sa vezme v úvahu, že pri akomkoľvek probléme prestanú komunikovať, tak aj to je relatívne, pretože sa nákup v konečnom dôsledku poriadne predraží.
  • Nulová komunikácia. V prípade, že sa im chce niekto dovolať so sťažnosťou tak je to nemožné, rovnako ako neodpovedajú na emaily. V prípade, že potrebujete niečo reklamovať tak ste pre nich vzduch.

Z mojej vlastnej skúsenosti varujem všetkých zákazníkov, aby si rozmysleli, či chcú kupovať v obchode, ktorý s vami prestane komunikovať akonáhle dostane vaše peniaze. Veľmi rizikové v prípade poruchy tovaru. Za mňa je to veľmi podozrivá firma .

Taurusdestructor

Přidáno: 13. února 2017

• Totální chaos

Tak po 2 měsících telefon zaslán z reklamace že je uznána a že mi vyměnili základní desku. No jo,ale oni mi poslali úplně jiný tip telefonu :-D !!!! Řešit už to nebudu škoda poštovného, jsem rád že mám alespoň něco. A pro prodejce mám vzkaz. Přestaňte tam brát ty drogy nebo na čem si to jedete a zrušte obchodní činnost, protože tohle je už fakt moc :-D

Taurusdestructor

Přidáno: 3. února 2017

• Taky nevím co se děje telefon mám 40 dní na reklamaci na email neodpovídají telefony nezvedají ....

před rokem reklamace proběhla ok ale myslím si že na to serou , ale já se budu klidně soudit.

Přidáno: 29. ledna 2017

• Mam dotaz na ty kteří svůj mobil reklamovali a to na jakou adresu jste to posílali protože ja hledala tu aktuální a to je nějaká adresa Slovenské mateřské školy děkuji za odpověď

Dekuji

Radovan

Přidáno: 22. prosince 2016

• Podvádějící firma
  • Prodává mobily, které nejsou určené pro český trh

Po krátkém čase nastal mobil nabíjet. Chtěl jsem si ho za své náklady opravit, ale v autorizovaném servise mi řekly, že mobil je určen pro hongkongský trh. Do firmy se nedovoláte, nikdo nezvedá telefon. Na emaily neodpovídají. Telefon jsem poslal na reklamaci. Po otevření krabičky vypadl displej, jak ho neodborným způsobem vypáčily. Důrazný pozor na podvodníky.

Laky Nový

Přidáno: 3. prosince 2016

• také varuji před těmito podvodníky co neřeší reklamace potom co vám prodají vadný mobil. záměrně mění eshopy, koupil jsem na Smartphony.eu a následně jsem se dostal do kolečka těchto shopů. Nevěřte jejich recenzím na https://obchody.heureka.cz...
  • Používají bílé koně protože jsem našel jak neustále mění jednatele a provozovatele. Ve skutečnosti všechno řídí nějací slováci z Michalovic.

POZOR NA SMARTPHONY.EU A WEBTELEFONY.CZ!!!

PatriCk Horáček

Přidáno: 29. listopadu 2016

• Podvodníci s repasovaným zbožím

Zakoupil jsem si telefon LG Nexus 5, první reklamaci mi uznali tak ze mi poslali jiny telefon, ktereme pro zmenu odesel LCD display, ale tuto reklamaci uz mi neuznali(z duvodu oxidace), zmenili mi IMEI a sekrabali z telefonu stitek(kde bylo IMEI), poslali mi tedy uplne jiny telefon, ktery nelze vubec nabit ani zapnout! Nedoporucuji !!!

David29

Přidáno: 28. listopadu 2016

• NIC!

Minulý rok v létě jsem zakoupil telefon LG G3. Po několika měsících se začala nafukovat baterka a odlepila tak displej. Dále jsem zjistil, že telefon má nefunkční GPS, navíc mi odešla základní deska a telefon se uprostřed užívání zhasínal. Zaslal jsem tedy telefon k reklamaci, ta proběhla tak, že byla uznána, deska byla vyměněna, displej zalepený, ale GPS stále nic. Pár týdnů jsem byl nucen telefon používat, baterka se opět začala nafukovat a displej odlepila téměř úplně. Zaslal jsem znovu na reklamaci, ta nebyla úznána z důvodu mechanického poškození - prasklinky na rámu, což je ale výrobní vada tohoto telefonu (možno dohledat kdekoliv na internetu). Obchod podezřívám, že telefon rozhodně nebyl nový, ale repasovaný. Případ už jsem zaslal evropskému spotřebitelskému centru, tak uvidíme.