• Rychlost a cena

Zboží dorazilo velmi rychle , vše kvalitní a cenově perfektní ,oceňuji i krabici,kterou jsme upotřebili dále, děkuji

Objednávka proběhla bez problémů.

• Rychlé a levné zboží

vše v pohodě

• Povlečení je nádherné příjemné,dorazilo brzy

• Rychle dodání zboží

• rychlé dodání,kvalitní zboží

průměr

Zboží objednáno v neděli, v pondělí přišel e-mail, že objednávka je zabalená a připravena k expedici. Ve středu jsem do obchodu volala a bylo mi sděleno, že za převoz odpovídá česká pošta, která si zatím balík nepřevzala. Od té doby opět žádná informace, a to již týden. Informací a termínu doručení vnímám jako lživou a přístup obchodu jako neprofesionální. Bohužel.

Dobrý den, paní Novotná,

děkujeme za zpětnou vazbu. Skutečně byla Vaše objednávka v pondělí vyexpedována. Bohužel u dopravce není žádný pohyb a pravděpodobně došlo k její ztrátě. Jak Vám kolegyně na zákaznické lince sdělila, pokud nebude do pátku žádný pohyb, zásilku vyexpedujeme znovu. To jsme také dnes udělali a doručeno by mělo být do 2 pracovních dní.

Pokud budete mít jakýkoliv dotaz, neváhejte se na mne obrátit.

• není kvalitní

Reakce obchodu Výprodej Povlečení

velice nás mrzí, že nejste s produktem spokojený. Pokud Vám nevyhovuje, lze jej nepoužitý ve 30ti denní lhůtě vrátit a bude Vám vrácena finanční částka. Prosíme o zadání požadavku na www.vyprodejpovleceni.cz/sos. Následně Vám pošleme veškeré informace ohledně vrácení.

Pokud budete mít jakýkoliv dotaz, neváhejte se na mne obrátit.

Rychle dodani, kvalitni vyrobky

vše OK, doporučuji

Budu odstupovat od smlouvy - podlozka pod židli- 140x100x0,5cm Černá/ tloušťka je 1mm místo uvedeneho rozměru 0,5cm , popraskané hrany ( špatně balené) podlozka při přepravě naráží na smotanou hranu .....

Reakce obchodu Výprodej Povlečení

velice nás mrzí komplikace. Ihned jsem předala podnět na naše produktové oddělení, abychom zkontrolovali uvedené parametry. Ohledně balení se pokusíme též udělat nápravu. Prosíme o založení reklamace na www.vyprodejpovleceni.cz/sos a jistě navrhneme řešení k Vaší spokojenosti.

rychlé dodání

• Rychlé dodání a komunikace.

• Všechno výborné. Povlečeí se mi líbí.

• Zakoupené ložní prádlo není bavlněné,je to polyester a psali jste bavlněné

Reakce obchodu Výprodej Povlečení

děkujeme za zpětnou vazbu. Uvedené povlečení je ze směsi bavlny a polyesteru - tato informace je přímo u produktu uvedena. Pokud preferujete 100% bavlnu, doporučujeme využít filtr vlevo na stránce - https://www.vyprodejpovleceni.cz/povleceni/?pv69=324.
    Zboží nám můžete vrátit a peníze Vám obratem vrátíme na účet.

Lucie z VýprodejPovlečení.cz

Bohužel nekvalitní zboží. V černém prostěradle sem tam bílá nitka ve vzoru, takže je to poměrně dost vidět. Povlečení 2 druhy na dvě postele. Jedno má křivě ušitý polštář a na vzoru občas flíčky, které tam být nemají. U obou druhů povlečení po prvním vyprání na "delikates" na 30 stupňů naruby všude zůstaly vyšisované čáry. Díky nekvalitnímu materiálu už více zde neobjednám.

• rychle dodání
    • Dvojitý chránič matrace je super
    • Fotky prostěradel a povlečení moc neodpovídají skutečnosti na fotkách jsou krásné barvy realita je bohužel jiná