• Prodávají zboží bez záruky!!!

• Jedinou předností jsou přehledné stránky
    • Objednal jsem zboží dne 8.11., dne 9.11. jsem zaplatil fakturu převodem, dodnes jsem nedostal žádnou odpověď ani zboží.

Neseriózní obchod
    Důrazně varuji potencionální zákazníky - vyhněte se tomuto obchodu

• Kominukace. Emaily jsem posílal 4 neodpovězeno
    • Telefonicky 10x nezvednuto

Absolutní nekomunikativnost
    Peníze zaslány 20.10.2016 dodnes 2.11.2016
    jsem nedostal žadnou odpoved ani balík

• Žádné
    • podvodníci nabízí nové zboží přijde vám repes funkční max 4 mesice obchod nekomunikuje

Nenakupovat v žádném případě

• Nejlevnější na webu i v kamenem obchodě co jsem nasel.
    • Mobil funguje. Asi jako nevýhodu bych videl, kdyz by byla treba reklamace, tak by se zboží muselo zaslat na Slovensko.

Jinak vse proběhlo v poradku.

• Velmi výhodná cena Iphone, zboží přesně odpovídá specifikaci
    • Prodej bez možnosti odečtu DPH.

• Dodání
    • Cena mobilů
    • Přehled stránek
    • Výběr

Objednané zboží dojelo všechno dobře zabalené nové nepoškozené.

Prodejce podává informace o stavu a vyřízení zboží

Perfektní obchod doporučuji všem mně to vyšlo
    Určitě se knemu vrátím až budu něco podobného potřebovat

• Rychle dodání Zboží
    • Platba předem na účet
    • Kvalitní zboží

Zboží dojelo v pořádku
    Solidní a ustretovy obchod

• nejlepší cena hledaného produktu
    • komunikace, reakce na emailový dotaz nulová

zboží v pořádku dorazilo, nejlepší cena hledaného produktu, komunikace byla v mém případě slabší stránkou

• Kvalita, rychlost.
    • Nevím.

Dobrá. Doporučuji.

• naprosto žádné
    • zboží které prodávají není určeno pro Evropský trh, po rozbalení jsem si mobil nastavila dle svého a při prvním hovoru začala pochybovat o kvalitě výrobku.
    • Hovory neustále padaly. Když jsem si myslela že to bude pouze tím že je nový, dala jsem mu ještě "příležitost" a vyměnila simku a zkusila dle rady vrátit telefon do továrního nastavení. Bohužel veškeré reakce firmy byly celkem zdlouhavé a tak jsem telefon ve čtrnáctidenní lhůtě vrátila. Ač jsem tomu nedávala naději a v podstatě jsem se s penězi zaplacené za tento telefon rozloučila - k dobru musím dát to, že peníze bez jakýchkoliv okolků vrátili. Každopádně WEBTELEFONY už nikdy více a myslím že kamenný obchod a pár tisícovek navíc mi přijde opravdu jistější a záruka bezproblémového telefonu

obchod rozhodně nedoporučuji
    zboží není vhodné pro Evropu a tím pádem není použitelné

jsou to podvodnicí poslali mi rozbitej mobilní telefon

• - obchod prodává nabízí nové telefony-prodá vám repasovaný,
    • - obchod nekomunikuje - telefon nezvedá, pokud vidí vaše číslo, vymlouvá se, že reklamace vyřizuje pouze po emailu, a na emaily také raději neodpovídá,
    • - reklamovala jsem u nich třikrát-pokaždé poslali repasovaný telefon, pokaždé s vadou (1 a více vad!), a když jsem potřetí chtěla odstoupit od smlouvy a vrátit peníze - poslali další telefon, bez vysvětlení - opět repas, opět s vadou, a navíc zablokovaný na české sítě.
    • Výsledek-nekomunikují, vracejí znovu další telefony s vadou, takže jsem podala stížnost na SOI, a případ půjde do medií.

NIC U NICH NEKUPOVAT
    PODVODNÍCI, KTEŘÍ MAJÍ ŠPATNOU POVĚST NEJEN V CR ALE I NA SLOVENSKU
    ČTĚTE DISKUZE, ABYSTE NENALETĚLI!

• Rychlé jednání.
    • Nízká cena.
    • Doprava - jen GLS. Stejně jako všichni ostatní kurýři má hodně omezený čas pro dodání.

S nákupem jsem spokojená. Zástupce obchodu mi na dotaz odpověděl v neděli večer. Dodání po zaplacení bylo obratem. Dorazil objednaný telefon - úplně nový, nepoužívaný a přednastavený pro německé prostředí.
    Po přečtení diskuse u obchodu jsem si jeho rozbalení raději nahrála, ale vše bylo v pořádku. Pochopitelně byla u dva roky starého modelu trochu umazaná krabice, ale sám telefon byl naprosto v pořádku.
    Obchod na základě své zkušenosti doporučuji.

• Cena zboží
    • Zatím žádné

Co jsem si objednal, to dorazilo naprosto bez problémů. Šlo to ze slovenska, takže to nebylo do druhého dne, ale to nevadí. Za tu cenu si počkám.

• Není udáno, že bude k ceně připočtena daň.

• Do ČR trvá dodávka déle. Ale i tak OK.

Doporučuji.

• cena...jenže to je k ničemu když se je to jen na webu ale koupit to nelze.
    • komunikace

Nulová komunikace, zboží jsem objednal, objednávka byla potvrzena. Po 24 hodinách jsem psal email s dotazem na termín doručení a nebylo mi odpovězeno. Volala jsem na uvedený telefon ale nikdo to nevzal. Tak jsem po 2 dnech objednávku zrušil, načež mi byla zaslána odpověď že zboží již stejně nebylo skladem. Kdybych objednávku nezrušil tak pravděpodobně dodnes čekám na jakékoliv vyjádření. Navíc mi v odpovědi bylo tvrzeno že mi již byl zaslán email. To byla lež. Žádný email nedorazil ani do Spamového koše. To je asi všechno. Zkuste příště komunikovat a nemusíte ztratit zákazníka hned u prvního pokusu u Vás něco koupit.

• dobrá cena
    • kvalita zboží bez problémů
    • není automatické info o termínu dodání a o připsání platby (v případě bankového převodu)

Celková spokojenost s nákupem a dodaným mobilem.

• menší v komunikaci, tedy, kdy zboží dorazí

v pohodě, zboží dorazilo třetí den