• Špatná komunikace
    • Objednávka okamžitě zaplacena, zboží stále nedorazilo

Vypadá to na podvod, nedoporučuji

Reakce obchodu Výprodej Povlečení

děkujeme za zpětnou vazbu, rádi bychom Vás informovali, že zboží z Vaší objednávky čeká na naskladnění. Předpokládaný termín je 3 -5 pracovních dní.

Pokud Vám čekací lhůta nevyhovuje nebo potřebujete bližší informace, prosím kontaktujte nás na:

tel.: +420 534 534 990

email: [email protected]

Přejeme Vám pěkný den

Lucie z Výprodej Povlečení

• Vůbec žádná komunikace, vánoční dárek nedodali

• Velký výběr zboziz
    • Dobre ceny
    • Neschopnost poslat objednávku

Objednávala jsem 3.12. ,povlečení nebylo skladema,stojan ano,ale bylo napsáno že 13. můžu mít objednávku doma...je 19. A nemám nic,povlečení bylo skladem do pár dnů od objednání a stejně objednávku neposlali.Volala jsem na zákaznickou linku,kde mi paní sdělila,že když jsem platila přes Twisto tak musí objednávku poslat dohromady a to je problém než se ty dna sklady spárují.Nikde jsem nečetla že by zboží bylo z jiného skladu nebo něco.Volala jsem další týden a paní zase ,že už to urgovala několikrát a zase nic nepřišlo.Pani na lince je příjemná a ochotná,ale mě už dochází nervy takže dnes volám znovu a jsem zvědavá co bude dnes.Mel to být vánoční dárek a obávám se že nebude nic.